portal ślubny

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. „Gdzie rozsądek spotyka się z troską” to hasło przyświecające działaniu Życie Direct. Polisa na życie Spokój Bliskich to produkt wyjątkowy na rynku ubezpieczeń na życie. Nie tylko zapewnia bezpieczeństwo rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale stwarza także możliwość wypłaty świadczenia ubezpieczeniowego do wysokości 75% kwoty ubezpieczenia w razie ciężkiej choroby posiadacza polisy lub jego najbliższych. Warto zapewnić sobie i swoim bliskim taką gwarancję. Sprawdź szczegóły www. zyciedirect. pl lub telefonicznie (889 020 020) - zapraszamy.

Szczegóły strony www.zyciedirect.pl:

Podlinkuj stronę www.zyciedirect.pl:

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium »

  Z nami zdobędziesz rentę alimentacyjną, albo powypadkową. Płacisz tylko za skuteczne pozyskanie odszkodowania lub pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia lub rehabilitacji - dopiero w momencie przelewu środków. Zajmujemy się błędami lekarskimi, wypadkami w pracy, w rolnictwie, a nawet na prywatnych posesjach. Cppp specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań z polis OC, NW oraz dobrowolnych ubezpieczeń na życie.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz Zuzanna Lipińska »

  Nasza firma należy do największych inwestorów zagranicznych w Polsce. Działamy w branży ubezpieczeniowej. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Zaufało nam ponad 2 miliony klientów, więc jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, który zawsze wywiązuje się z ustaleń kontraktowych. Wyróżnia nas ponad 120 lat doświadczenia i tradycji. Oferujemy ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, rolne, turystyczne, firmowe i mieszkaniowe.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Proama - Česká pojišťovna S.A. »

  Jeżeli rozglądają się Państwo za ubezpieczeniem OC, AC, ale równie dobrze mienia bądź zdrowia, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową warszawskiej firmy Proama. Pracują w niej sami profesjonalni, doświadczeni oraz mili agenci ubezpieczeniowi, którzy służą pomocą i radą, a co najważniejsze, w żadnym razie nie podsuwają takich umów ubezpieczeniowych, które nie są korzystne.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gothaer »

  Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która sprzedaje w Warszawie ubezpieczenia firmy Gothaer - a więc jednego z najbardziej uznanych ubezpieczycieli działających w naszym kraju. Gwarantujemy to, że nasi doradcy przedstawią bardzo korzystną ofertę, odpowiedzą na wszystkie pytania, potem zaś będą do Państwa dyspozycji. Więcej pod adresem www. Gothaer. net. pl. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź »

  Chcesz uzyskać pieniądze z tytułu odszkodowania za wypadek w pracy, ale instytucje takie jak ZUS nie traktują Cię poważnie? Jeśli tak, to zadzwoń do naszego biura. Jesteśmy firmą, która zajmuje się negocjowaniem odszkodowań dla tych, którzy ulegli wypadkowi w pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odkup odszkodowań, dopłata do odszkodowania OC,skup AC »

  Take Care pomoże Ci odzyskać zaniżone odszkodowanie. Czy ubezpieczyciel zwleka z wypłatą należnych ci pieniędzy, zaniża odszkodowanie lub nie chce się zgodzić na udostępnienie Ci samochodu zastępczego? To działania niezgodne z prawem, którym należy się przeciwstawić. Jak? Najlepiej za naszym pośrednictwem, za którym przemawia wieloletnie doświadczenie i setki wygranych spraw o odzyskanie odszkodowania. Przekonaj się o tym jak działamy, powierzając nam swoje szkody komunikacyjne i na zdrowiu.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odkup odszkodowań OC/AC - Altis »

  Jeżeli czujesz się poszkodowany przez zakład ubezpieczeń z powodu zaniżonego odszkodowania, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkupu i dopłat do odszkodowań komunikacyjnych z OC sprawcy oraz AC. Dopłata do szkody to prosty, szybki i skuteczny sposób na odzyskanie należnego Ci odszkodowania.

  Klient nie ponosi przy tym wysokich kosztów sądowych, gdyż całą procedurę oraz związane z nią opłaty przechodzą na Altis Odszkodowania.

  Odkup odszkodowania tym różni się od tradycyjnej metody dochodzenia odszkodowania, że kierowca otrzymuje dodatkowe środki już po podpisaniu umowy cesji szkody i nie musi już uczestniczyć w procesie odszkodowawczym.

  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skupu odszkodowań i chciałbyś dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www oraz do kontaktu z naszym konsultantem poprzez e-mail lub telefonicznie.

  Zapraszamy serdecznie i życzymy bezpiecznej drogi.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe »

  W firmie DEBITUM odkupujemy od swoich klientów ubezpieczenia, jeśli świadczenia z nich wypłacone były w przeciągu ostatnich trzech lat. Wy już na nich nic nie zarobicie. Chyba że przystaniecie na naszą ofertę. Jesteśmy Wam bowiem w stanie za nie zaoferować dodatkowe pieniądze, które warto przyjąć. Jesteście gotowi na sprzedaż swojego ubezpieczenia?

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia online.pl Sp. z o. o. »

  Zapraszamy na stronę naszej profesjonalnie działającej multiagencji ubezpieczeniowej, na łamach której znajdziesz specjalnie przygotowany przez specjalistów ranking ubezpieczeń na życie. Dzięki porównaniu ich w jednym miejscu, oszczędzisz czas i dowiesz się wszystkiego na temat każdego z tych produktów. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych »

  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych proponuje ubezpieczenia wzajemne, dedykowane spółkom Skarbu Państwa, szpitalom czy jednostką terytorialnym. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne tj. ubezpieczenia OC, AutoCasco, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera, czy assistance. Ponadto, Towarzystwo proponuje ubezpieczenia od kradzieży, ryzyk cybernetycznych, od odpowiedzialności cywilnej, czy od utraty zysku. Zgłoś szkodę na numer 801 159 159.

  Data dodania: 17 06 2018 · szczegóły wpisu »