portal ślubny

Tłumaczenia Lingua Group

Tłumaczenia Lingua Group Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia techniczne. Dzięki naszym doskonale wykwalifikowanym filologom otrzymasz wysokiej jakości tekst w pełni oddający sens pierwotnego tekstu, a także w prawidłowy sposób zredagowany pod względem słownictwa specjalistycznego. Nasi tłumacze posiadają nie tylko wiedzę filologiczną, ale wśród nich są też specjaliści w danych dziedzinach, dzięki czemu z łatwością wykonują np. Tłumaczenia dokumentów samochodowych, albo tłumaczenia informatyczne. Zamówienia możesz składać przez całą dobę.

Szczegóły strony www.linguagroup.eu:

Podlinkuj stronę www.linguagroup.eu:

Tłumaczenia Lingua Group

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • biuro tłumaczeń Kraków »

  Biuro tłumaczeń AVISTA z Krakowa oferuje tłumaczenia ze wszystkich języków europejskich, jak również i pozaueropejskich. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia ustne i pisemne. Ceny promocyjne na ukraiński i rosyjski. Bezpłatna wycena mailem - bez zobowiązań. W naszej ofercie posiadamy następujące języki: ukraiński, rosyjski, angielski, litewski, norweski, rumuński, francuski i wiele innych.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • korekta językowa, redakcja tekstu, tłumaczenia angielski - Libra »

  Wierzymy, że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych i biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Bezbłędny w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym i językowym tekst stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie korekty, redakcji oraz opracowania tekstu. Zajmujemy się również tłumaczeniem z języka angielskiego oraz korektą tekstu w tym języku. Rozumiemy konieczność kompleksowej pracy nad tekstem, dlatego jako jedyni na rynku oferujemy korektę i redakcję tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Gwarantujemy profesjonalną redakcję tekstów, wyeliminowanie z nich wszelkich błędów, a także pomoc w tworzeniu potrzebnych dla Państwa form wypowiedzi: w języku polskim i angielskim. Tworzymy teksty na konkretne zlecenie - dla osób fizycznych i firm. Pisanie tekstów na zlecenie ma zawsze indywidualny charakter, dostosowany do konkretnych potrzeb i wymagań każdego Klienta. Zapewniamy bezpłatną wycenę tekstu oraz krótkie terminy realizacji. Terminy ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dostosowując się do Jego potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy, instytucje, a także osoby prywatne, dla których ważna jest precyzja, dokładność i jakość słowa.
  korekta.radom.pl

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGUS Agnieszka Noworyta-Walus »

  Warszawa może przytłoczyć swoją wielkością turystów. Polska stolica należy do największych w Środkowej Europie i łatwo się w niej zgubić. Dlatego oferuję profesjonalną obsługę wizyt służbowych i prywatnych w charakterze opiekuna i tłumacza. Jestem licencjonowanym przewodnikiem, więc klientów oprowadzę po najciekawszych miejscach. Współpracuje z osobami prywatnymi, firmami, a także instytucjami.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Futura Centrum Językowe »

  Biuro Tłumaczeń Super Tłumacz jest zlokalizowane w Rybniku, jednak swoje usługi kieruje do mieszkańców całej Polski. Tłumaczenia są bowiem wysyłane za pośrednictwem poczty lub mailowo. Istnieje możliwość wykonywania tłumaczeń specjalistycznych w kilkunastu językach obcych. Proponowane są między innymi tłumaczenia języka szwedzkiego, chińskiego czy łotewskiego. Wycena tłumaczeń jest darmowa. Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy »

  Dzięki naszej kancelarii, która zajmuje się profesjonalnym tłumaczeniem dokumentów i różnego rodzaju pism, masz szanse dostać tłumaczenie, które Cię w pełni zadowoli. Naszą kancelarię założył tłumacz przysięgły i przez to każdy dokument, który do nas trafi jest objęty pełną tajemnicą. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Zapraszamy do kontaktu z nami i przesyłania dokumentów do tłumaczenia.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka czeskiegie. »

  Figura tłumacza ma w dzisiejszym świecie nadzwyczaj ważna rolę. W jej geście leży to, by przyzwoicie i adekwatnie przetłumaczyć tekst z jednego języka na drugi. Musi wykazywać się on szybkim kojarzeniem zjawisk i w głównej mierze biegła znajomością chociaż dwóch języków. Tłumacz to ktoś, kto potrafi doskonale przełożyć oznaczony tekst, lub też ze słuchu przełożyć słowa. Przetestuj dziś ofertę tłumaczenia na mojej stronie. http://tlumaczjezykaczeskiego. com/

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Łódź - Katarzyna Granosik »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń w Łodzi, którego właścicielem jest Pani Katarzyna Granosik. W ofercie znajdziesz w szczególności tłumaczenia języka niemieckiego w bardzo szybki i profesjonalny sposób.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego w Bydgoszczy »

  Tlumaczenia. bydgoszcz. eu jest stroną internetową zawierająca informacje na temat tłumaczy przysięgłych pracujących w Bydgoszczy. Przedstawia także ich ofertę, która obejmuje wykonywanie tłumaczeń na język angielski, niemiecki lub francuski, a także spolszczanie tekstów z tych języków. Tłumacze opracowują dokumenty, umowy handlowe, treści naukowe, medyczne i ekonomiczne, teksty prawnicze, a także materiały marketingowe.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Redacto Marek Kutrowski »

  Potrzebujesz redakcji artykułu naukowego? Skorzystaj z usług proponowanych przez firmę Redacto. To miejsce, w którym nie tylko dokonasz redakcji, ale możesz wybrać opcję tłumaczenia na język angielski. Świadczymy profesjonalne usługi, a dowodem na to jest wieloletnie doświadczenie, liczne referencje, tysiące przetłumaczonych stron i wykwalifikowana kadra tłumaczy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń EUROTEXT »

  Firma funkcjonuje w branży tłumaczeń od ponad 25 lat. Zdobyte w tym okresie doświadczenie procentuje wysokimi standardami pracy, uznaną na rynku marką i liczną grupą zadowolonych klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę przedsiębiorstw, instytucji oraz zleceniodawców indywidualnych w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach.

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne – przysięgłe (zaświadczone, uwierzytelnione) i zwykłe, m. in. z takich dziedzin jak:
  - prawo i administracja,
  - badania rynku i consulting,
  - organizacje i agencje Unii Europejskiej,
  - bankowość i ubezpieczenia,
  - finanse i rachunkowość,
  - medycyna i farmacja,
  - chemia i przemysł spożywczy,
  - technika i informatyka,
  - telekomunikacja,
  - kultura i sztuka,
  - szkolnictwo,
  - turystyka,
  - inne obszary biznesu i nauki.


  Właścicielem Biura jest mgr Zbigniew Mokrosiński, zawodowy tłumacz, posiadający tytuł Tłumacza Przysięgłego przy Ministrze Sprawiedliwości RP, jednocześnie członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPIS, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Do wykonywania tłumaczeń specjalistycznych o wysokim stopniu trudności zatrudniani są doświadczeni fachowcy z poszczególnych dziedzin oraz weryfikatorzy.

  Biuro Tłumaczeń EUROTEXT gwarantuje bezpieczeństwo i poufność powierzonych materiałów i przesyłanych danych oraz krótkie terminy wykonywanych usług. Tłumaczenia wykonywane są w trybach: zwykłym, pilnym i ekspresowym. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w naszym biurze, telefonicznie, faksem, pocztą email, pocztą zwykłą oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej Eurotext. pl.

  Wybierając usługi Biura Tłumaczeń EUROTEXT dokonujecie Państwo najlepszego wyboru. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »