portal ślubny

Strony związane z hasłem 'stomatolog':

« poprzednia strona · 2
 • Gabinet stomatologiczny Urszula Stach stomatolog Wałbrzych »

  Stomatolog Urszula Stach jest doświadczoną dentystką, która niejednokrotnie pomogła już pacjentom z poważnymi problemami z uzębieniem. Posiada ogromną wiedzę z zakresu leczenia uzębienia. Jest ceniona i polecana przez pacjentów.

  dentysta w Wałbrzychu

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Jowisz s.c. »

  Przychodnia stomatologiczno – internistyczna Jowisz, z siedzibą w Koninie, proponuje pacjentom bardzo bogaty wachlarz usług. Poza opieką stomatologiczną, polecającą między innymi na leczeniu i usuwaniu zębów, oferowana jest też stomatologia estetyczna, jak wybielanie zębów i protetyka. Pacjenci mogą zdecydować się także na wizytę o homeopaty oraz nowoczesne badania, jak analiza pierwiastkowa włosów bądź magnetostymulacja.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, Protetyk, Gabinet stomatologiczny - Płock »

  Protetyka to rozległa dziedzina medycyny stomatologicznej, która polega na odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów. Rozwój i nowoczesne technologie pozwalają na zastąpienie ubytków w uzębieniu, by zachować estetyczny wygląd i cieszyć się piękny uśmiechem niezależnie od wieku. Dostęp do szerokiego wachlarza daje mi możliwości wykonywania: korony porcelanowe standardowe, na złocie, na cerkonie, oraz korony pełnocermaiczne wysoce kosmetyczne. Ponadto w moim gabinecie wykonuje również mosty, które pozwalają nadbudowę utraconych zębów o ile przez i za luką znajduje się własny i przede wszystkim zdrowy ząb. Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Jako dentysta z Płocka specjalizuje się w dziedzinie protetyki, dlatego mogę zagwarantować wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, stomatolog, protetyk - Radom »

  „Studio Stomatologii” należące do lekarza dentysty Krzysztofa Strzeleckiego oferuje kompleksową pomoc pacjentom, którzy mają problemy z uzębieniem lub też chcą zbadać je profilaktycznie. To nowoczesny, profesjonalnie wyposażony gabinet, w którym są przyjmowani zarówno dorośli, jak i dzieci. Pracują w nim wyłącznie wykształceni i doświadczeni specjaliści, którzy dbają o miłą i komfortową atmosferę podczas każdej wizyty. Cały czas uczestniczą w szkoleniach i kursach doszkalających, dzięki czemu na bieżąco poznają nowe metody leczenia, które następnie stosują w praktyce. Specjaliści, którzy pracują w gabinecie „Studio Stomatologii” oferują bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów. Oferta obejmuje profilaktykę, endodoncję, stomatologię zachowawczą, protetykę, stomatologię estetyczną, chirurgię i periodontologię. To wyjątkowe miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc nawet w nagłych przypadkach. Na miejscu w gabinecie można też wykonać RTG ułatwiające diagnostykę. Gabinet mieści się w Radomiu.

  Lekarz stomatolog Krzysztof Strzelecki prowadzi gabinet „Studio Stomatologii”, w którym zatrudnia doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Wspólnymi siłami pomagają pacjentom w leczeniu zębów u dorosłych i dzieci. Tu pacjenci mogą liczyć na wsparcie także w nagłych przypadkach. Właściciel cały czas kładzie nacisk na rozwój nie tylko swój, ale i swoich współpracowników, dlatego cały czas uczestniczą w kursach i szkoleniach. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, a podczas leczenia dentysta wykorzystuje wysokiej jakości produkty medyczne. Na miejscu pacjenci mogą poddać się RTG, które ułatwia diagnostykę i zapewnia jasny obraz problemu. Profilaktyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia, periodontologia to główne specjalności tego nowoczesnego gabinetu. Jeżeli więc masz jakikolwiek problem ze swoimi zębami, koniecznie skontaktuj się ze stomatologiem.

  Data dodania: 20 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dr Anna Stach | ortodonta Wołomin, Wilanów »

  Dr Anna Stach jest specjalistą ortodontą obsługującym Wołomin oraz Wilanów i zajmuje się wyłącznie leczeniem ortodontycznym. Ukończyła 3-letnią specjalizację z ortodoncji na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem.
  http://specjalistka-ortodonta. pl

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL-CARE. Stomatolog, dentysta. Żywiec, Bielsko-Biała, Milówka, Łodygowice, Węgierska Górka | »

  Dental-Care to doświadczony zespół lekarzy specjalistów, którzy zadbają o Twój zdrowy uśmiech. W ofercie Dental-Care znajdziesz takie usługi jak: chirurgia stomatologiczna dentysta, chirurg, stomatolog, implanty Bielsko. Świadczymy usługi najwyższej jakości.

  Nasze kliniki znajdziesz m. in. w: Bielsko-Biała, Żywiec, Węgierska Górka, Łodygowice, Milówka, Bielsko.

  Data dodania: 11 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wilanów »

  W 2000 roku dwoje lekarzy stomatologów postanowiło otworzyć gabinet stomatologiczny w Warszawie. Dr Beata Szwarc i dr Paweł Cichosz to właściciele i założyciele Smile Makers. Od kilkunastu lat ufają nam tysiące Warszawiaków, którzy docenili wysoką jakoś usług, profesjonalizm i ciepłe podejście do pacjentów. To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do stomatologii i leczenia Pacjentów. Jeśli chcesz zadbać o swój uśmiech, zapraszamy na konsultacje - dentysta Wilanów.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dental City Centrum Ortodoncji i Stomatologii »

  W trosce o Państwa piękny uśmiech Gabinet Dentystyczny Dentalcity zapewnia w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. Strona www. dentalcity. com. pl/ prezentuje usługi, cennik oraz galerię. Zespół profesjonalistów stale się rozwija, aby zapewnić Państwu zadowolenie, wystarczy odwiedzić stronę i umówić się na wizytę już dziś!

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implantis Tomasz Bobek »

  Nieprzestrzeganie higieny jamy ustnej, choroby, wypadki oraz inne nieprzewidziane zdarzenia przyczyniają się do ekstrakcji zębów i konieczności późniejsze ich rekonstrukcji. Implantis oferuje Państwu najwyższej jakości implanty zębowe. Wykonane są z materiału obojętnego dla organizmu. Takiego, który jest odporny na uszkodzenia i nie ulega przebarwieniu. Zastosowany implant zębowy ulega w stu procentach zrośnięciu z kością Pacjenta. Zabiegi wykonywane są przez krakowskich stomatologów, którzy od lat specjalizują się w tego typu problemach.

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twój Dentysta - Anna Julia Głodek - stomatolog Tuchola »

  Profesjonalne usługi z zakresu stomatologi i medycyny estetycznej.

  Oferujemy:

  - protetykę,
  - profilaktykę,
  - endodoncję,
  - implantologię,
  - stomatologię zachowawczą,
  - medycynę estetyczną,
  - wybielanie,
  - znieczulenie komputerowe,
  - chirurgię,
  - stomatologię dziecięcą,
  - radiowizjografię,
  - skaling piaskowanie,
  - periodontologię.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ziętek Clinic »

  Chcesz mieć białe, zdrowe zęby? Skorzystaj z oferty Ziętek Clinic w Krakowie oferującej wysoki standard i zaawansowane procedury leczenia, która została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Leczenie endodontyczne, periodontologiczne i chirurgiczne odbywa się tu pod mikroskopem, co gwarantuje największą precyzję.

  Data dodania: 21 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Premium Clinic Stomatologia »

  Premium Clinic to najnowszej generacji gabinet stomatologiczny w Pruszczu Gdańskim. Nasi dentyści w miłej atmosferze uporają się z bolącym zębem. W ramach stomatologii zachowawczej wykonujemy dokładne badania diagnostyczne – badanie wewnątrzustne, badanie żywotności czy też badanie rentgenowskie. Poprzedzają one docelowy zabieg, pozwalają na precyzyjną diagnozę, wyznaczając kierunek leczenia. W Premium Clinic działa także pogotowie stomatologiczne, które przyjmuje pacjentów w nagłych przypadkach.

  Data dodania: 17 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2