portal ślubny

Księgowość Lubin CTC

Księgowość Lubin CTC Firma Cuprum Tax jest jedną z czołowych miejscowych firm ds. prawa. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak również państwowym. Firma powstała z myślą o dolnośląskim rynku rachunkowym. Znamienne doświadczenie pozwala firmie chwalić się solidną ale i cenioną marką. W ofercie jest zarówno prowadzenie rozrachunków ale i działalność radcowska. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych i firm. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi klienta oraz realizacja rozrachunku. Naszym klientom zapewniamy duży wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. Zapewniamy całkowitą pomoc przy prowadzeniu księgowości i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z usług firmy Cuprum TAX. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług na rynku lokalnym. Od dawna dokładamy wszelkich starań by przyspieszyć wszystkie etapy naszej działalności aby nic nie spowolniło przeprowadzenia niezbędnych rozliczeń.

Szczegóły strony www.ctc-group.pl:

Podlinkuj stronę www.ctc-group.pl:

Księgowość Lubin CTC

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Arteria Document Solutions Sp. z o.o. »

  Arteria Document Solutions jest firmą specjalizującą się w obsłudze procesów back-office. Kluczową usługą świadczoną przez przedsiębiorstwo jest tradycyjna oraz elektroniczna archiwizacja dokumentów. Klienci mogą więc liczyć w szczególności na porządkowanie i przechowywanie w specjalnie przystosowanym repozytorium wszystkich rodzajów dokumentów. Firma oferuje też systemy kancelaryjne w modelu outsourcingowym oraz modelu in-house.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • MDDP Outsourcing Katowice, Warszawa »

  MDDP Outsourcing oferuje kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadrową oraz naliczanie wynagrodzeń wspierane przez nowoczesne rozwiązania IT. Każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do potrzeb Klientów, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • City Office Twarda 18 - Wirtualne Biuro Warszawa »

  Wirtualne biuro Warszawa Centrum- City Office to:
  • Prestiżowy adres biznesowy dla firmy przy ul. Twardej 18 w Warszawie w budynku „Spektrum Tower” – tzw. „ wirtualny adres ”
  • Biura na dzień lub na godziny,
  • Obsługa recepcyjna dla firmy,
  • Obsługa korespondencji: odbiór i informowanie o nadejściu korespondencji, skanowanie i przekazywanie mailowo do Klienta,
  • Przesyłanie lub przekierowanie poczty na wskazany adres przez Klienta,
  • Dostęp do platformy obsługi korespondencji - Panel Klienta
  • Korzystanie z sali konferencyjnej na dzień lub na godziny
  • Rejestracja spółek prawa handlowego w KRS, US, ZUS i GUS /doradztwo lub wypełnianie wniosków/
  • Profesjonalna obsługa księgowa
  • Na terenie biura dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu,
  • Dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego,
  • Możliwość skorzystania z urządzeń biurowych: drukarka, skaner, ksero.
  • Przechowywanie dokumentacji,

  Data dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Consulto Biuro rachunkowe Tarnów »

  Biuro rachunkowe Tarnów - zaufaj specjalistom i powierz firmę w dobre ręce. Podstawowa oferta Consulto: dofinansowanie PFRON Tarnów, doradztwo i optymalizacja podatkowa, przekształcanie i zakładanie spółek oraz usługi księgowe. Biuro rachunkowe Consulto oferuje pomoc od założenia poprzez prowadzenie firmy. Biuro rachunkowe Tarnów dostosowuje się do każdego klienta i oferuje prowadzenie tradycyjnej współpracy jak i online dla wygody klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ark Aneta Kosyl »

  Powstaliśmy kilka lat temu. Prowadzimy w Łodzi biuro rachunkowe oferując wysokiej jakości obsługę małych firm i dużych przedsiębiorstw. Każdy klient może liczyć na indywidualne i rzeczowe podejście ze strony naszych pracowników. Stawiamy na długotrwałą współpracę – rozliczamy bezbłędnie, działamy terminowo, jesteśmy skrupulatni i dokładni. Oferujemy kompleksowe prowadzenie rachunkowości i księgowości.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe EVA Ząbki | Tel. 731 585 085 »

  Biuro rachunkowe Eva TEL. 731 585 085, ul. Stefana Batorego 60, 05-091 Ząbki. Biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych

  Księgi rachunkowe, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, Ewidencja VAT, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia, prowadzenie teczek pracowniczych, sporządzanie listy płac, prowadzenie ewidencji szkoleń BHP, ewidencja badań okresowych pracowników, rozliczanie podatków dochodowych. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej, sporządzanie sprawozdań statystycznych, rozliczanie osób fizycznych, reprezentowanie klientów w Urzędzie Skarbowym, ZUS i innych instytucjach. Proponujemy atrakcyjne ceny -50% nawet na 2 miesiące. Pierwszy miesiąc współpracy to opłata w wysokości symbolicznego grosza.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe 4YOU Sp. zo.o. »

  Ostatnia Twoja firma była jednym wielkim niepowodzeniem. Zły pomysł na biznes, brak możliwości otrzymania wsparcia jakiego potrzebowaleś. Teraz tak nie będzie, bo nasza obsługa kadrowo - płacowa w Krakowie to sukces firmy. Poza tym damy z siebie wszystko, aby Twój biznesplan był wyjątkowy i zapewnimy możliwości uzyskania potrzebnego dofinansowania. Z Biurem Rachunkowym 4YOU Sp. z o. o. nie będzie porażki.

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plustax Biuro Rachunkowe Monika Rucyk-Wierdak »

  . Nasze biuro rachunkowe Plustax zapewni Ci profesjonalną obsługę księgową, a także kadrowo-płacową. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i spółki czy fundacje. Nasza księgowość jest profesjonalna i najważniejszy jest dla nas klient. Nasze wykwalifikowane księgowe zajmą się sporządzeniem między innymi deklaracji PIT czy VAT. Poprowadzimy też Państwa pod kątem kadrowo-płacowym. Sporządzimy wszystkie dokumenty związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników. Zadbamy o to, by zgłoszenia i wygłoszenia w ZUS poszły w terminie. Naliczymy płace i sporządzimy deklaracje rozliczeniowe do ZUS, a także deklaracje do GUS, czy do PFRON. Z nami będziesz miał pewność, że wszystko rozliczone będzie w terminie. Zapraszamy Państwa na stronę internetową: http://plustax. pl. Nasze biuro rachunkowe w Krośnie zapewni Państwu profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Zapraszamy także do naszej siedziby i kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Dane do kontaktu tu:
  Plustax Biuro Rachunkowe Monika Rucyk-Wierdak
  Adres: Ignacego Jana Paderewskiego 4, 38-400 Krosno
  Telefon: 13 432 38 55.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • BR Łukasz Czyżewski »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową www. KPIR50. pl - otóż jesteśmy biurem księgowo-rachunkowym, które działa drogą online. Dzięki temu możemy wykonywać usługi księgowe zainteresowanym z całego kraju, niezależnie od ich miejsca pobytu. Jesteśmy licencjonowanymi księgowymi, którzy w temacie rozliczania faktur i całej reszty mają wielkie doświadczenie.

  Data dodania: 16 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rachmistrz Księgowość Kraków »

  Biuro rachunkowe Rachmistrz jest jedną z najważniejszych lokalnych firm księgowych. Działamy zarówno na rynku prywatnym jak i branżowym. Rachmistrz został założony na potrzeby krakowskiego rynku księgowego. Ogromne doświadczenie pozwala nam chlubić się solidną oraz cenioną marką. Naszym nabywcom zapewniamy duży wybór sprawdzonych metod w przystępnej cenie. W ofercie jest zarówno księgowość firm ale i ewidencje ryczałtowe. Nasza oferta jest adresowana głównie do klientów detalicznych i firm. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz rzetelne obsługiwanie księgowości. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej działalności aby nic nie opóźniało naszej usługi. Od początku koncentrujemy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert w Krakowie. Nasz fachowy i doświadczony team zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty Biura Rachmistrz Kraków. Zapewniamy kompleksową pomoc przy rachunkowości małej i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »