portal ślubny

Air-Com

Air-Com Air-Com Pneumatyka – Automatyka s. c to lider w automatyzacji procesów produkcyjnych oraz realizacji projektów instalacji pneumatycznych. Firma prowadzi również sklep. Sprzedaż obejmuje bogaty wybór maszyn, urządzeń oraz armatury pneumatycznej. Klienci firmy mogą liczyć na fachowe doradztwo, a nawet profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu pneumatyki. Wszelkie informacje na temat firmy oraz pełna oferta znajdują się na stronie internetowej http://air-com. pl/.

Szczegóły strony air-com.pl:

Podlinkuj stronę air-com.pl:

Air-Com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wkrętaki elektryczne, pneumatyczne, podajniki, jonizatory, balansery »

  Bertol to dostawca nastawiony na dostarczanie najwyższej jakości profesjonalnych narzędzi elektrycznych i pneumatycznych, a dodatkowo urządzeń dla jednostek wytwórczych, montażowych i serwisowych. Staramy się zawsze wspomóc w wyborze właściwych rozwiązań dla rzeczowych aplikacji. Wszelkie oferowane przez nas produkty są kompletnie pewne dla eksploatatorów i posiadają sposobne oznakowanie, a także realizują bezwzględne normy Unii Europejskiej zaakceptowane znakiem CE. W ofercie znajdują się wkrętarki elektryczne i wkrętarki pneumatyczne z kontrolą momentu obrotowego, podajniki wkrętów, urządzenia dozujące taśmy klejące, a także jonizatory do eliminacja ładunków elektrostatycznych. Poza tym służymy technicznym doradztwem w obszarze wyboru odpowiednich narzędzi do danej aplikacji, a także pomagamy w rozwiązywaniu kłopotów z elektryzowaniem się towarów.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENER Sp. z o.o. »

  Dener to bardzo ceniona i popularna firma z Gdyni, jaka od dłuższego czasu pełni rolę oficjalnego przedstawiciela wielu europejskich firm z branży obróbki drewna i metali. Firma ta jest dystrybutorem wielu maszyn z tej branży, a także oferuje profesjonalny serwis. Gwarantuje ona między innymi fachowe i cenione doradztwo techniczne, obsługę klienta na najwyższym poziomie, atrakcyjne ceny, profesjonalizm w każdym calu.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Expom S.A. »

  Expom jest specjalistyczną firmą, która zajmuje się modelowaniem 3D oraz przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji 2D. Dodatkowo, możliwe jest wykonanie symulacji działania maszyn, dzięki czemu można zdiagnozować jakiekolwiek nieprawidłowości. Firma proponuje też analizę wytrzymałościową MES, w czasie której poszczególne elementy poddawane są obciążeniom dynamicznym oraz statycznym. Expom produkuje też konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Technical »

  Technical to firma wyspecjalizowana od 1996 roku w sprzedaży napędów do maszyn wykorzystywanych, np. w zaawansowanych systemach produkcji. Poza napędami udostępniamy taśmy transportujące wraz z konsultacjami technicznymi oraz sprzęgła i pasy napędowe. Mamy rozwiniętą powierzchnię magazynową, a wszystkie zamówienia dostarczamy w krótkich terminach.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zosmet - Produkty smarowniczki kalamitki »

  Od roku 1984 trudnimy się produkcją na automatach takarskich. Produkujemy smarowniczki, przeguby kątowe, zawory do pomp wtryskowych.

  Produkujemy:
  smarowniczki, kalamitki, produkcja na automatach tokarskich, din 71802, din 7643, din 7627, din 3861, DIN 71412, PN-76/M-86002, PN-76/M-86003, DIN71412C,
  Smarowniczki kalamitki

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Project Control »

  Firma Project Control oferuje usługi inżynierskie z zakresu systemów automatyki, sterowania zdalnego, monitoringu, systemów alarmowych, systemów zdalnego sterowania budynkiem i elektrowni słonecznych. Oferujemy usługi dla domu jak również dla przemysłu. Realizujemy szafy sterujące w systemach skraplania czynnika chłodniczego, systemy sterowania napędami w urządzeniach uzdatniania ścieków w oczyszczalniach, a także rozdzielnice niskiego napięcia w instalacjach elektrycznych. Nasza działalność ukierunkowana jest na solidną realizację powierzonych zadań i fachową obsługę i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się z tematyką strony www www.projectcontrol.com.pl

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Miapp »

  Miapp zaprasza do współpracy małe i duże zakłady produkcyjne, które są zainteresowane mechanizacją lub automatyzacją procesów wywarzania. Firma świadczy profesjonalne usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych systemów sterowania oraz procesów produkcyjnych. Zajmuje się również konstruowaniem zaawansowanych urządzeń wspomagających wytwarzanie, przewijarek do kabli oraz maszyn do ich obróbki. Miapp podejmuje się także pracom modernizacyjnym istniejących już rozwiązań. Firma zapewnia pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • KERSH Daniel Oziomek »

  Polecamy wizytę pod adresem www. Kersh. pl wszystkim zainteresowanym najwyższej jakości wagami samochodowymi. To bardzo istotne, abyście mieli Państwo pewność, że kupione wagi są stabilne, odporne oraz bezawaryjne. Tak się składa, iż ich polski producent - firma KERSH, już od ponad trzech dekad zajmuje się tym wszystkim co ma związek z ich produkcją oraz montażem.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa maszyn CNC, generalne remonty maszyn CNC, sprzedaż maszyn CNC - Enermet CNC »

  Oferta Serwisowo-Handlowa
  Szanowni Państwo,

  W imieniu firmy Enermet zwracam z propozycją współpracy
  w zakresie serwisu, sprzedaży oraz szkoleń w pełnym wymiarze tematycznym w branżach związanych z maszynami sterowanymi CNC na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Belgii i Danii.

  Nasza firma ma obecnie najlepszą ofertę serwisową na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc w zakresie napraw maszyn CNC. Wykonywane przez nas usługi dostępne są w naprawdę przystępnych cenach.
  W serwisie gwarancyjnym posiadamy następujące maszyny :

  -Romatex Polska
  -prasy Firmy Pressen-und maschinenbau Erfurt GmbH Niemcy
  - MAKE. HOLANDIA  Ważne :

  W serwisie pogwarancyjnym posiadamy maszyny następujące :

  Obrabiarki Firmy CME, wytaczarko-frezarki Firmy JUARISTI,
  Automaty tokarskie Firmy Miyano, Maszyny Firmy HAAS, prasy Firmy PME oraz inne maszyny CNC. Obrabiarki i tokarki Firmy Maschinen Wagner GmbH, Automaty tokarskie wzdłużne Manuhrin, HURCO GmbH, DMG MORII.
  Ponadto oferujemy:

  • przeglądy maszyn
  • wymiany płynów,
  • regenerację śrub pociągowych
  • remonty i naprawy głowice wrzeciona
  • wymianę łożyska w poszczególnych osiach
  • naprawy związane z automatyką, elektroniką i elektryką maszyny
  • inne naprawy w pełnym zakresie branżowym.
  • Szkolenia Heidenhein, Fanuc, Siemens
  • Diagnostyka elektroniczna liniałów i enkoderów

  Firma Enermet współpracuje ściśle na zasadach partnerskich
  z następującymi firmami:

  - HURCO GmbH
  - MAKE HOLANDIA
  - Romatex Polska
  -PME PRESSEN-UND MASCHINENBAU GmbH NIEMCY  Nasza Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn CNC,
  a także sprzedażą maszyn starszych.

  Data dodania: 18 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • BIBUS MENOS Sp. z o.o. »

  BIBUS MENOS Sp. o. o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o. o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS AG.

  W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi. Obsługując Klientów priorytetem jest dla nas to, by mogli się oni czuć się pewnie współpracując z nami oraz korzystając z naszych rozwiązań.


  DZIAŁALNOŚĆ:
  SPRZEDAŻ KOMPONENTÓW
  DORADZTWO TECHNICZNE I SZKOLENIA
  PRODUKCJA
  INTEGRACJA SYSTEMOWA
  PROJEKTOWANIE
  SERWIS


  STRUKTURA FIRMY
  Zlokalizowana w Gdańsku centrala firmy zajmuje 4600 m2 powierzchni. To tutaj powstają projekty, prototypy i nowe rozwiązania technologiczne, oprócz tego montowane są siłowniki pneumatyczne, napełniane sprężyny gazowe oraz składane motoreduktory. W centrali zlokalizowany jest park maszyn do tworzenia i obróbki fizycznych modeli trójwymiarowych z plików CAD-3D.

  Posiadamy biura handlowe w Katowicach, w Dąbrowie k/Poznania, w Raszynie k/Warszawy, we Wrocławiu, w Krotoszynie, Rzeszowie i Szczecinie oraz rozbudowaną sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju.

  Strona www firmy:
  bibusmenos.pl

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »