portal ślubny

Fora prawnicze Podkategoria: Fora prawnicze

 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Pomoc w uzyskaniu odszkodowań komunikacyjnych. Odszkodowania komunikacyjne - oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego z ubezpieczenia OC...
  Oferta pomocy skierowana jest dla osób poszkodowanych w wszelkiego rodzaju zdarzeniach drogowych.

  Odszkodowanie z OC - porady eksperta

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Robert Ofiara »

  Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara zapewnia wsparcie w zakresie dochodzenia odszkodowań. Zespół Prawników tej kancelarii obsługuje klientów w sprawach odszkodowawczych na etapach: doradztwa prawnego w zakresie możliwych do uzyskania roszczeń, analizy sprawy odszkodowawczej, przygotowania pism oraz reprezentacji w sądach. Zakres prowadzonych spraw to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, zadośćuczynienie za śmierć osoby najbliższej, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za służebność przesyłu (rury, słupy na nieruchomości), odszkodowanie za wywłaszczenie, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie, odszkodowanie za szkody majątkowe.

  Kancelaria adwokata Roberta Ofiara działa na rynku odszkodowań od 2008 roku. Siedziba, w której adwokat Robert Ofiara przyjmuje interesantów mieści się w centrum Warszawy. Oprócz spraw o odszkodowania ROBERT OFIARA KANCELARIA ADWOKACKA zajmuje się również sprawami rodzinnymi. Główne specjalizacje kancelarii w tym zakresie to: rozwód (w tym z orzeczeniem o winie), kontakty z dzieckiem, spadki, podział majątku.

  Data dodania: 28 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Aleksandry Wachockiej. Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Wachockiej zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych, przedsiębiorców i podmiotów instytucjonalnych. Kancelaria oferuje również szkolenia z zakresu prawa medycznego. pory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami, Opinie i porady prawne, Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe.
  Z zakresu prawa cywilnego: sprawy o roszczenia odszkodowawcze, wynikające z umów i czynów niedozwolonych, sprawy spadkowe, sprawy odszkodowawcze za błąd w sztuce medycznej.
  Z zakresu prawa gospodarczego: sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych, bieżąca i stała obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gosp., sprawy o zapłatę, niewykonanie lub nienależyte wykonanie umów.
  Z zakresu prawa pracy: sprawy o odszkodowanie za nieuzasadnione rozwiązanie umowy o pracę, za nierówne traktowanie, o niewypłacone wynagrodzenie za godziny nadliczbowe.
  Z zakresu prawa administracyjnego: reprezentacja przed urzędami i sądami administracyjnymi, sporządzanie odwołań i skarg od decyzji oraz innych aktów prawnych.
  Z zakresu prawa rodzinnego: zastępstwo prawne w sprawach o rozwód, separację alimenty, podział majątku, opieka nad dziećmi.
  Z zakresu prawa przewozowego: bieżące doradztwo w zakresie przewozu drogowego towarów, opracowywanie umów, reprezentacja w negocjacjach przedprocesowych i procesach sądowych.
  Z zakresu prawa karnego i wykroczeń – zastępstwo procesowe w sprawach karnych i wykroczeniowych, obrona personelu medycznego w sprawach karnych dot. błędu medycznego.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora prawnicze

Fora prawnicze - nowa strona:

Adres: