portal ślubny

Zaopatrzenie hoteli Podkategoria: Zaopatrzenie hoteli

 • Hotel GAL Tarnów - Stylowy hotel w centrum Tarnowa »

  Hotel Gal znajduje się w ścisłym centrum miasta Tarnów. Elegancki i nowoczesny Hotel wyposażony jest w komfortowe pokoje, salę konferencyjną oraz SPA.

  Atrakcyjne miejsce dla osób indywidualnych i firm

  Hotel Gal - to miejsce dla tych, którzy chcą wypoczywać w komfortowych, luksusowych warunkach, a także mieć możliwość skorzystania z części SPA lub sali z urządzeniami do fitnessu. Hotelowe Spa Tarnów, to miejsce idealne, zwłaszcza dla fanów sauny i hydroterapii.
  Hotel Gal w Tarnowie, to miejsce często wybierane przez firmy, które organizują różnego rodzaju konferencje i eventy. Imprezy okolicznościowe w Hotelu Gal, to profesjonalne podejście podczas organizacji przyjęcia, jak i jego trwania. Dzięki dużemu doświadczeniu, pomożemy wybrać taką formę przyjęcia, która najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Wyposażenie hoteli HEVER »

  Praca, przyjemność i pasja właśnie te cechy charakteryzują firmę HEVER z Gdyni. Specjalizujemy się w kompletnym oraz częściowym wyposażeniu. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli: hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych oraz restauracji.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zaopatrzenie hoteli

Zaopatrzenie hoteli - nowa strona:

Adres: