portal ślubny

Kursy i szkolenia Kategoria: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Stylab Szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji »

  Jeżeli chcecie poznać tajniki prawidłowego makijażu. Jeżeli robienie makijażu innym osobom jest Waszym przeznaczeniem i dobrze się w tym czujecie, to zapraszamy Was do Laboratorium Stylu. Jest to nasza szkoła wizażu, która zachęca Was do podjęcia nauki w trybie dziennym, zaocznym lub wieczorowym. Przez dziesięć miesięcy będziecie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z najlepszymi osobami, które nauczą Was wszystkiego na temat makijażu od podstaw. Z nami nie tylko będziecie umieć się malować, ale również nauczycie się wykonywać odpowiednią charakteryzację. Zapraszamy również na kurs stylizacji lub kurs makijażu dla początkujących oraz dla osób bardziej zaawansowanych. Nasza szkoła znajduje się a Gdańsku, na ul. Doki 1. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48 509 78 55 33.

  Data dodania: 12 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia INNpuls »

  Szukasz interesujących szkoleń o technicznej tematyce? Jeśli tak, to właśnie znalazłeś! Strona internetowa, na którą Cię zapraszamy jest poświęcona firmie oferującej klientom kompleksową obsługą szkoleń dla firm, organizacji i klientów indywidualnych. Jakość szkoleń jest wysoka, a wszystko dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze naukowej. Więcej na stronie: Szkolenia INNpuls!

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Autoakademia.pl »

  Egzamin na prawo jazdy to bardzo łatwa rzecz, o ile będziecie odpowiednio do niego przygotowani. Jeżeli chcecie, aby tak było, to musicie zapisać się do naszej szkoły na kurs, który przygotuje Was do podejścia do egzaminu państwowego. Nasza szkola jazdy to bardzo cierpliwi instruktorzy, którzy zawsze Wam wszystko dokładnie wytłumaczą i przedstawią. Wiemy, że nie każdy urodził się kierownicą, jednak ze spokojem można się tego nauczyć. Nauka jazdy razem z nami to prawdziwa przyjemność. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 29 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alerta »

  Alerta jest profesjonalną firmą prowadzącą działalność w dziedzinie BHP i ochrony przeciwpożarowej. Realizuje badania i pomiary środowiskowe oraz organizuje liczne szkolenia i kursy zawodowe. Intensywnie wpiera ona rozwój klientów. Dzięki oferowanym usługom mogą oni nabyć m. in. uprawnienia kwalifikacyjne typu E, SEP G1, G2 oraz G3. Usługi zgodne są z aktualnymi wymogami prawnymi oraz odpowiadają potrzebom rynku. Szczegóły działalności firmy Alerta oraz katalog usług dostępne na jej oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Autoakademia.pl »

  Auto Akademia to najlepsza nauka jazdy w Krakowie! Przygotujemy do jazdy w trudnych, krakowskich warunkach, bazując na naszym niemal 20 letnim doświadczeniu. Nasze zajęcia praktyczne rozpoczynamy od jazdy po mniej ruchliwych dzielnicach, zaś wraz ze zdobytym doświadczeniem, udajemy się na skomplikowane skrzyżowania i jazdę po ścisłym centrum. Prowadzimy rożne rodzaje kursów od porannych, po weekendowe czy ekspresowe. Nauka jazdy Kraków – Tylko z Auto Akademią!

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: