portal ślubny

Praca Kategoria: Praca

Praca - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Agencja Pracy Tymczasowej FallWork »

  Agencja Pracy Tymczasowej FallWork jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferująca kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, świadczących usługi w zakresie HR. Tworzymy młody i kreatywny zespół, który ceni sobie zadowolenie klientów. Zapraszamy do współpracy!
  www. FallWork. pl

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jestem Fryzjerem Bo - Praca Fryzjera i Kursy Fryzjerskie »

  Strona Jestem Fryzjerem Bo powstała odpowiadając na zapotrzebowanie młodych osób szukających swojej drogi w zawodzie fryzjera. Stworzona dzięki sieciom salonów fryzjerskich Jean Louis David jest miejscem łączenia osób początkujących z osobami posiadającymi doświadczenie i szukających fryzjerów pracy w Krakowie i innych miastach. Dzięki ofertom pracy oraz specjalnie dobranym i stworzonym kursom dla adeptów jest to idealne miejsce dla pasjonatów fryzjerstwa. Fryzjerskie kursy oferowane są Krakowie i w wielu innych miastach m. in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie i innych.

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla opiekunek w Niemczech - HELP »

  Zajmujemy się poszukiwaniem opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec i Luksemburga. Oferujemy przejrzyste warunki pracy oraz atrakcyjne zarobki i dodatki. Posiadamy wiele zagranicznych rodzin, z którymi utrzymujemy stałą współpracę, polecając konkretne kandydatki. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą, mają możliwość porównania wielu ofert i zatrudnienie od zaraz. Siedziba naszej agencji mieści się w Bydgoszczy.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • POLLYART Profesjonalne Strony Internetowe Piotr Dec »

  Jesteś zainteresowany znalezieniem idealnej oferty pracy? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego portalu, który pozwala w znalezieniu idealnej oferty pracy. Nasze oferty podzielone są na wiele różnych kategorii wśród, których znaleźć można między innymi można znaleźć pielęgnacje, sprzedaż, logistyka, inżynieria i wiele innych. Każdemu pomagamy w znalezieniu idealnej oferty pracy dla niego.

  Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Business Travel Club Sp. z o.o. »

  Nasza działalność zrodziła się wiele lat temu z fascynacji turystyką i Stanami Zjednoczonymi. Zaczęliśmy od organizacji pierwszych wyjazdów w ramach turystyki studenckiej. Zdobyły one ogromną popularność, a program „Work and Travel USA” stał się naszą wizytówką i przez lata skorzystały z niego niezliczone ilości młodych ludzi. I Ty możesz skorzystać z tego programu. Poznaj szczegóły na naszej stronie.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca opiekunki w Niemczech »

  Agencja Zatrudnienia Personal-Service-Ost-West szuka osób, które gotowe są podjąć pracę na stanowisku opiekunki do osób starszych. Zlecenia wykonywane są na terenie Unii Europejskiej, najczęściej we Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz Belgii. Atrakcyjne warunki kontraktów, pomoc na każdym etapie trwania umowy to tylko część zalet. Ta praca to przede wszystkim niesienie pomocy osobom potrzebującym.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Capital Work Sp. z o.o. »

  Nasza firma organizuje wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Staramy się podejmować działania, dzięki którym zatrudnienie osób niepełnosprawnych stanie się łatwiejsze do zorganizowania. Staramy się podejmować działania, które sprawią, że dużo łatwiej będzie sprawę rozwiązać. Mamy doświadczenie w organizowaniu pracy dla osób niepełnosprawnych i podpowiadamy jak zająć się rozwiązywaniem spraw formalnych z tym związanych.

  Data dodania: 18 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • FRIGGA - Praca w Niemczech »

  Frigga to zespół ludzi, dla których priorytetem jest pomoc drugiemu człowiekowi. Agencja pracy poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luksemburgu, oferując w zamian atrakcyjną formę zatrudnienia.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o. »

  Nasza agencja pracy oferuje najwyższą jakość obsługi. Zrozumienie potrzeb klienta, umiejętność wsłuchania się w jego potrzeby, realna ocena umiejętności danej osoby, zdolność do szybkiej reakcji na zmieniające się trendy na rynku pracy. Łączymy uczciwych pracodawców z rzetelnymi i solidnymi fachowcami. Oferujemy pełne wsparcie podczas procesu rekrutacyjnego. Pomagamy przygotować cv. Posiadamy wile ofert pracy. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Open Conexus - Praca w Australii »

  Chcesz trochę odmienić w swoim życiu? Marzy Ci się emigracja do Australii? Odwiedź niniejszą stronę internetową i skorzystaj z usług naszej firmy. Dzięki nam już niedługo, możesz zabrać się za studia w Australii. Wspieramy w doborze uniwersytetu, kierunków studiów a także wypełnieniu wszelkich dokumentów. Gdy skończyłeś już szkołę zaś Twym marzeniem jest praca w Australii, nasi pracownicy wspomogą Cię w złożeniu wniosku wizowego oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie mieszkania w Australii. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca

Praca - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: