portal ślubny

Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

 • Network Masters - Szkolenia »

  Na rynku jest wiele szkoleń pomagających w obsłudze komputera, bądź programów biurowych lub graficznych.
  Najbardziej popularnym kursem jest MS Excel. Firma Network Masters posiada szkolenia właśnie z tego najpopularniejszego oprogramowania w kilku wariantach. Excel w księgowości, Excel w logistyce, Excel w marketingu, Excel w dziale handlowym.
  Ale również kursy z Excel podstawy w którym poznamy podstawowe funkcje programu.
  Excel średniozaawansowany dla użytkowników chcących posiąść lepszą wiedzę arkusza kalkulacyjnego.
  Excel zaawansowany, jest już dla tych którzy posiedli wiedzę na tyle, by sprawnie posługiwać się programem i chcą nauczyć się przygotowywania danych, poprzez zrozumienie działania formuł, kończąc na zaawansowanym tworzeniu raportów i podsumowań.
  Po każdym kursie, uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia oraz materiały szkoleniowe.

  Data dodania: 30 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Miniprzedszkolak Sp Z O O »

  MiniPrzedszkolak jest mieszczącą się w Warszawie oraz Józefowie placówką edukacyjną, która posiada oddział przedszkolny dla dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat oraz żłobek, dla maluchów od 1, 5 roku. Dzieciom zapewniana jest opieka psychologa oraz logopedy. W razie potrzeby prowadzone są też terapie logopedyczne. Ponadto, placówka proponuje zajęcia dodatkowe. W przedszkolu odbywają się też lekcje języka angielskiego.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Log - Logopeda, korepetycje z języka polskiego - Gdynia, Trójmiasto »

  Zbliżająca się matura może być stresująca zarówno dla rodzica jak i maturzysty. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko wykazało się jak najlepiej. Aby mu w tym pomóc, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego polonisty i logopedy zarazem. Korepetycje z języka polskiego mogą okazać się bardzo korzystne, pozwalając na bezproblemowe zdanie matury. Takich lekcji w bezstresowej i miłej atmosferze udziela Pani Hanna Sobisz. Gabinet znajduje się w Trójmieście, a konkretnie w Gdyni. Zajęcia ustalane są w sposób indywidualny, dopasowując się do potrzeb każdego klienta. Plac pracy oraz materiały dostosowane są do poziomu ucznia. Warto postawić na doświadczenie w branży – wykształcony polonista i logopeda Hanna Sobisz świadczy usługi od 1996 roku. Zadzwoń i umów się na wizytę u profesjonalisty!

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • kursymaturalne.pl »

  Nasza obecność na rynku edukacyjnym to już 10 lat. Gwarantujemy Wam profesjonalne kursy maturalne, dzięki którym zostaniecie przygotowani do egzaminu materialnego. Gwarantujemy niezbędne materiały dydaktyczne, które zostają przygotowane w taki sposób, by uczniów przygotowywać do nauki umożliwiającej podjęcie takich działań, w ramach których aktywność uczniów będzie zgodna z założeniami klucza.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: