portal ślubny

Kowalstwo artystyczne Podkategoria: Kowalstwo artystyczne

 • Iza pracownia złotnicza »

  Jeśli nie wiesz co mogłoby poprawić humor Twojej kobiety, to źle szukałeś - wejdź na stronę iza-odlewnia. pl i odpowiedź masz na wyciągnięcie ręki. Pierścionki, wisiorki, kolczyki - biżuteria w komplecie lub oddzielnie, obojętnie jaki produkt wpadnie Ci w oko, Twoja ukochana oszaleje na jego punkcie... i na Twoim również.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie TIG: Porady wskazówki jak spawać metodami Tig (141), Mig-Mag (131-135), MMA (111) »

  Prąd startu ( Arc force) ustawiamy przy grubszych elementach, zwiększa nam prąd spawania na początku, wg. mnie średnio przydatne, wypływ gazu ustawiasz na 1 s, najważniejsze pokrętło czyli prąd spawania, dobierasz do grubości elektrody, a elektrodę do grubości spawanego elementu, średnio dla elektrod torowanych to około 40 A na mm średnicy w cyklu 100%. Prądem bazy ustalasz o ile ma być obniżone natężenie w cyklu puls, teoretycznie prąd spawania 100 A, prąd bazy ustawiasz na min (20%) czyli natężenie spada do założonego poziomu tj 20A. Częstotliwość, do alu. maksymalna, to chyba rozumiesz, teraz stosunek prądów, przy częstotliwości 1 hZ pół s. masz prąd bazy, a następne pół prąd spawania. Ta regulacja umożliwia zmianę ilości ciepła w łuku, dobra sprawa przy spawaniu cienkich elementów. Balans lub jak kto woli wprowadzenie ciepła w elektrodę, przy gróbcy elementach ustawiasz jak najniższy przy cieńszych jak najwyższy, najprościej przy 20% 80 % energii kumulujesz w oczku spawalniczym, zwiększając ten parametr powodujesz przeniesienie ciepła w elektrodę, spaw staję się łatwiejszy w kontrolowaniu, ale nie ma nic za darmo, elektroda zużywa się szybciej. Opadanie prądu stosujesz przy spawach ciągłych, reguluje on czas wygaszenia łuku, zapobiega powstaniu krateru po zakończeniu spawania, dobierasz w zależności od grubości materiału i prądu spawania. Wypływ gazu po spawaniu, ustawiasz tak aby elektroda osiągnęła na końcu normalną barwę, czyli też zależnie od prądu i elektrody.

  Na początek do spawaniu alu, poza AF, i prądem spawania, ustaw sobie wszystko na 50%, do Twojego materiału prąd około 50A, elektroda torowana (ja używam Gold, można spawać alu i całą resztę), drut bez domieszek, szczególnie magnezu, no i gaz, dużo więcej niż przy innych materiałach.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • EFEKT-METAL Kowalstwo Artystyczne »

  Z firmą „Efekt-Metal” z Brześci Kujawskiej można się skontaktować telefonicznie (tel. 54 252 20 74) lub e-mailowo (biuro@efekt-metal.pl). Pełne dane kontaktowe zostały podane na stronie firmy: http://efekt-metal. pl/. Znajduje się tu także mapka dojazdu oraz dokładna oferta proponowanych balustrad i ogrodzeń.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gięcie »

  Firma Samsontech wykonuje usługi takie jak gięcie, walcowanie profili, rur. Naszą pełną ofertę możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Druk cyfrowy - Wizytówki, Ulotki »

  Drukarnia Rekpol sp. z o. o. może się pochwalić niezmiernie współczesnym sprzętem. Dlatego też żadna z czynności powiązana z drukowaniem nie jest dla nas niemożliwa do wykonania. Co znaczące, drukarnia DobryDruk. pl ma do dyspozycji swoją własną introligatornię oraz pracownię graficzną.

  Jeżeli szukasz profesjonalnej drukarni z obszaru Bydgoszczy, to Rekpol sp. z o. o. jest miejscem dla Ciebie.

  Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • spawanie TIG Warszawa,spawanie aluminium warszawa »

  Oferujemy usługi spawalnicze oraz wyroby ze stali nierdzewnej jak i aluminium. Osoby i firmy zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie Warszawy Lesznowoli Grójca Piaseczna. Oferujemy usługę spawania aluminium, stali nierdzewnej oraz stali czarnej.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jarząb Grażyna. P. P. H. U. GRA-LECH »

  Oferta firmy Gralechcnc obejmuje nie tylko usługi z zakresu frezowania cnc, ale również szlifowania płaszczyzn. Naszą misją jest zapewnianie najwyższych standardów obsługi oraz świadczenie wysokiej jakości usług związanych z obróbką metali. Każdy z naszych pracowników nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, poprzez np. udział w rozmaitych szkoleniach.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne - nowa strona:

Adres: