portal ślubny

Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Ośrodek uzależnień nie musi oznaczać wielkich kosztów, których uzależniona osoba nie jest w stanie samodzielnie pokryć. Nasza działalność nie opiera się bowiem na zysku, lecz na chęci niesienia pomocy osobom z nałogami. Zatrudnieni specjaliści leczą uzależnienia od leków, alkoholu, czy hazardu. Staramy się kompleksowo pomagać naszym pacjentom, którzy znaleźli się na zakręcie swojego życia. Ułatwiamy kontakt z naszym ośrodkiem i zapewniamy, że po zgłoszeniu się do nas sami załatwiamy pozostałe formalności.

Szczegóły strony leczenieuzaleznien.com:

Podlinkuj stronę leczenieuzaleznien.com:

Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie depresji Warszawa »

  Poradnia psychologiczna 'OdNowa' oferuje kompleksowe porady i leczenie psychologiczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół psychologów i psychoterapeutów z długoletnim doświadczeniem zagwarantuje wam radę w zakresie usług terapeutycznych taki jak np. terapia uzależnień. Pomoc w porzuceniu nałogu na dobre jest nieprawdopodobnie cenna, a fachowcy poradni 'OdNowa' zapewnią Ci całe wsparcie i fachowe leczenie psychoterapeutyczne. Terapia ta jest realizowana w większości w grupach, więc można podzielić się swoim dylematem z innymi ludźmi o tych samych kłopotach. Przy tym, w poradni możliwe jest podjęcie leczenie depresji. Ma możliwość ono odbywać się w ramach terapii indywidualnej.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień Nowy Horyzont »

  Nowy Horyzont jest ośrodkiem leczenia uzależnień położonym w Mirkowie obok Wrocławia. Od lat zajmujemy się odtruwaniem stacjonarnym (możliwe są także wizyty domowe).
  W klinice mamy możliwość wykonania badań laboratoryjnych na CITO.
  Jesteśmy placówką całkowicie prywatną - nie wymagamy skierowań, oferujemy pełną anonimowość.

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osrodek Jestem - Psychoterapia i terapia grupowa Warszawa | O#347;rodek Jestem | Zapraszamy »

  Ośrodek Jestem zaprasza osoby, których niekorzystny, wręcz depresyjny nastrój utrzymuje się, z różnych przyczyn, przez dłuższy czas. Jeżeli masz wrażenie braku celu w żuciu, różnego rodzaju problemy w rodzinie lub przeżyłeś wydarzenie, które można określić mianem życiowej klęski na pewno warto z kimś porozmawiać.
  Czekamy na wszystkich potrzebujących wsparcia.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • lek. Krzysztof Rzepka, Klinika ginekologii i ginekologii estetycznej »

  Nasz gabinet ginekologiczny istnieje od 1989 roku i przez ten czas zebraliśmy bardzo duże doświadczenie. Obecnie pracuje u nas kilku lekarzy mających wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na wykonywanie badań różnego rodzaju. Jesteśmy w stanie wykonywać usługi z zakresu ginekologii estetycznej, badań położniczych czy też badań ginekologicznych. Każda kobieta z nami będzie bezpieczna.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Albusdent.pl Centrum stomatologiczne »

  Ofertą centrum stomatologicznego z Krakowa Albusdent jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Placówka prowadzi swoją działalność od 2009 roku, dysponuje nowoczesnym sprzętem stomatologicznym oraz wykorzystuje najlepsze materiały do uzupełniania ubytków. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz możliwość skorzystania z implantów. W ofercie znajduje się także turystyka stomatologiczna.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapia-U »

  Naprawdę działająca terapia uzależnień dostępna jest w naszym ośrodku leczenia uzależnień, którego opis znajdziesz na stronie internetowej http://www. terapia-u. pl. To właśnie u nas pacjenci leczą się między innymi z: uzależnienia od hazardu, dopalaczy, alkoholizmu, narkomanii, zakupoholizmu, DDA oraz współuzależnienia.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT »

  Prowadzimy ośrodek terapii uzależnień w województwie pomorskim. Przy terapiach zachowujemy maksymalną dyskrecję. Nie trafiacie Państwo do żadnych zewnętrznych rejestrów. Mamy terapie na alkoholizm, narkomanię, lekomanię, uzależnienie od dopalaczy. Plusy naszego ośrodka to doświadczona kadra, zaplecze wypoczynkowe, smaczne wyżywienie, szeroka gama aktywności.

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Med Grażyna Balcer »

  Zespół specjalistów- lekarzy oświadczy na terenie Warszaw i najbliższych okolic usługi związane ze specjalistycznym odtruciem alkoholowym. Pomoc świadczona jest przez całą dobę, a pacjenci mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Na stronie internetowej odtruwamy. pl, można znaleźć szczegóły oraz informacje kontaktowe.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Madary AM Gdynia Ustawienia Systemowe »

  Ośrodek MADARY AM to miejsce, w którym możesz zadbać o własny rozwój. Warsztaty, konsultacje i sesje indywidualne. Różni prowadzący, zróżnicowane metody i techniki pracy: Ustawienia Systemowe Rodowe, Karty klasyczne, Tarot, VEDIC ART, arteterapie, Numerologia, medytacje, uzdrawianie energetyczne, Huna i inne. Dla osób przyjeżdżających spoza Gdyni mamy miejsca noclegowe w komfortowych warunkach. W Ośrodku odbywają się warsztaty bazujące na ustawieniach Berta Hellingera pozwalające rozwiązywać problemy osobiste, biznesowe. Zajęcia odbywają się na miejscu, w ośrodku w Gdyni, ale tez w innych miastach

  Data dodania: 06 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nadzieja »

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień Nadzieja został specjalnie stworzony z myślą o osobach, które nie radzą sobie ze swym uzależnieniem od alkoholu, środków odurzających, hazardu czy komputera. Każdy pacjent przyjmowany do naszego ośrodka traktowany jest indywidualnie, a przy tym wymaga dogłębnej analizy i wdrożenia dedykowanego planu leczenia. Nasza terapia uzależnienia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem, odtrucia farmakologicznego. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pełną anonimowość oraz profesjonalną opiekę terapeutyczną.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »