portal ślubny

Maszyny rolnicze Podkategoria: Maszyny rolnicze

 • Rapex Sp. z o.o. Produkcja roślinna »

  Przedsiębiorstwo Wytwórczo – Handlowe, którym jest Rapex zajmuje się uprawianiem zboża ozimego, czyli pszenicy, rzepaku oraz żyta. Dodatkowo, siany jest jęczmień jary oraz kukurydza. Rapex prowadzi sprzedaż uprawianych roślin. Istnieje także możliwość zakupu bydła mlecznego oraz bydła opasowego. Przedsiębiorstwo posiada własne źródło podziemnej wody mineralnej, jakie jest w stanie sprzedać lub wynająć.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Igamet - Rozrzutnik obornika - Maszyny rolnicze - Blachodachówki - Obróbki - Strona główna »

  Firma zajmuje się produkcją maszyn rolniczych:
  rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze, mieszalniki pasz oraz w ofercie mamy pokrycia dachowe: blachodachówka, blachy trapezowe, obróbki blacharski i orynnowanie.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ergest Systems Producent Kół Zębatych »

  Ergest jest firmą z Otwocka w województwie mazowieckim, która zajmuje się zarówno produkcją jednostkową, jak i seryjną kół zębatych prostych, śrubowych, a także frezowaniem ślimacznic czy obróbką kół pasowych pod pasy zębate. Przedsiębiorstwo Ergest oferuje także doradztwo techniczne w zakresie technologii i konstrukcji przekładni zębatych, ponadto naprawia przekładnie. Firma posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Energomar Marcin Zabost - Hurtownia rolnicza »

  Zapraszamy serdecznie do sklepu internetowego Agroma Olsztyn prowadzącego sprzedaż artykułów dla gospodarstw rolnych. Oferuje on w szczególności części do maszyn rolniczych jako partner Energomar. W sprzedaży dostępne są oryginalne części do kombajnów zbożowych i ziemniaczanych, ciągników, ładowaczy, opryskiwaczy, pługów, siewników, a także innych maszyn stosowanych w rolnictwie. W sklepie Agroma Olsztyn można także zamawiać wyposażenie gospodarstwa, w tym opał i olej.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Choinki Sp. z o.o. »

  Serwis choinki. com jest w stanie zaoferować Ci nie tylko wiele ciekawych informacji na temat choinek i tradycji z nimi związanych, ale również wskazać miejsce, gdzie możesz nabyć najpiękniejsze drzewka. Zależy nam bowiem na tym, abyś w Wigilię mógł cieszyć się naprawdę śliczną choinką w Twoim domu. Zobacz więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karol Sp. z o.o. »

  „Karol” to firma, jaka od dziesięciu lat oferuje na rynku swym klientom różnego rodzaju silosy lejowe oraz urządzenia do transportu, przesiewu i wentylacji zboża. Urządzenia wentylacyjne stosowane są w napowietrzaniu i schładzaniu ziaren zbóż. Dzięki temu można uniknąć powstawania grzyba lub pleśni wewnątrz silosu. Warto zaopatrzyć się w takie urządzenie, które pomaga w utrzymaniu jakości zbóż w silosie.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Obsługi Rolnictwa »

  Nasza oferta to sprzedaż urządzeń paszowych. Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń adresowanych dla rolnictwa. W sprzedaży posiadamy produkty marki BIN. Jest to firma ceniona w Polsce oraz za granicą. Ponadto oferujemy wiaty dla rolnictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo silosy mniejsze, silosy większe, silosy lejowe, silosy paszowe, baterie silosów, wyposażenie paszarni i inne.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jurczak Auto Sport Damian Jurczak »

  Traktory nowej generacji posiadają ogromny potencjał. Aby wydobyć z nich maksimum możliwości proponujemy chiptunning – zmianę oprogramowania ciągnika w celu optymalizacji pracy jego silnika. Większa moc silnika to większa wydajność i łatwiejsza praca. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie turbotraktor. pl.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • naprawa siłowników hydraulicznych »

  Prowadzimy serwis maszyn budowlanych, drogowych, leśnych. Regenerujemy siłowniki hydrauliczne w wózkach widłowych, koparkach, ładowarkach, dźwigach, windach itp. naprawiamy pompy silniki jazdy, mosty napędowe, pompy zębate i tłoczkowe, siłowniki, skrzynie biegów, rozdzielacze czy silniki hydrauliczne. Zapewniamy kompleksowe naprawy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń zarówno mobilnych jak i stacjonarnych. Firma METAL-SERW zajmuje się hydrauliką siłową od 1981 roku. Zapraszamy firmy mające problemy z maszynami, nasz serwis usuwa luzy występujące w maszynach, dzięki nam roztoczysz otwory wymienisz wybite tuleje oraz sworznie w swojej maszynie. Gwarantujemy bardzo dogodne warunki, najlepsze ceny przy najwyższym standardzie usług. Wszystkie naprawy poparte są gwarancją. Więcej informacji dostępnych na stroni internetowej. naprawa siłowników hydraulicznych w naszym przedsiębiorstwie to najlepszy wybór i gwarancja sukcesu twojej firmy.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • GREEN GARDEN »

  Wycinka drzew metodą alpinistyczną oraz usuwanie śniegu czy lodu z konstrukcji dachowych. Właśnie takimi działaniami zajmuje się nasz zespół. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadowolenie z przeprowadzonych prac.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Witold Wójcik »

  Tłumaczenia pisemne i ustne mogą być zrealizowane na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami. W przypadku zainteresowania ceną, możemy zapewnić wycenę w przeciągu 25 min. (bez pobrania wynagrodzenia). Gdyby pojawiły się jakieś nagłe przypadki, można je zgłaszać telefonicznie (numer telefonu znajdą Państwo na stronie).

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • MTZ BELARUS TRAKTOR »

  Firma MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. to wyłączny importer ciągników i traktorów produkowanych przez Mińską Fabrykę Traktorów. Ciągniki rolnicze i traktory MTZ cechuje niska cena, prosta budowa, brak kłopotliwej elektroniki. Koszty eksploatacji tych maszyn są niskie, a równocześnie maszyny są bardzo wydajne. Zobacz sam na stronie: http://mtzbelarus. pl/.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze - nowa strona:

Adres: