portal ślubny

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm Lingopro to:

Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków.

Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

Działamy na terenie całej Polski

Oferujemy:

Szkolenia językowe dla firm
Tłumaczenia pisemne i ustne
Audyty kompetencji językowych
Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
Zajęcia w systemie on-line
E-learning

Zapraszamy do kontaktu:
www. lingopro. pl

Szczegóły strony www.lingopro.pl:

Podlinkuj stronę www.lingopro.pl:

Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 206

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • dianaszadna.pl »

  www.dianaszadna.pl jest to strona www szkoły językowej. Szkoła ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to szkoła z tradycjami i z doświadczeniem. Szkoła ta to przede wszystkim profesjonalność i fachowość. Zasadniczym misją szkoły jest oczywiście przekazać jak najwięcej wiedzy swoim uczniom. Szkoła ta jest prywatną szkołą. Dzięki najlepszym metodom oraz formom nauczania szkoła słynie z bardzo szybkich kursów, po których każde uczeń zna język obcy i bardzo dobrze się nim posługuje. Znajomość języka obcego w obecnych czasach to podstawa, nie należy więc się wahać f trzeba rozpocząć naukę.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Forum »

  Firma Euro Forum zajmuje się kompleksową realizacją szkoleń oraz projektów unijnych. Na rynku działamy już od 12 lat i staramy się dostarczać jakościowe materiały dydaktyczne, platformy e-learningowe oraz prowadzimy szkołę języków obcych. Dla dzieci w naszej ofercie mamy ciekawe i nowoczesne zajęcia z robotyki.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Znajdujące się w Warszawie Niepubliczne Przedszkole Słoneczko powstało 1 września 1998 roku. Zapewnia profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Toruń »

  Nowoczesna szkoła językowa International House umożliwia swoim kursantom naukę angielskiego w systemie on-line, pozwalając na odbycie kursu bezpośrednio przez internet. Prowadzi również tradycyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych, a także profesjonalne kursy dla firm, ułatwiając międzynarodową komunikacje. Szkoła zajmuje się także przygotowywaniem do egzaminu Cambrige oraz organizowaniem kursów za granicą, pozwalając na szybkie i skuteczne oswojenie się z językiem angielskim.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Bydgoszcz »

  International House to międzynarodowa organizacja, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Marka prowadzi kursy także w Polsce, ucząc języka angielskiego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Szkoła oferuje kursy o różnym poziomie zaawansowania i dla różnych grup wiekowych. Zajmuje się także szkoleniem pracowników dla firm i organizuje kursy internetowe. Dla zainteresowanych istnieje możliwość odbycia kursu za granicą. International House oferuje także językowe obozy językowa dla młodzieży.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zagraniczne kursy językowe »

  Nauka języków obcych za granicą jest o wiele bardziej skuteczna niż szkolna edukacja. Oferujemy profesjonalne, wyjazdowe kursy językowe, na których w krótkim czasie pomożemy Ci opanować obcy język i damy możliwość na wykorzystanie go w praktyce. Organizujemy kursy prawie na całym świecie, łącząc edukacje z turystyką i poznawaniem nowych kultury. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dwujęzyczne Wilanów »

  Rozpoczęcie edukacji to ważny moment w życiu każdego dziecka. My pomagamy dzieciom wkroczyć płynnie dzieciom w świat nauki, nie zabierając im jednocześnie dzieciństwa. Nasze przedszkole jest dwujęzyczne - zajęcia języka angielskiego prowadzi Native Speaker. Lokal, w którym się znajdujemy, został stworzony specjalnie pod potrzeby placówki Świat Dziecka. W przedszkolu działa także własna kuchnia. Zapraszamy serdecznie - przedszkole miasteczko Wilanów.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mentis - Dwujęzyczna prywatna szkoła podstawowa Warszawa Białołęka »

  Mentis to Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa. Szkoła przykłada wiele starań, aby jej podopieczni swobodnie komunikowali się w języku obcym oraz wspiera uczniów w budowaniu pewności siebie w atmosferze szacunku i zaufania.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speakingo - Grzegorz Kuśnierz »

  Angielski SPEAKINGO to sprawdzony sposób na naukę języka opartą na bezpośredniej metodzie łączącej doświadczenie w nauczaniu z nowymi technologiami. Dzięki czemu student szybko i sprawnie przyswoi pożądaną wiedzę i nauczy się mówić. Atutem oferty jest atrakcyjna cena i możliwość dopasowania czasu nauki do swoich potrzeb.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • The Dream |Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu dla dorosłych, dzieci »

  Kursy języka angielskiego w grupach maksymalnie 4-osobowych! ❤ Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu The Dream prowadzi zajęcia dla dorosłych, studentów, dzieci, firm oraz przez Skype. Native speakerzy z USA i Australii gwarantują swobodną atmosferę i konwersacje! Kurs języka angielskiego w The Dream możesz...

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »