portal ślubny

Bazy danych, przetwarzanie danych Podkategoria: Bazy danych, przetwarzanie danych

 • Biznesor »

  Biznesor to ogólnopolski katalog firm http://biznesor.pl/katalog-firm. Naszym celem jest pomoc dla przedsiębiorcy, aby ten mógł pokazać się w internecie. Dzięki naszemu młodemu zespołowi, który ma ogromne doświadczenie w marketingu online pomożemy Twojej firmie wyróżnić się spośród konkurencji pośród konkurencji.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mergeto.pl - platforma zakupów wieloosobowych »

  Dostęp do ofert i usług, które najwyższą jakość łączą z malejącą ceną, to propozycja portalu sprzedażowego mergeto. pl. Spełnimy każdą potrzebę i ambicję, gwarantując równocześnie najniższą dostępną wartość za dany produkt. Tylko w interesie nabywców, którzy pozostają dla siebie anonimowi, leży chęć większego zyskania za jak najmniej. Tak właśnie skraca się też czas poświęcany na dokonanie usługi, ponieważ to od nas zależy, jakiej ilości osób przekażemy informacje o trwającej ofercie.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Linux dla firm - firma z Linuksem - bs247.eu »

  Firma bs247 dostarcza małym i średnim przedsiębiorstwom darmowe oprogramowanie Open Source, dzięki któremu tworzy kompleksowe rozwiązania atrakcyjne cenowo, a dostępne do niedawna jedynie dla największych firm. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a - jeśli chodzi o usługi świadczone zdalnie - na terenie całej Polski.

  Świadczymy usługi dotyczące m. in. :
  -budowy sieci i sprzętu komputerowego oraz zdalnego monitoringu pomieszczeń,
  -instalacji bezpiecznego (bardzo mało podatnego na wirusy) i darmowego systemu operacyjnego Linux oraz aplikacji użytkowych, np. pakietu biurowego LibreOffice,
  -bezpieczeństwa danych – szyfrowanie dysku, szyfrowanie plików, sieć VPN, tworzenie kopii zapasowych,
  -monitoringu infrastruktury,
  wsparcia użytkowników i serwisu urządzeń,
  -tworzenia baz danych, raportów, konfiguracji serwerów FTP, serwerów www,
  -dostarczania dedykowanych aplikacji – systemów rezerwacji, portali do raportowania sprzedaży, ankiet i formularzy, itp.
  -doradztwa IT w zakresie prowadzenia projektów, migracji na oprogramowanie Open Source, migracji danych, migracji kart bankowych, opiniowania ofert.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badawczo-Analityczne Centrum Opinii Publicznej sp. z o.o. »

  Nasz serwis to niezależna platforma zbierania opinii o przedsiębiorstwach działających w Polsce. Pozwalamy na zakładanie własnych wizytówek właścicielom biznesów i zachęcamy do pisania komentarzy wszystkich konsumentów pragnących podzielić się spostrzeżeniami o wykonawcach czy produktach ze swojego miasta. Dzięki nam znajdziecie Państwo profesjonalne, wysoko oceniane przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.servus-it.pl »

  Obecnie działalność większości przedsiębiorstw w sporej mierze, jest oparte na korzystaniu z komputerów oraz wszystkim co może być z nimi powiązane. Wszelkiego rodzaju dane lub dokumentacja, są zarchiwizowane właśnie na komputerach, dlatego należy zadbać o ich zabezpieczenie. Aby jednak uczynić to profesjonalnie i mieć gwarancję, iż w przypadku jakiejkolwiek awarii takie dane nie znikną z bazy, powinniśmy mieć odpowiednią wiedzę. Dlatego też, warto jest skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.
  Na naszej stronie internetowej www. servus-it. pl, wyszukać można wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące prowadzonej przez nas działalności. Innowacyjne technologie nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy, w związku z czym jesteśmy pewni, iż spełnimy Twoje oczekiwania w tym zakresie. Mamy duże doświadczenie, współpracujemy z cenionymi na całym świecie markami w tej branży i zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy świetnie znają się na swojej pracy.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bazy danych, przetwarzanie danych

Bazy danych, przetwarzanie danych - nowa strona:

Adres: