portal ślubny

Speak Up

Speak Up Zdecyduj się na nauczenie się języka angielskiego z nami. Posiadamy wiele kursów, takich jak nauka angielskiego dla młodzieży Speak Up, która jest stosowana w przypadku osób młodych, które dynamicznie chłoną wszystkie informacje. Dzięki specyfice prowadzonych zajęć osoba w takim wieku jeszcze więcej zapamięta i nauczy się języka z nami znacznie szybciej i wydajniej. Warto właśnie na takie rozwiązania postawić w przypadku, kiedy to stawiamy na rozwój i dynamiczną naukę młodzieży. W jej przypadku takie kursy są bardzo pomocne i szybko pomagają się rozwijać.

Szczegóły strony www.speak-up.pl:

Podlinkuj stronę www.speak-up.pl:

Speak Up

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 161

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Speed Szkoła Języka Angielskiego »

  Usługi szkoły językowej proponującej kursy angielskiego dedykowane dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, a także moduły nauki angielskiego dla przedsiębiorstw. Uczycie się Państwo angielskiego od native speakerów. Od pierwszego dnia przełamujecie bariery językowe. Dodatkowy plus naszej szkoły językowej to aplikacja Talkman pozwalająca na swobodne mówienie w obcym języku. Obecnie mamy promocję – w cenie kursu iPad z aplikacją Talkman.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Znajdujące się w Warszawie Niepubliczne Przedszkole Słoneczko powstało 1 września 1998 roku. Zapewnia profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Toruń »

  Nowoczesna szkoła językowa International House umożliwia swoim kursantom naukę angielskiego w systemie on-line, pozwalając na odbycie kursu bezpośrednio przez internet. Prowadzi również tradycyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych, a także profesjonalne kursy dla firm, ułatwiając międzynarodową komunikacje. Szkoła zajmuje się także przygotowywaniem do egzaminu Cambrige oraz organizowaniem kursów za granicą, pozwalając na szybkie i skuteczne oswojenie się z językiem angielskim.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm »

  Lingopro to:

  Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków.

  Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

  Działamy na terenie całej Polski

  Oferujemy:

  Szkolenia językowe dla firm
  Tłumaczenia pisemne i ustne
  Audyty kompetencji językowych
  Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
  Zajęcia w systemie on-line
  E-learning

  Zapraszamy do kontaktu:
  www. lingopro. pl

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • ESKK – kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne »

  Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego (ESKK) specjalizuje się w nauczaniu na odległość. W ofercie kursy 18 języków obcych, także internetowe. Do popularnych kursów angielskiego czy kursów niemieckiego, dołączyły także kursy zawodowe, hobbystyczne i internetowe.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dwujęzyczne Wilanów »

  Rozpoczęcie edukacji to ważny moment w życiu każdego dziecka. My pomagamy dzieciom wkroczyć płynnie dzieciom w świat nauki, nie zabierając im jednocześnie dzieciństwa. Nasze przedszkole jest dwujęzyczne - zajęcia języka angielskiego prowadzi Native Speaker. Lokal, w którym się znajdujemy, został stworzony specjalnie pod potrzeby placówki Świat Dziecka. W przedszkolu działa także własna kuchnia. Zapraszamy serdecznie - przedszkole miasteczko Wilanów.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speakingo - Grzegorz Kuśnierz »

  Angielski SPEAKINGO to sprawdzony sposób na naukę języka opartą na bezpośredniej metodzie łączącej doświadczenie w nauczaniu z nowymi technologiami. Dzięki czemu student szybko i sprawnie przyswoi pożądaną wiedzę i nauczy się mówić. Atutem oferty jest atrakcyjna cena i możliwość dopasowania czasu nauki do swoich potrzeb.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • The Dream |Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu dla dorosłych, dzieci »

  Kursy języka angielskiego w grupach maksymalnie 4-osobowych! ❤ Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu The Dream prowadzi zajęcia dla dorosłych, studentów, dzieci, firm oraz przez Skype. Native speakerzy z USA i Australii gwarantują swobodną atmosferę i konwersacje! Kurs języka angielskiego w The Dream możesz...

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • EuroSchool-Perfect Grażyna Elżbieta Gliszyńska »

  Misją szkoły językowej Euroschool-Perfect jest promowanie wielojęzyczności i międzykulturowości. Szkoła przekonuje, że to zapewnia dobry start w przyszłość i pozwala na poszerzanie horyzontów. Znając języki zyskujesz mobilność zawodową. Ta prywatna szkoła języków obcych dostarcza metody, dzięki którym nauka języków obcych będzie bardzo łatwa.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Siedlce Euroschool »

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na skutecznej nauce języków obcych. Jesteśmy w gronie najpopularniejszych szkół językowych w regionie i z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że nie jest to kwestia przypadku. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja doświadczonej i wykwalifikowanej kadry dydaktycznej (poza tym są także nowoczesne techniki nauczania i komfortowe warunki do pracy).

  Data dodania: 10 08 2018 · szczegóły wpisu »