portal ślubny

Psychoterapeuta, Psycholog Warszawa - Mokotów | Katarzyna Stefaniak

Psychoterapeuta, Psycholog Warszawa - Mokotów | Katarzyna Stefaniak Dla osób, które szukają miejsca, aby podjąć się takiego leczenia jak psychoterapia indywidualna w Warszawie, z całą pewnością należy polecić gabinet w którym działa psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak. Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie psychoterapii i psychologii.

Dodatkowo poza studiami w tym kierunku, brała ona udział w wielu różnego rodzaju kursach i warsztatach, poświęconym nauce nowych metoda psychoterapeutycznych, oraz umożliwiających zapoznanie się z wszelkimi nowościami w tej dziedzinie. Dzięki swojemu doświadczeniu i rozległej wiedzy, Katarzyna Stefaniak może wręcz obiecać swoim pacjentom, że po terapii u niej będą mieli szansę na poprawę jakości swojego życia.

Dlatego każdy, komu jest potrzebna pomoc psychologiczna w dzielnicy Mokotów, na pewno znajdzie ją przy ulicy Polnej 3/25, 00-622 w Warszawie. To właśnie pod tym adresem można zapisać się na wizytę w gabinecie Pani Psycholog.

Jeżeli ktoś pragnie skorzystać z innej opcji zapisu, to rejestracja jest także możliwa pod numerem komórkowym 500 831 957. Bez względu na to, czy ktoś pragnie kontynuować rozpoczęte gdzie indziej leczenie, czy też przychodzi na pierwszą wizytę, w tym gabinecie na pewno znajdzie pomoc, której potrzebuje!

Szczegóły strony psychoterapia-polna.warszawa.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapia-polna.warszawa.pl:

Psychoterapeuta, Psycholog Warszawa - Mokotów | Katarzyna Stefaniak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 176

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychologiczny Aleksandra Cebula - psycholog dziecięcy »

  Gabinet psychologiczny Aleksadra Cebula, psycholog dziecięcy.
  Oferuję konsultacje wychowawcze, konsultacje rodzinne, diagnozę rozwoju dziecka (w tym gotowości szkolnej), diagnozę i terapię zachowań trudnych, zajęcia wspomagające rozwój.

  Zajęcia diagnostyczne i terapeutyczne poprzedzone są konsultacją z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka.

  Zapraszam do współpracy, jeżeli Twoje dziecko ma trudności emocjonalne, rozwojowe oraz zachowania niepożądane.

  Rejestracja wyłącznie telefoniczna do godziny 20:00.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji Warszawa »

  Poradnia psychologiczna 'OdNowa' oferuje kompleksowe porady i leczenie psychologiczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół psychologów i psychoterapeutów z długoletnim doświadczeniem zagwarantuje wam radę w zakresie usług terapeutycznych taki jak np. terapia uzależnień. Pomoc w porzuceniu nałogu na dobre jest nieprawdopodobnie cenna, a fachowcy poradni 'OdNowa' zapewnią Ci całe wsparcie i fachowe leczenie psychoterapeutyczne. Terapia ta jest realizowana w większości w grupach, więc można podzielić się swoim dylematem z innymi ludźmi o tych samych kłopotach. Przy tym, w poradni możliwe jest podjęcie leczenie depresji. Ma możliwość ono odbywać się w ramach terapii indywidualnej.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień Nowy Horyzont »

  Nowy Horyzont jest ośrodkiem leczenia uzależnień położonym w Mirkowie obok Wrocławia. Od lat zajmujemy się odtruwaniem stacjonarnym (możliwe są także wizyty domowe).
  W klinice mamy możliwość wykonania badań laboratoryjnych na CITO.
  Jesteśmy placówką całkowicie prywatną - nie wymagamy skierowań, oferujemy pełną anonimowość.

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osrodek Jestem - Psychoterapia i terapia grupowa Warszawa | O#347;rodek Jestem | Zapraszamy »

  Ośrodek Jestem zaprasza osoby, których niekorzystny, wręcz depresyjny nastrój utrzymuje się, z różnych przyczyn, przez dłuższy czas. Jeżeli masz wrażenie braku celu w żuciu, różnego rodzaju problemy w rodzinie lub przeżyłeś wydarzenie, które można określić mianem życiowej klęski na pewno warto z kimś porozmawiać.
  Czekamy na wszystkich potrzebujących wsparcia.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapia-U »

  Naprawdę działająca terapia uzależnień dostępna jest w naszym ośrodku leczenia uzależnień, którego opis znajdziesz na stronie internetowej http://www. terapia-u. pl. To właśnie u nas pacjenci leczą się między innymi z: uzależnienia od hazardu, dopalaczy, alkoholizmu, narkomanii, zakupoholizmu, DDA oraz współuzależnienia.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT »

  Prowadzimy ośrodek terapii uzależnień w województwie pomorskim. Przy terapiach zachowujemy maksymalną dyskrecję. Nie trafiacie Państwo do żadnych zewnętrznych rejestrów. Mamy terapie na alkoholizm, narkomanię, lekomanię, uzależnienie od dopalaczy. Plusy naszego ośrodka to doświadczona kadra, zaplecze wypoczynkowe, smaczne wyżywienie, szeroka gama aktywności.

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Med Grażyna Balcer »

  Zespół specjalistów- lekarzy oświadczy na terenie Warszaw i najbliższych okolic usługi związane ze specjalistycznym odtruciem alkoholowym. Pomoc świadczona jest przez całą dobę, a pacjenci mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Na stronie internetowej odtruwamy. pl, można znaleźć szczegóły oraz informacje kontaktowe.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Madary AM Gdynia Ustawienia Systemowe »

  Ośrodek MADARY AM to miejsce, w którym możesz zadbać o własny rozwój. Warsztaty, konsultacje i sesje indywidualne. Różni prowadzący, zróżnicowane metody i techniki pracy: Ustawienia Systemowe Rodowe, Karty klasyczne, Tarot, VEDIC ART, arteterapie, Numerologia, medytacje, uzdrawianie energetyczne, Huna i inne. Dla osób przyjeżdżających spoza Gdyni mamy miejsca noclegowe w komfortowych warunkach. W Ośrodku odbywają się warsztaty bazujące na ustawieniach Berta Hellingera pozwalające rozwiązywać problemy osobiste, biznesowe. Zajęcia odbywają się na miejscu, w ośrodku w Gdyni, ale tez w innych miastach

  Data dodania: 06 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nadzieja »

  Nasz ośrodek leczenia uzależnień Nadzieja został specjalnie stworzony z myślą o osobach, które nie radzą sobie ze swym uzależnieniem od alkoholu, środków odurzających, hazardu czy komputera. Każdy pacjent przyjmowany do naszego ośrodka traktowany jest indywidualnie, a przy tym wymaga dogłębnej analizy i wdrożenia dedykowanego planu leczenia. Nasza terapia uzależnienia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem, odtrucia farmakologicznego. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pełną anonimowość oraz profesjonalną opiekę terapeutyczną.

  Data dodania: 24 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień »

  Ośrodek uzależnień nie musi oznaczać wielkich kosztów, których uzależniona osoba nie jest w stanie samodzielnie pokryć. Nasza działalność nie opiera się bowiem na zysku, lecz na chęci niesienia pomocy osobom z nałogami. Zatrudnieni specjaliści leczą uzależnienia od leków, alkoholu, czy hazardu. Staramy się kompleksowo pomagać naszym pacjentom, którzy znaleźli się na zakręcie swojego życia. Ułatwiamy kontakt z naszym ośrodkiem i zapewniamy, że po zgłoszeniu się do nas sami załatwiamy pozostałe formalności.

  Data dodania: 30 09 2018 · szczegóły wpisu »