portal ślubny

Elektronika Podkategoria: Elektronika

 • SilSense Technologies »

  Przedmiotem działalności firmy SilSense Technologies są innowacyjne technologie spełniające najwyższe kryteria i normy jakości, lokujące się w obszarach obejmujących zastosowania zarówno militarne, jak i cywilne. Proponowane innowacyjne rozwiązania powstały w oparciu o doświadczenie i współpracę z wiodącymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi w kraju i za granicą. Zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie znajdujące się w naszej ofercie są rozwiązaniami autorskimi. Naszą specjalnością jest integracja zaawansowanych systemów elektromechanicznych wraz z oprogramowaniem.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Netrix IT Lublin »

  Firma Netrix oferuje swoim klientom kasy fiskalne renomowanych producentów takich jak Elzab, Posnet, Novitus wielu innych. Kasy fiskalne Netrix można nabyć drogą internetową lub w sklepie stacjonarnym. W swojej ofercie posiada również osprzęt taki jak czytniki czy szuflady kasowe. Firma poza sprzedażą kas zaoferować może swoim klientom usługi doradcze, szkolenia, audyty IT, usługi informatyczne, Clouding Computing i aplikacje Saas.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiremet - druty kwasoodporne, druty mosiężne, nierdzewne, spawalnicze, sprężynowe i żaroodporne »

  Produkujemy druty nierdzewne, kwasoodporne oraz sprężynowe. Mamy druty chromoniklowe, miedziane, mosiężne oraz z brązu cynowego w wymiarach od 0, 038 mm do 5, 000 mm. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego oraz mailowego w razie jakichkolwiek pytań.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Asken - elektronika i kasy fiskalne. »

  Firma posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu korporacji taxi. Dostarczamy gotowych rozwiązań dla kierowców, klientów oraz prezesów korporacji. Sprzedajemy na całą Polskę kasy fiskalne, taksometry, które nasz wykwalifikowany zespół montuje w autach. Zapraszamy na naszą stronę: www.asken.pl

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medcom Sp. z o.o. »


  Nowe trolejbusy wożące pasażerów w Gdyni, Tychach i Lublinie a także w krajach Unii Europejskiej, Barcelony, Malatya, zaopatrzone w innowacyjny system odzysku energii generowanej w trakcie hamowania pojazdów trakcyjnych. Zainstalowany E-recykler pozwala ograniczyć zużycie energii o 20%, oprócz tych urządzeń Medcom oferuje też napędy, przetwornice pomocnicze i zasilacze baterii.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lumenmax »

  Lumenmax jest firmą specjalizującą się w produkcji oraz dostawie rozwiązań opartych na technologii LED. Stawia ona na rozwiązania innowacyjne i nowatorskie, zdobywając tym samym rzeszę klientów i wytyczając trendy na rynku branżowym. Jest to spółka zapoczątkowana przez pasjonatów z Polski, Niemiec i Chin. Od roku 2009 jest ona rozpoznawana na rynku. Firma gwarantuje stabilność i wysoką jakość produktów.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ElektroTip »

  Sklep internetowy elektrotip. pl poleca swoje produkty z branży elektrycznej. Z nami w pełni wyposażysz sieć elektryczną w swoim domu lub firmie. Nasz sklep dostarczy Ci niezbędnych elementów, takich jak: ogrzewanie podłogowe, osprzęt siłowy, przewody, oświetlenie, sterowanie radiowe, moduły, czujniki, akcesoria czy alarmy.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika GS ENERGIA »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku energetycznym, na którym zajmujemy się zarówno realizowaniem doradztwa oraz analiz, konsultacji. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju projektów energetycznych pozwalających na wykorzystanie efektywnych technologii. Oferujemy wykonanie wdrożeń przygotowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i współpracy!

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic »

  Micros to firma z długą historią na polskim rynku. Zajmuje się dystrybucją podzespołów elektronicznych i ich sprzedażą na terenie całego kraju. Produkty do sprzedaży firma pozyskuje wyłącznie od cenionych, sprawdzonych dostawców. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej micros. com. pl.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Goq Led »

  Zajmujemy się w LED Labs realizowaniem sprzedaży szerokiego asortymentu najwyższej jakości modułów LED. Oferujemy naszym klientom wyroby, które pochodzą od renomowanych producentów azjatyckich. Pozwala nam to zapewnić nowoczesne wyroby, które pozwalają na funkcjonowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo moduły LED oparte są na bardzo szczegółowo dopracowanych parametrach technicznych.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp. j. »

  ENDO-TECH to firma, która proponuje najlepszej jakości boroskopy przemysłowe. Oferowany przez nią boroskop przemysłowy służy do obserwacji miejsc trudno dostępnych. Pozwala dzięki temu na obserwację wnętrza danego urządzenia bez konieczności demontowania go. W ofercie znajdują się również dedykowane endoskopy dla Służb Celnych, Policji, Wojska, Straży Granicznej, do wykrywania przemytu, lustracji miejsc niebezpiecznych, wybuchowych.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • ZOYA LAB Arkadiusz Dawid Lorenz »

  Szukasz idealnej kamery samochodowej na jesień? Odwiedź koniecznie sklep internetowy Wideorejestratory24. pl. Kamery, które znajdziesz u nas gwarantują wysoką jakość obrazu po zmroku. Wybrane modele są wyposażone w sensor optyczny Sony StarVis, które charakteryzuje się wysoką czułością na światło. Ponadto, oferujemy kamery samochodowe z nadajnikiem GPS, trybem parkowania, z kamerą cofania, kamery dual, a także kamery do motocykla. Sprzęt poddajemy testom, dzięki czemu mamy co do niego 100% pewność.

  Data dodania: 19 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres: