portal ślubny

Antykwariaty Podkategoria: Antykwariaty

 • Emonety.pl S.A. »

  Portal numizmatyczny emonety. pl założony został w 2005 roku przez firmę posiadają ponad 20 lat doświadczenia w sektorze obrotu metalami szlachetnymi. W serwisie dostępne są plany emisyjne NBP, aktualne informacje ze świata numizmatyki. Doradzamy, jak korzystnie inwestować w monety i kruszce, rekomendujemy produkty. Prowadzimy również sklep internetowy oferujący monety kolekcjonerskie oraz sztabki złota i srebra pochodzące z renomowanych światowych mennic.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kolekcjoner s.c. »

  W naszym skupie możecie Państwo wycenić produkty złote, srebro, platynę, zróżnicowane antyki, np. obrazy, zegarki, inne kosztowności. Posiadamy stacjonarną placówkę w Łodzi. Bazujemy na dwudziestoletnim doświadczeniu oraz merytorycznych, uczciwych cenach. Klienci mają u nas również do czynienia z umiejętnościami renowacji starszych wyrobów jubilerskich.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coinsnet Krzysztof Padzikowski »

  Firma Coinsnet prowadzi sklep kolekcjonerski przy ul. Dworcowej 28 w Bydgoszczy. Marka powstała w 2011 roku, ale nasze doświadczenie w branży powiązanej z numizmatyką sięga 1994 roku. Skupujemy monety i banknoty, srebrną i złotą biżuterię, sztabki oraz przedmioty użytkowe wykonane z tych kruszców. Kupujemy również drobne antyki, pamiątki z czasów PRL, stare fotografie, pocztówki i dokumenty, białą broń oraz inne pamiątki. Gwarantujemy rzetelną wycenę. Możemy kupić całą kolekcję lub pojedyncze przedmioty. Naszym Klientom pomagamy również w sprzedaży monet i antyków na portalach aukcyjnych.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ARCHIWUM ANTYKWARIAT LUBLIN - kup, sprzedaj książki, podręczniki »

  Antykwariat ARCHIWUM Lublin | Skupujemy - książki, podręczniki, komiksy, płyty winylowe, sprzęt audio, monety, banknoty, medale, ordery, pamiątki PRL, inne


  „Archiwum” Antykwariat Lublin spotkanie tradycji z nowoczesnością
  Skup podręczników szkolnych i nie tylko – Lublin i okolice

  „Archiwum” – Antykwariat Lublin obejmuje to bogaty wachlarz asortymentu. Przedmiotem naszej działalności są nośniki szeroko pojętej kultury i nauki, zarówno tej dawnej jak i współczesnej. Możesz u nas sprzedać, bądź nabyć na atrakcyjnych warunkach:

  * książki, podręczniki szkolne i akademickie, komiksy
  * muzykę na orginalnych płytach winylowych, a także cd
  * sprzet audio – gramofony, kolumny wzmacniacze
  * monety, banknoty, medale, ordery
  * pamiątki PRL i przedwojenne tj. : widokówki, plakaty, mapy, zdjęcia
  * rzutniki bo bajek wraz z bajkami kliszowymi typu jacek
  * antyki i starocie
  * i wiele innych przedmiotów kolekcjonerskich.

  „Archiwum” – Antykwariat w Lublinie stara się być jak najbliżej klientów. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom dajemy możliwość zakupów nie tylko w naszym sklepie, alegro również internetowo – za pośrednictwem naszego konta na Allegro.

  „Archiwum” Antykwariat w Lublinie to profesjonalna obsługa, doradztwo, kultywowanie tradycji i najlepsze ceny dla Ciebie!!!

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariaty

Antykwariaty - nowa strona:

Adres: