portal ślubny

Technik CNC Jan Bernatowicz

Technik CNC Jan Bernatowicz Specjalizujemy się w firmie Technik CNC realizowaniem profesjonalnych usług podczas dystrybuowania szerokiego asortymentu wysokiej jakości narzędzi oraz maszyn. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić narzędzia oraz maszyny wysokiej jakości, od renomowanych producentów. Zapewniamy między innymi wózki liniowe, prowadnice szynowe, pasy klinowe, koła pasowe, tuleje mocujące, listwy zębate.

Szczegóły strony technikcnc.pl:

Podlinkuj stronę technikcnc.pl:

Technik CNC Jan Bernatowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Expom S.A. »

  Expom jest specjalistyczną firmą, która zajmuje się modelowaniem 3D oraz przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji 2D. Dodatkowo, możliwe jest wykonanie symulacji działania maszyn, dzięki czemu można zdiagnozować jakiekolwiek nieprawidłowości. Firma proponuje też analizę wytrzymałościową MES, w czasie której poszczególne elementy poddawane są obciążeniom dynamicznym oraz statycznym. Expom produkuje też konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszmont Dudziński Ryszard »

  Maszmont proponuje Państwu usługi przemieszczenia maszyn przemysłowych wraz z ich profesjonalnym montażem lub demontażem. Zajmujemy się ponadto kompleksowymi remontami Państwa urządzeń. Posiadamy na tym tle wieloletnie doświadczenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo relokacji maszyn przemysłowych, spersonalizowane wyceny. Działamy terminowo, szybko, skutecznie.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Technical »

  Technical to firma wyspecjalizowana od 1996 roku w sprzedaży napędów do maszyn wykorzystywanych, np. w zaawansowanych systemach produkcji. Poza napędami udostępniamy taśmy transportujące wraz z konsultacjami technicznymi oraz sprzęgła i pasy napędowe. Mamy rozwiniętą powierzchnię magazynową, a wszystkie zamówienia dostarczamy w krótkich terminach.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zosmet - Produkty smarowniczki kalamitki »

  Od roku 1984 trudnimy się produkcją na automatach takarskich. Produkujemy smarowniczki, przeguby kątowe, zawory do pomp wtryskowych.

  Produkujemy:
  smarowniczki, kalamitki, produkcja na automatach tokarskich, din 71802, din 7643, din 7627, din 3861, DIN 71412, PN-76/M-86002, PN-76/M-86003, DIN71412C,
  Smarowniczki kalamitki

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby odlewnicze mosiężne »

  Znajdująca się w Dąbrowie Chełmińskiej firma Unimat jest jednym z czołowych producentów szybkozłączy oraz armatury paliwowej. Marka znana jest w Polsce oraz na świecie, ponieważ eksportuje znaczną część produkcji poza granice kraju. Profil działalności firmy obejmuje odlewnictwo elementów kompleksowej armatury paliwowej, złącz, przezierników, filtrów ssawnych oraz części zamiennych. Unimat współpracuje z branżą paliwową, transportową, a także chemiczną i kolejową, dostarczając nowoczesne rozwiązania.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • B2B Wojciech Balcerek »

  Działalnośc firmy B2B z Bydgoszczy obejmuje branże uszczelnień powierzchni materiałami gumowymi i silikonowymi. Marka z ponad 5 letnią tradycją dostarcza do swoich klientów wysokiej jakości uszczelki krawędziowe, płyty silikonowe i polietylenowe, a także uszczelnienia różnego rodzaju, które są sprzedawane na metry. W asortymencie znajdują się między innymi uszczelki typu P, E, L, a także modele do szyb, obejm, klimatyzacji i kanalizacji. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową oraz bezpośrednią w swojej siedzibie.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski »

  Pilnie potrzebujesz najlepszych okuć do motorówki, czy żaglówki? Wobec tego nie mogłeś trafić lepiej, bowiem firma Zakład Ślusarski Rzodkiewicz Wiesław od wielu lat działa na rynku i gwarantuje swoim klientom zdecydowanie najwyższej jakości rozwiązania w tym zakresie. Zobacz jeszcze więcej na naszej stronie www lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech »

  Prowadzimy doradztwo techniczne oraz wykonujemy układy hydrauliczne na bazie przewodów giętkich i rurowych. Magazyn uszczelnień technicznych oraz elementów hydrauliki i pneumatyki obejmuje około 33500 pozycji i wciąż jest uzupełniany. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, służących pomocą i fachową radą gwarantuje to solidność i terminowość wykonywanych usług.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.swiatcnc.com.pl »

  Dział obróbki skrawaniem zajmuje się produkcją form rozdmuchowych lub form wtryskowych na bhttp://swiatcnc.com.pl/utelki, tuby, opakowania, pojemniki i różnorakie elementy wykonywane metodą rozdmuchu lub wtrysku. Narzędziownia oferuje kompleksową usługę dotyczącą realizacji Państwa zamówień. Technologia jaką jest rozdmuch, nakłada na wykonawcę usług CNC szczególny nacisk na staranność wykonania powierzchni formujących w formie, dlatego też formy rozdmuchowe wykonuje się z użyciem materiałów umożliwiających wykonanie wysoko polerowanych powierzchni. Wykonywane matryce są jedno lub wielo- gniazdowe. Świat CNC należący do grupy Świat Aluminium dysponuje zapleczem konstruktorsko-designerskim, które w połączeniu z młodą kadrą i doświadczeniem właścicieli, pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień jakie stawiają klienci. Strategia rynkowa producenta form i oprzyrządowania opiera się na stałym podnoszeniu jakości oferowanych produktów oraz indywidualnym podejściu do każdego zapytania. Nasza narzędziownia dysponuje wyspecjalizowanymi obrabiarkami CNC, pozwalającymi na wysoką dokładność wymiarową, krótki czas realizacji zleceń, możliwość wykonania części o dowolnie skomplikowanych kształtach. Szczególny nacisk kładziemy na produkcję form rozdmuchowych mało i wielko gabarytowych, form wtryskowych oraz form do termoformowania.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Grzenkowski Wacław - Sprzedaż i Usługi Spaw-Mix »

  Firma Spaw-Mix oferuje swym klientom między innymi kompleksowy serwis elektrowrzecion. Jej specjalnością jest także naprawa wrzecion. Głównym zadaniem pracowników firmy jest przywrócenie takowych elementów do pełnej sprawności oraz gotowości do intensywnej eksploatacji. Firma jest także w stanie zapewnić przyjazd wykwalifikowanych serwisantów w celu demontażu oraz montażu zregenerowanego modułu.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »