portal ślubny

Gryzie Drewno

Gryzie Drewno Gryzie Drewno - Blog o szkodnikach drewna, biologia, występowanie, zwalczanie, spuszczel pospolity, kołatek domowy, fumigacja kościołów, veloxy, mikrofale. Skuteczne zwalczanie szkodników drewna występujących w Polsce. Firma Corneco.

Szczegóły strony gryzie-drewno.pl:

Podlinkuj stronę gryzie-drewno.pl:

Gryzie Drewno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mergeto.pl - platforma zakupów wieloosobowych »

  Dostęp do ofert i usług, które najwyższą jakość łączą z malejącą ceną, to propozycja portalu sprzedażowego mergeto. pl. Spełnimy każdą potrzebę i ambicję, gwarantując równocześnie najniższą dostępną wartość za dany produkt. Tylko w interesie nabywców, którzy pozostają dla siebie anonimowi, leży chęć większego zyskania za jak najmniej. Tak właśnie skraca się też czas poświęcany na dokonanie usługi, ponieważ to od nas zależy, jakiej ilości osób przekażemy informacje o trwającej ofercie.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ENTERPRISE STARTUP »

  Enterprise Startup w ujęciu kompleksowym realizuje usługi dedykowane dla osób wdrażających własne przedsięwzięcia biznesowe oraz firm realizujących nowe przedsięwzięcia inwestycyjne. Kompleksowość realizowanych usług jest odzwierciedlana poprzez określenie modelu biznesowego, a następnie stworzenie identyfikacji wizualnej branding, wdrożenie zaprojektowanej strony www, przygotowanie i realizacja strategii marketingu internetowego, po przygotowanie i wydrukowanie materiałów firmowych/informacyjnych.

  MISJA

  Wykonywanie najwyższej jakości specjalistycznych usług dla Klientów. Równie istotnym celem jaki sobie stawiamy w codziennej pracy jest dbałość o oskuteczne wdrożenie realizowanych projektów w firmach oraz startupach naszych Klientów.

  WIZJA

  Dywersyfikacja usług zmierzająca do pełnego wsparcia zarówno Przedsiębiorców w każdym obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak również Pomysłodawców na każdym etapie realizacji ich przedsięwzięć biznesowych.

  Realizowane przez nas usługi obejmują takie zadania jak: Określenie modelu biznesowego, Analiza rynku, Wycena wdrożenia przedsięwzięcia, Ocena opłacalności przedsięwzięcia biznesowego
  Dobór źródeł finansowania, Dobór formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej i formy opodatkowania, Logo, Tagline, Materiały firmowe i informacyjne, Lay-out strony www, Strony www,
  Sklep internetowy, Blog, Strategia martektingowa, Pozycjonowanie stron www, Konkursy internetowe, Kampanie wizerunkowe i bannerowe, Kampanie Google Adwords, Promocja na forach internetowych, w katalogach i stronach presell pages, Promowania poprzez reklamy AdTaily, Wizytówki, Broszury informacyjne, Dokumenty firmowe, Katalogi

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe ENCORD Przemysław Halejcio »

  Jesteśmy firmą, które oferuje Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie, cechuje nas rzetelność, uczciwość i szybkość działania.
  Historia firmy sięga 2002 roku, w 2014 został zmieniony znak firmowy na Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe ENCORD Przemysław Halejcio. Zdobyte przez lata doświadczenie i gruntowna wiedza pozwoliły nam stać się wiarygodnym partnerem w biznesie. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi, architektonicznymi. Naszym głównym kontrahentem jest Tauron Dystrybucja S. A. u którego posiadamy od 2007 status dostawcy kwalifikowanego. Zasięg naszego działania obejmuje całą Polskę, jednakże z uwagi na specyfikę obiektów liniowych skupiamy się przede wszystkim na województwie śląskim.

  Kadra firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów i projektantów. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie komputerowe, kładziemy nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

  Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, korzystne warunki cenowe oraz miłą i fachową obsługę.

  Oferta naszej firmy obejmuje:
  • kompleksowe wykonanie dokumentacji pod względem formalno - prawnym dla liniowych inwestycji elektroenergetycznych,
  • szczegółowe opracowania projektów wykonawczych w zakresie linii elektroenergetycznych, stacji transformatorowych i układów pomiarowych wraz z dokładnymi profilami, a także oświetlenia drogowego,
  • kosztorysowanie robót elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • fachowe doradztwo techniczne,
  • pomiary rezystywności gruntu,
  • współpracę z innymi firmami projektowymi i architektonicznymi,
  • wysokości zawieszenia przewodów linii elektroenergetycznych,
  • nadzór inwestorski

  Zapraszamy:
  https://www. facebook. com/pages/Przedsi%C4%99biorstwo-Us%C5%82ugowo-Handlowe-Encord-Przemys%C5%82aw-Halejcio/698603203563725

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybka - Szybka - usługi szklarskie, szklarz »

  Szybka-Szybka to firma która od 2002r. zajmuje się obsługą oraz realizacją zleceń Klientów na terenie Wielkopolski z zapotrzebowaniem na szkło i wszelkiego rodzaju usługami szklarskimi. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety Fotnart.pl »

  Fot'n'Art to firma, która powstała z myślą o niecodziennych dekoracjach oraz spełnianiu indywidualnych życzeń swoich klientów. Firma zajmuje się wykonywaniem fototapet oraz fotoobrazów przy wykorzystaniu zdjęć dostarczanych przez klientów lub wykorzystując obrazy z własnej bazy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich »

  Zajmujemy się profesjonalną organizcją oryginalnych i niepowtarzalnych wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich. Nasz doświadczony zespół zadba o to, by każdy uczestnik czuł się komfortowo i nie nudził się cały wieczór. Cały plan imprezy dostososowujemy do potrzeb klientów i jesteśmy otwarci na każdą sugestię. Oferujemy pomoc w wyborze transportu, klubu czy cateringu. Żadna organizowana przez nas impreza nie jest taka sama, nie działamy szablonowo – cały czas udoskonalamy nasze wizje i pomysły. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Via Color »

  Jesteśmy dystrybutorem drukarek wielkoformatowych.

  W swojej ofercie posiadamy m. in. :

  Pegasus T18 – kolejna propozycja dla druku (nie tylko) na szkle - należy do rodziny ploterów hybrydowych, to odpowiedź na rosnące wymagania nie tylko branży reklamowej, ale i rozwijającego się rynku dekoratorskiego i aranżacyjnego.

  Jego cecha wyróżniająca to szerokie spectrum zastosowań – od druku materiałów z roli, po zadruk powierzchni płaskich, w tym szkła.

  Ten kompaktowy ploter UV nie wymaga dużej przestrzeni użytkowej, dzięki czemu firmy i agencje, które mają ograniczone możliwości powierzchniowe, będą bez problemu mogły poszerzyć swój park maszynowy o to właśnie urządzenie.

  Pegasus T18 zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych, posiada wszystkie wymagane certyfikaty CE i deklaracje zgodności oraz dysponuje trzyletnią gwarancją, a w Polsce ma już swoje pierwsze instalacje.

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.viacolor.pl/produkt/drukarka-hybrydowa-uv/

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Multifarb Sp. z o.o. »

  Multifarb Sp. z o. o. to polski dystrybutor farb dekoracyjnych i przemysłowych, lakierów, akcesoriów. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie. W jej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, produkcji własnej oraz pochodzące od liderów na rynku. Pracownicy zatrudnieni przez Multifarb Sp. z o. o. służą fachową pomocą w wypadku jakichkolwiek wątpliwości. Przedsiębiorstwo to laureat mnóstwa branżowych nagród, dla którego satysfakcja klienta to priorytet.

  Data dodania: 06 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • RAWO s.c »

  Spółka RAWO oferuje tabliczki znamieniowe, które są trwałe, ładne i łatwe w odczytaniu. W ofercie znajdują się tabliczki aluminiowe, znamieniowe, PPOŻ, skale i przymiary, wizytówki na drzwi, dyplomy, certyfikaty oraz mnóstwo innych. Firma funkcjonuje od 1998 roku i dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje, że wszystkie towary są wykonane z najwyższej klasy surowców. Zasobna oferta gwarantuje, że każda osoba odkryje tu coś dla siebie. Każdy kontrahent jest traktowany indywidualnie. Producent gwarantuje, że są one praktycznie niezniszczalne dzięki odstąpienia z realizowania ich procedurą sitodruku lub anodowania. Na stronie internetowej tabliczkialuminiowe. pl, da się odnaleźć pełną ofertę i wszystkie konieczne informacje.

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • zdjęcia do dokumentów ursus »

  Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem zdjęcia do dokumentów ursus to trafiłeś w idealne miejsce. Nasza firma oferuje tego typu usługi w bardzo szerokim zakresie. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanego przez nas produktu jak i również profesjonalnie indywidualne podejście do każdego z naszych nowych klientów. Wszelkie informacje na nasz temat znajdziecie Państwo podążając za podanym linkiem do strony.

  Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »