portal ślubny

Agencje ubezpieczeniowe Podkategoria: Agencje ubezpieczeniowe

1 · 2 · następna strona »
 • Ergo Hestia »

  Agencja ubezpieczeniowa Ergo Hestia z Warszawy nastawiona jest na doradztwo finansowe w zakresie ubezpieczeń. Od 15 lat zajmuje się doradzaniem i podpowiadaniem które oferty będą dla klientów najkorzystniejsze. Ofertę produktów wypełniają ubezpieczenia samochodowe, zdrowotne, a do tego również mieszkań i domów. Pracownicy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje i wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • TUiR Allianz »

  Jeżeli ktokolwiek z Państwa chciałby w tym momencie ubezpieczyć się - mowa o zdrowiu, życiu, ale równie dobrze samochodzie czy majątku, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Allianz. Jesteśmy pośrednikiem, który może zaproponować Państwu najkorzystniejsze warunki. Z racji wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ubezpieczeń, naprawdę nie mamy sobie równych.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Generali »

  Sprzedajemy w naszej firmie ubezpieczenia praktycznie wszystkich liczących się firm na rynku. Przede wszystkim możemy zaproponować Państwu ubezpieczenia w Generali, chociaż oczywiście ostateczna decyzja należy do naszego Klienta. Po odpowiednio długiej i wnikliwej rozmowie nasz pracownik zaproponuje takie ubezpieczenie, które pod każdym względem jest w porządku.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uniqa TU S.A. »

  Oferta ubezpieczeniowa uniqa. biz to ubezpieczenia samochodów, mieszkań, zdrowia, życia, firm oraz inne. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo bardzo wiele ciekawych propozycji dla siebie i swojej rodziny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kontaktu podanego na naszej stronie internetowej oraz e-maila.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gothaer »

  Jesteśmy agencją ubezpieczeniową, która sprzedaje w Warszawie ubezpieczenia firmy Gothaer - a więc jednego z najbardziej uznanych ubezpieczycieli działających w naszym kraju. Gwarantujemy to, że nasi doradcy przedstawią bardzo korzystną ofertę, odpowiedzą na wszystkie pytania, potem zaś będą do Państwa dyspozycji. Więcej pod adresem www. Gothaer. net. pl. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • HDI Asekuracja »

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, która na rynku ubezpieczeń działa od ponad piętnastu lat. Agencja ubezpieczeniowa to przede wszystkim szeroki wachlarz ubezpieczeń, elastyczna oferta oraz pomoc doświadczonych doradców. Oferujemy Państwu polisy komunikacyjne, ubezpieczenia domu i mieszkania, ubezpieczenia firmy i biura a także ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne, kosztów leczenia. Nie zwlekaj i nie ryzykuj – ubezpiecz siebie, swoją rodzinę, firmę, dom lub auto. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • PZU S.A. »

  Działalnością agencji ubezpieczeniowej PZU jest świadczenie usług w ramach ubezpieczeń. Firma posiada piętnastoletnie doświadczenie, prezentuje w ofercie bogaty wybór różnorodnych polis ubezpieczeniowych, w tym w szczególności samochodowych OC i AC, domu i mieszkania, czy też turystycznych i związanych z kosztami leczenia. Oprócz tego klienci mogą liczyć na profesjonalne i fachowe doradztwo konsultantów.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PZU Wrocław »

  Agencja PZU Wrocław, z przeszło 40 letnią historią branżową.

  Prowadzona przez agentów ubezpieczeniowych PZU: Agatę Szachowską-Grześków oraz Elżbietę Szachowską-Kopacz.

  Agencja oferuje poniższe ubezpieczenia Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń PZU:
  - Domu i mieszkania
  - Auta, samochodu: OC, AC, NNW, NNW MAX, PZU Pomoc, PZU Auto Szyba
  - Turystyczne, podróżne: PZU Wojażer
  - OC MSP
  - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków NNW

  Oficjalne partnerstwo PZU, odbyte szkolenia, kursy branżowe i handlowe - gwarantują ubezpieczanym najwyższy poziom obywania się z klientami.

  Agencja działa na zasadzie mobilnej. Oznacza to, że chociaż firma ma oczywiście możliwą do odwiedzenia siedzibę, agenci spotykają się z klientami głównie poza agencją ubezpieczeń. W obszarze do 50 kilometrów od Wrocławia.

  Na firmowej stronie agencji ubezpieczeniowej prowadzony jest blog agenta PZU. Zamieszczane tam wpisy dotyczą samego PZU jak i ubezpieczeń / polis ogółem.

  Większość umów na ubezpieczenie udaje spisać się jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu klienci agencji zaoszczędzają sporo swojego cennego czasu.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Poszkodowanym Premium »

  Z nami zdobędziesz rentę alimentacyjną, albo powypadkową. Płacisz tylko za skuteczne pozyskanie odszkodowania lub pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia lub rehabilitacji - dopiero w momencie przelewu środków. Zajmujemy się błędami lekarskimi, wypadkami w pracy, w rolnictwie, a nawet na prywatnych posesjach. Cppp specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań z polis OC, NW oraz dobrowolnych ubezpieczeń na życie.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Compensa »

  Nasza firma posiada piętnastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. W ramach naszych usług znajdą Państwo fachowe i bezpłatne doradztwo. Ubezpieczmy Twój dom, samochód, firmę, biuro, zawód a także zdrowie. Oferujemy ubezpieczenia turystyczne oraz kosztów leczenia – idealne dla osób podróżujących za granicę. Jeśli chcą Państwo bliżej poznać naszą ofertę, zapraszamy na naszą stronę internetową compensa. net. pl.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Allianz Zuzanna Lipińska »

  Nasza firma należy do największych inwestorów zagranicznych w Polsce. Działamy w branży ubezpieczeniowej. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Zaufało nam ponad 2 miliony klientów, więc jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, który zawsze wywiązuje się z ustaleń kontraktowych. Wyróżnia nas ponad 120 lat doświadczenia i tradycji. Oferujemy ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, rolne, turystyczne, firmowe i mieszkaniowe.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odkup odszkodowań, dopłata do odszkodowania OC,skup AC »

  Take Care pomoże Ci odzyskać zaniżone odszkodowanie. Czy ubezpieczyciel zwleka z wypłatą należnych ci pieniędzy, zaniża odszkodowanie lub nie chce się zgodzić na udostępnienie Ci samochodu zastępczego? To działania niezgodne z prawem, którym należy się przeciwstawić. Jak? Najlepiej za naszym pośrednictwem, za którym przemawia wieloletnie doświadczenie i setki wygranych spraw o odzyskanie odszkodowania. Przekonaj się o tym jak działamy, powierzając nam swoje szkody komunikacyjne i na zdrowiu.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia - Łódź »

  U nas otrzymają Państwo pewną i rzetelną informację oraz pomoc w wyborze korzystnego ubezpieczenia. Naszym Klientom dowozimy polisy a tych, którzy chcieliby nas odwiedzić przyjmujemy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w naszym biurze w centrum Łodzi przy al. Kościuszki 118/2.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Proama - Česká pojišťovna S.A. »

  Jeżeli rozglądają się Państwo za ubezpieczeniem OC, AC, ale równie dobrze mienia bądź zdrowia, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową warszawskiej firmy Proama. Pracują w niej sami profesjonalni, doświadczeni oraz mili agenci ubezpieczeniowi, którzy służą pomocą i radą, a co najważniejsze, w żadnym razie nie podsuwają takich umów ubezpieczeniowych, które nie są korzystne.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odkup odszkodowań OC/AC - Altis »

  Jeżeli czujesz się poszkodowany przez zakład ubezpieczeń z powodu zaniżonego odszkodowania, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkupu i dopłat do odszkodowań komunikacyjnych z OC sprawcy oraz AC. Dopłata do szkody to prosty, szybki i skuteczny sposób na odzyskanie należnego Ci odszkodowania.

  Klient nie ponosi przy tym wysokich kosztów sądowych, gdyż całą procedurę oraz związane z nią opłaty przechodzą na Altis Odszkodowania.

  Odkup odszkodowania tym różni się od tradycyjnej metody dochodzenia odszkodowania, że kierowca otrzymuje dodatkowe środki już po podpisaniu umowy cesji szkody i nie musi już uczestniczyć w procesie odszkodowawczym.

  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skupu odszkodowań i chciałbyś dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www oraz do kontaktu z naszym konsultantem poprzez e-mail lub telefonicznie.

  Zapraszamy serdecznie i życzymy bezpiecznej drogi.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź »

  Jeżeli szukacie Państwo kancelarii prawnej, która bardzo chętnie pomoże w przypadku chęci uzyskania odszkodowania za błąd lekarski, to zapraszamy bardzo serdecznie to zapoznania się ze stroną internetową Kancelarii Prawniczej Niedźwiedź, która znajduje się w mieście Lublin. My naprawdę wiemy co zrobić, abyście mogli uzyskać Państwo całkiem sowite odszkodowanie.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • PUTECH Daniel Płudowski »

  No Risk No Fun to atrakcyjne ubezpieczenia sportowe i turystyczne online. Dzięki nam mogą Państwo zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na każdą wyprawę po Polsce i świecie. Ponadto polecamy ubezpieczenia dla narciarzy, osób uprawiających sztuki walki, nurkowanie czy jazdę na motorze. Ochronę zapewnia lider w branży ubezpieczeniowej – firma Axa. Umożliwiamy wykupienie polisy za pośrednictwem strony nrnf. pl.

  Data dodania: 24 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Real Estate Agency24 - Nieruchomosci-Ubezpieczenia-Finanse »

  Najważniejszą rzeczą przy wyborze specjalisty od nieruchomości jest znalezienie kogoś, komu możesz zaufać. Real Estate Agency24 ma historię sukcesu i uczciwości w nieruchomościach, na których możesz polegać.

  Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą mieszkania, kamienicy lub domu w Gdansku, Gdyni, Sopocie lub okolicach Trojmiasta, chcielibyśmy spotkać się z Tobą i porozmawiać o Twoich potrzebach w zakresie nieruchomości.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe »

  W firmie DEBITUM odkupujemy od swoich klientów ubezpieczenia, jeśli świadczenia z nich wypłacone były w przeciągu ostatnich trzech lat. Wy już na nich nic nie zarobicie. Chyba że przystaniecie na naszą ofertę. Jesteśmy Wam bowiem w stanie za nie zaoferować dodatkowe pieniądze, które warto przyjąć. Jesteście gotowi na sprzedaż swojego ubezpieczenia?

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź »

  Chcesz uzyskać pieniądze z tytułu odszkodowania za wypadek w pracy, ale instytucje takie jak ZUS nie traktują Cię poważnie? Jeśli tak, to zadzwoń do naszego biura. Jesteśmy firmą, która zajmuje się negocjowaniem odszkodowań dla tych, którzy ulegli wypadkowi w pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje ubezpieczeniowe

Agencje ubezpieczeniowe - nowa strona:

Adres: