portal ślubny

Finanse i ubezpieczenia Kategoria: Finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. »

  „Gdzie rozsądek spotyka się z troską” to hasło przyświecające działaniu Życie Direct. Polisa na życie Spokój Bliskich to produkt wyjątkowy na rynku ubezpieczeń na życie. Nie tylko zapewnia bezpieczeństwo rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale stwarza także możliwość wypłaty świadczenia ubezpieczeniowego do wysokości 75% kwoty ubezpieczenia w razie ciężkiej choroby posiadacza polisy lub jego najbliższych. Warto zapewnić sobie i swoim bliskim taką gwarancję. Sprawdź szczegóły www. zyciedirect. pl lub telefonicznie (889 020 020) - zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Teresa Dorsz we Włocławku »

  Biuro rachunkowe Teresa Dorsz prowadzi swoją działalność gospodarczą na terenie Włocławka, pod adresem: ul. Toruńska 61/1, 87-800 Włocławek. Specjalnie na potrzebę naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę, z której mogą skorzystać zarówno nowi przedsiębiorcy jak i firmy szukające profesjonalnej obsługi księgowej. Świadczymy profesjonalną pomoc przy zakładaniu swojej firmy. Posiadamy ogromne doświadczenie w kompletowaniu niezbędnych do tego celu dokumentów, w imieniu klientów nasze biuro rachunkowe Włocławek sporządza wszystkie niezbędne wnioski składane do organów administracji państowej. Biuro podatkowe pomoże Państwu również wybrać optymalną formę opodatkowania dla każdego przedsiębiorstwa. Obsługa kadr i płac także znajduje się w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nią na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem: 698 958 117

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Finansowa Dawid Małycha »

  Nasza firma Małycha Business Finance specjalizuje się w doradztwie oraz pośrednictwie kredytowym. Naszą domeną są w szczególności kredyty hipoteczne jak i również na dofinansowanie dla firm. Symulacja kredytu hipotecznego jest jednym z elementów, które zapewniamy naszym klientom. Gwarantujemy szczegółowe porównanie ofert wszystkich banków. Pomagamy w uzyskaniu kredytu zarówno dla osoby indywidualnej jak i przedsiębiorcy czy dewelopera.

  Data dodania: 03 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych »

  Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych proponuje ubezpieczenia wzajemne, dedykowane spółkom Skarbu Państwa, szpitalom czy jednostką terytorialnym. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne tj. ubezpieczenia OC, AutoCasco, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera, czy assistance. Ponadto, Towarzystwo proponuje ubezpieczenia od kradzieży, ryzyk cybernetycznych, od odpowiedzialności cywilnej, czy od utraty zysku. Zgłoś szkodę na numer 801 159 159.

  Data dodania: 17 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • HABZA Group sp. z o.o. »

  Pomożemy Ci uzyskać kredyt na spłatę chwilówek. Serdecznie zapraszamy do biura Habza Finanse znajdującego się w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 1/3. Nasi specjaliści dostępni są tam codziennie od godziny 9. 00 do godziny 19. 00. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie, ale nie masz czasu, aby odwiedzić nasza placówkę – możesz zadzwonić pod numer 22 243 53 14 i skontaktować się z naszą infolinią, która pracuje dla Państwa od 8. 00 do 22. 00. Zapraszamy również do wysłania zapytania mailem: info@habza.com.pl lub faxem: 22 380 35 24.

  Data dodania: 03 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oddłużanie - realna pomoc dla dłużników »

  Jak wyjść z długów Profesjonalne oddłużanie! Oferujemy pomoc w oddłużaniu każdemu, kto chce wyjść z długów. Reprezentujemy interesy dłużnika przed wierzycielem, prowadzimy negocjacje na etapie polubownym, sporządzamy pisma procesowe w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. W tym: Sprzeciw od Nakazu Zapłaty, Pozew przeciw egzekucyjny, wniosek o upadłość konsumencką i inne. Wiele lat doświadczenia w branży windykacyjnej pozwala wybrać optymalną drogę oddłużania. Zajmujemy się również antywindykacją, mającą na celu ograniczenie działań wierzyciela wobec dłużnika. Jeśli zależy Ci na skutecznym oddłużaniu, postaw na antywindykatora!

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • TwojaPierwszaPożyczka.pl »

  TwojaPierwszaPożyczka. pl przedstawia ranking kredytów krótkoterminowych. Wyróżniamy spośród nich pożyczki z RRSO 0%, przy zwrocie na czas. Nazywa się to pierwsza pożyczka za darmo. Mamy także oferty z prowizją przy początkowym byciu klientem. Serwisy kredytowe to często ostateczna ewentualność skorzystania z chwilówki.

  W naszej witrynie pokazujemy ranking najlepszych ofert na bazie skonfrontowania głównych czynników:

  - wielkości 1. kredytu,
  - okresu zobowiązania,
  - ocen byłych konsumentów.

  W TwojaPierwszaPożyczka obejrzysz rady nawiązujące do finansów. Odkryjesz jakie są najwyższe sumy pożyczek na 30 dni oraz dłuższych na 2 miesiące.

  Data dodania: 03 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • JKD - Internetowe Biuro Rachunkowe Online »

  Jednoosobowa działalność gospodarcza, pełna księgowość, kpir, biuro rachunkowe, usługi księgowe, ryczałt, PIT, CIT, VAT, ZUS. Oferujemy usługi biur rachunkowych. Pełny zakres. U nas nie tracisz czasu, twoje dokumenty są natychmiast u księgowego. Nie ruszasz się z kanapy.

  Data dodania: 22 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kadro usługi kadrowe i informatyczne »

  ZAKRES USŁUG:
  KADRY:
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (umowy o pracę, porozumienia zmieniające, aneksów, świadectwa pracy, umowy zlecenia)
  • zakładanie oraz bieżąca aktualizacja teczek personalnych
  • sporządzanie i przesyłanie do ZUS deklaracji zgłoszeniowych i wyrejestrowujących,
  • prowadzenie zestawień nieobecności pracowników, w tym: urlopów wypoczynkowych, okolicznościowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności
  • monitoring ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowych na życzenie Klienta
  • sporządzanie regulaminów pracy i regulaminów wynagrodzeń
  • przypominanie o obowiązkach podatkowych i składkowych oraz o innych obowiązkach informacyjnych w zakresie spraw kadrowych
  • przygotowywanie wniosków, wyjaśnień oraz odwołań w postępowaniu kontrolnym
  • reprezentowanie przed US, ZUS, PIP na podstawie udzielonego pełnomocnictwa

  PŁACE:
  • sporządzanie listy płac
  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • naliczanie zasiłków chorobowych
  • naliczanie zaliczek podatku dochodowego od osób fizycznych
  • naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • sporządzanie i przesyłanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych
  • sporządzanie informacji dla ubezpieczonych pracowników
  • przygotowanie dokumentacji związanej z umowami cywilnoprawnymi oraz ich rozliczanie
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z Urzędem Skarbowym
  • sporządzanie raportów i zestawień płacowych na życzenie Klienta
  • sporządzanie deklaracji i informacji do PFRON

  Mając na uwadze cenny czas moich kontrahentów, w ramach usługi oferuję możliwość odbioru dokumentów we wskazanym miejscu i czasie oraz odciążenie klientów od niektórych spraw związanych z wizytami i kontaktem z Urzędem Skarbowym i ZUS.

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Marszałkowska Winnicki Doradztwo Podatkowe Sp. p. »

  Znajdująca się we Wrocławiu Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marszałkowska Winnicki swym klientom oferuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych. Proponuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i księgi podatkowej przychodów i rozchodów, sporządzanie wszelkiego rodzaju deklaracji podatkowych, sprawozdań, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: