portal ślubny

Centrum Medyczne SUPERMED

Centrum Medyczne SUPERMED Kosmetologia jest gałęzią medycyny estetycznej, odpowiedzialną za rozwój technik, produktów i zabiegów pielęgnacyjnych i usprawniających skórę. Obecnie najczęściej używanymi zabiegami w naszym centrum medycznym są dermatologiczny resufacing twarzy, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny jak również mikrodermabrazja. Nasz zespół profesjonalistów oferuje różnorodne zabiegi ukierunkowane na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie osób przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i najlepszą technologią dzięki nieustannie wdrażanym przez nas innowacjom.

Szczegóły strony cm-supermed.pl:

Podlinkuj stronę cm-supermed.pl:

Centrum Medyczne SUPERMED

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnie »

  Wyjeżdżając na studia, wychowankowie szkół średnich posiadają dużo ideałów, które z czasem są weryfikowane przez życie. Zwyczajne życie na uniwersytecie jest męczące, nadmiar wykładów nie pomaga w funkcjonującej adaptacji projektu. Obecnie szkoły wyższe techniczne wypuszczają osoby upragnione na rynku pracy, jednak za jakiś czas sytuacja ma sposobność się zmienić. Ponadplanowe szkolenia zrobione podczas studiów pozwolą Ci dostać w niedalekiej przyszłości solidną pracę. Załoga dydaktyczna uniwersytetu wpływa na wybory studentów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska »

  Gabinet psychologiczny świadczący pomoc dla osób z zaburzeniami psychicznymi o różnym nasileniu oraz naturze. Gabinet położony jest w Szczecinie, otwarty dla osób z zaburzeniami typu nerwica, stany lękowe i stresowe, zaburzenia osobowościowe, np. borderline. Wszystkie usługi gabinetu prowadzone są przez profesjonalistów – psychologów i psychoterapeutów. Istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach z technik redukcji stresu czy motywacji.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Con Futuro Jolanta Ryś »

  Nasza firma od wielu lat pracuje na terenie Lublina, zapewniając wysokiej jakości badania w branży psychologii transportu. Sprawdzamy predyspozycje psychofizyczne kierowców, ubiegających się i prowadzanie pojazdów służbowych, różnych rodzajów suwnic, wózków widłowych, maszyn budowlanych i drogowych, a także żurawi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na confuturo. pl.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Orvit Clinic »

  Orvit. pl specjalizuje się w diagnostyce oraz opiece zdrowotnej wszystkich pacjentów potrzebujących porady od specjalistów, między innymi z obszaru neurochirurgii oraz reumatologii. Okazujemy wieloaspektową opiekę we wszystkich rodzajach schorzeń reumatologicznych na terenie Polski. Nasza kompetentna kadra pracownicza jest w stanie zaoferować oddzielny okres leczenia, zawierający wytrawną pomoc lekarską, rehabilitację, zajęcia fitness, a w sytuacji, gdy istnieje taka konieczność nowatorskie, miniinwazyjne leczenie rekonstrukcyjne. Posiadamy najbardziej nowoczesną w regionie bazę diagnostyczno-terapeutyczną wyposażoną w: blok operacyjny, a ponadto tomograf i scyntygrafię. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z opublikowaną ofertą na stronie internetowej naszej kliniki.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne i testy DNA »

  Centrum Badań DNA może się poszczycić certyfikatem ISO 9001:2008. Został on zdobyty w 2013 roku. W zakresie realizowanych usług znajduje się również takie badanie jak na przykład ustalanie ojcostwa i wiele innych.

  Poznańskie Centrum Badań DNA ma obszerne doświadczenie w branży. Gwarantuje to uzyskanie wybitnie wysokiej jakości usług. W zakresie przeprowadzanych usług jest między innymi usługi bioinformatyczne i wiele innych.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekolabos sp. z o. o. »

  Firma ma w swojej daje klientom możliwość wykonania badania kosmetyku, wody, powietrza lub żywności. Prowadzi zarówno badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne, jak i wykonuje testy konserwacji oraz ocenia bezpieczeństwo kosmetyków. Laboratorium zyskało przychylną ocenę Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Verum Tomasz Olejniczak »

  Firma Repsimed to główny dystrybutor sprzętu medycznego Philips Respironics w Polsce. W ofercie firmy znajdują się między innymi inhalatory, koncentratory tlenu, aparaty CPAP oraz inne maszyny, pomagające w terapii bezdechu sennego, tlenoterapii czy nebulizacji. Oferowane przez firmę narzędzia są nowe, objęte gwarancją jakości.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • RIESTER.PL »

  Zapraszamy wszystkie prywatne gabinety lekarskie oraz szpitale do korzystania z oferty firmy Riester, która posiada wysokiej jakości sprzęt medyczny. Sklep oferuje między innymi stetoskopy, projektory światła, ciśnieniomierze oraz wiele innych rodzajów sprzętu medycznego, także dla okulistów, ginekologów oraz dentystów. Riester gwarantuje szybką i sprawną obsługę oraz bezpieczny transport produktów.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna PCTS w Lublinie »

  Wśród dzieci i młodzieży częstą formą nerwic są zaburzenia mowy.
  Wstępny podział zaburzeń mowy
  - mowa opóżniona
  - jąkanie się
  - mutyzm selektywny czyli odmowa mówienie, najczęściej wskutek zaburzeń emocjonalnych dziecko odmawia mówienia w ogóle, albo odzywa się tylko do bardzo wąskiego kręgu osób
  - inne zaburzenia artykulacji mowy takie jak np seplenienie, zbyt szybka artykulacja czy tak zwana mowa zamazana
  Najskuteczniejszą terapię zaburzeń mowy znajdziemy w specjalistycznych ośrodkach.

  Data dodania: 04 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koncentratory tlenu- wypożyczalnia »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która oferuje Wam wynajem lub zakup na stałe wysokiej jakości koncentratorów tlenu. Zapewniamy Wam urządzenia od najlepszych producentów, które dowozimy na terenie całej Polski. Wynajem takich urządzeń na miesiąc to niewielkie koszty, a możecie podnieść swój komfort życiowy. Polecamy Wam stacjonarny koncentrator tlenu, który zastąpi Wam szpitalne terapie. Do tego mamy również przenośny koncentrator tlenu, który zawsze możecie mieć przy sobie, niezależnie od miejsca pobytu.

  Data dodania: 06 09 2018 · szczegóły wpisu »