portal ślubny

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm Lingopro to:

Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków.

Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

Działamy na terenie całej Polski

Oferujemy:

Szkolenia językowe dla firm
Tłumaczenia pisemne i ustne
Audyty kompetencji językowych
Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
Zajęcia w systemie on-line
E-learning

Zapraszamy do kontaktu:
www. lingopro. pl

Szczegóły strony www.lingopro.pl:

Podlinkuj stronę www.lingopro.pl:

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • dianaszadna.pl »

  www.dianaszadna.pl jest to strona www szkoły językowej. Szkoła ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to szkoła z tradycjami i z doświadczeniem. Szkoła ta to przede wszystkim profesjonalność i fachowość. Zasadniczym misją szkoły jest oczywiście przekazać jak najwięcej wiedzy swoim uczniom. Szkoła ta jest prywatną szkołą. Dzięki najlepszym metodom oraz formom nauczania szkoła słynie z bardzo szybkich kursów, po których każde uczeń zna język obcy i bardzo dobrze się nim posługuje. Znajomość języka obcego w obecnych czasach to podstawa, nie należy więc się wahać f trzeba rozpocząć naukę.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PBS Piotr Białecki Szkoła Językowa Poznań »

  Open School oferuje profesjonalne kursy językowe z wielu rożnych języków, dla dorosłych młodzieży oraz dzieci. Wykwalifikowani lektorzy doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych uczniów. Dzieci podstawy języka angielskiego poznają już od 7 roku życia. Dzięki temu dzieci będą mogły płynnie posługiwać się językiem obcym przed osiągnięciem pełnoletności. Kursy językowe w tym miejscu prowadzone są też dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek Sp. z o.o »

  Szkoła językowa Mały Rynek oferuje kursy grupowe, zajęcia indywidualne, obozy językowe i kursy zagraniczne. Nasza szkoła istnieje od 1992 roku i jest usytuowana przy ul. Podzamcze 26 w Krakowie. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego, czeskiego, rosyjskiego i chińskiego. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Przygotowujemy i przeprowadzamy egzaminy TELC.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Znajdujące się w Warszawie Niepubliczne Przedszkole Słoneczko powstało 1 września 1998 roku. Zapewnia profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Toruń »

  Nowoczesna szkoła językowa International House umożliwia swoim kursantom naukę angielskiego w systemie on-line, pozwalając na odbycie kursu bezpośrednio przez internet. Prowadzi również tradycyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych, a także profesjonalne kursy dla firm, ułatwiając międzynarodową komunikacje. Szkoła zajmuje się także przygotowywaniem do egzaminu Cambrige oraz organizowaniem kursów za granicą, pozwalając na szybkie i skuteczne oswojenie się z językiem angielskim.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Bydgoszcz »

  International House to międzynarodowa organizacja, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Marka prowadzi kursy także w Polsce, ucząc języka angielskiego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Szkoła oferuje kursy o różnym poziomie zaawansowania i dla różnych grup wiekowych. Zajmuje się także szkoleniem pracowników dla firm i organizuje kursy internetowe. Dla zainteresowanych istnieje możliwość odbycia kursu za granicą. International House oferuje także językowe obozy językowa dla młodzieży.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zagraniczne kursy językowe »

  Nauka języków obcych za granicą jest o wiele bardziej skuteczna niż szkolna edukacja. Oferujemy profesjonalne, wyjazdowe kursy językowe, na których w krótkim czasie pomożemy Ci opanować obcy język i damy możliwość na wykorzystanie go w praktyce. Organizujemy kursy prawie na całym świecie, łącząc edukacje z turystyką i poznawaniem nowych kultury. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • ESKK – kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne »

  Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego (ESKK) specjalizuje się w nauczaniu na odległość. W ofercie kursy 18 języków obcych, także internetowe. Do popularnych kursów angielskiego czy kursów niemieckiego, dołączyły także kursy zawodowe, hobbystyczne i internetowe.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • UPT Michał Wituła »

  Sprawdź koniecznie bogatą ofertę kursów w naszej szkole językowej. W naszym centrum uczymy języka hiszpańskiego i angielskiego, ale także niemieckiego oraz katalońskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanej przez nas oferty. Szybko dostrzeżesz, że będzie to dla Ciebie doskonała propozycja, sprawdź już dziś.

  Data dodania: 09 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speakingo - Grzegorz Kuśnierz »

  Angielski SPEAKINGO to sprawdzony sposób na naukę języka opartą na bezpośredniej metodzie łączącej doświadczenie w nauczaniu z nowymi technologiami. Dzięki czemu student szybko i sprawnie przyswoi pożądaną wiedzę i nauczy się mówić. Atutem oferty jest atrakcyjna cena i możliwość dopasowania czasu nauki do swoich potrzeb.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »