portal ślubny

Usługi pogrzebowe Podkategoria: Usługi pogrzebowe

 • Ostatnie Pożegnanie - zakład pogrzebowy »

  Ostatnie Pożegnanie to zakład pogrzebowy, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebów. Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Wszystkie formalności w sprawie pochówku osoby zmarłej jesteśmy w stanie załatwić w domu klienta jak i u nas w biurze. Kieruje nami wieloletnie doświadczenie. Działamy na terenie miasta Bielsko-Biała, śląska, a także całego kraju. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę – kontakt telefoniczny powoduje uruchomienie usługi o każdej porze i omówienie spraw związanych z ceremonią pogrzebową. W naszej pracy najważniejszymi wyznacznikami są ; profesjonalizm, rzetelność, jakość i uczciwość.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Renio Zakład pogrzebowy Stolarstwo i transport »

  Stwarzamy żałobnikom godne warunki pożegnania bliskiego. Mamy własną stolarnie, więc produkowane trumny cechuje wysoka jakość i najniższa cena na rynku. W pracy kierujemy się etyką zawodową, sumieniem i kulturą moralną. Organizujemy pogrzeby tradycyjne, ale również te połączone z kremacją.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy Onyks »

  Onyks to zakład pogrzebowy działający od 1993 roku. Swiadczy profesjonalną pomoc w zakresie kompleksowej organizacji pogrzebów na obszarze całego województwa lubelskiego. Pomaga w wypełnianiu wszelkich czynności formalnych związanych z organizacją pochówków świeckich lub religijnych wszystkich wyznań. Profesjonalni pracownicy zakładu są do dyspozycji każdego dnia przez całą dobę, nawet w święta. Zdają sobie sprawę, że śmierć osoby bliskiej jest bardzo trudnym i bolesnym przeżyciem, dlatego w każdym przypadku służą pomocą i wsparciem. Zapewniają szeroki wybór trumien, urn oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Przygotowują wiązanki kwiatów i wieńce, szarfy pisane lub drukowane, bezpłatne nekrologi oraz tabliczki nagrobne. Zapewniają przewóz ciała z domu lub szpitala do chłodni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

  Tylko u nas mają Państwo możliwość zamówienia wieńców, wiązanek lub innych artykułów przez Internet, a zespół firmy Onyks dowiezie zamówiony produkt na określoną przez Państwa ceremonię pogrzebową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www. onyks24. com

  Zespół Zakładu Pogrzebowego Onyks
  Galewski

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy Animus »

  Czeka Cię pogrzeb bliskiej osoby? Nie potrafisz się w tym odnaleźć? Wejdź na www. animus24. pl i dowiedz się, jak możesz uzyskać pomoc! Ten zakład pogrzebowy zrobi wszystko za Ciebie. Zorganizuje kwiaty, trumne i przygotuje całą uroczystość. Pozwól sobie na przeżywanie i czas żałoby. Nie zajmuj się takimi sprawami. Ktoś inny może to zrobić, za Ciebie!

  Data dodania: 06 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy M. Gąsowski, K. Gawrylik S.C. »

  Dom Pogrzebowy Gąsowski z Białegostoku świadczy usługi pogrzebowe dostosowane do wszystkich obrządków religijnych. Ciała zmarłych odbieramy w systemie 24h/dobę. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem zwłok. Zapewniamy chłodnię, posiadamy w ofercie trumny, urny i wieńce, przygotowujemy zmarłych do pochówku, udostępniamy 2 kaplice do wystawienia trumny. Zajmujemy się organizacją kremacji, przeprowadzamy ekshumacje zwłok, organizujemy stypy.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Kraków »

  Dyrektorzy hoteli zawsze chętnie przyjmują konferencje i pozwalają na zniżki. Wyjazd na konferencje może być stresujący, bo należy tam świetnie przedstawić swą firmę. Plusem konferencji w hotelach jest to, iż możesz w nich równocześnie dać nocleg gościom.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EDEN Kompleksowe Usługi Pogrzebowe »

  Oferta naszego zakładu pogrzebowego EDEN skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie mają siły, by zająć się formalnościami związanymi ze śmiercią bliskiej osoby. Po co się zamęczać, skoro można to zlecić komuś innemu. Zajmiemy się naprawdę wszystkim - zrobimy wszystko na co się tylko zdecydujesz. Wyręczymy Cię nawet w załatwianiu formalności związanych z pogrzebem z różnymi instytucjami - zasiłki, akty zgonu.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski Graniteks »

  Usługi zakładu kamieniarskiego działającego w Poznaniu od osiemdziesięciu lat. Proponujemy Państwu wyroby kamieniarskie z wyselekcjonowanego kamienia naturalnego, głównie granitu. Możemy zaproponować klientom w całej Polsce unikalne, mocno spersonalizowane pomniki centralne oraz nagrobki, a także zadbać o ich kompleksowe wdrożenie. Mamy też wiele gotowych wzorów.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii »

  Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacja zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w transporcie Zmarłych do Polski. Polski zakład pogrzebowy w Londynie świadczy usługi pogrzebowe w Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Wykonujemy kremacje w Anglii i Irlandii zakladpogrzebowylondyn.uk

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe - nowa strona:

Adres: