portal ślubny

Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

 • Miniprzedszkolak Sp Z O O »

  MiniPrzedszkolak jest mieszczącą się w Warszawie oraz Józefowie placówką edukacyjną, która posiada oddział przedszkolny dla dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat oraz żłobek, dla maluchów od 1, 5 roku. Dzieciom zapewniana jest opieka psychologa oraz logopedy. W razie potrzeby prowadzone są też terapie logopedyczne. Ponadto, placówka proponuje zajęcia dodatkowe. W przedszkolu odbywają się też lekcje języka angielskiego.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia »

  Na rynku jest wiele szkoleń pomagających w obsłudze komputera, bądź programów biurowych lub graficznych.
  Najbardziej popularnym kursem jest MS Excel. Firma Network Masters posiada szkolenia właśnie z tego najpopularniejszego oprogramowania w kilku wariantach. Excel w księgowości, Excel w logistyce, Excel w marketingu, Excel w dziale handlowym.
  Ale również kursy z Excel podstawy w którym poznamy podstawowe funkcje programu.
  Excel średniozaawansowany dla użytkowników chcących posiąść lepszą wiedzę arkusza kalkulacyjnego.
  Excel zaawansowany, jest już dla tych którzy posiedli wiedzę na tyle, by sprawnie posługiwać się programem i chcą nauczyć się przygotowywania danych, poprzez zrozumienie działania formuł, kończąc na zaawansowanym tworzeniu raportów i podsumowań.
  Po każdym kursie, uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia oraz materiały szkoleniowe.

  Data dodania: 30 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • kursymaturalne.pl »

  Nasza obecność na rynku edukacyjnym to już 10 lat. Gwarantujemy Wam profesjonalne kursy maturalne, dzięki którym zostaniecie przygotowani do egzaminu materialnego. Gwarantujemy niezbędne materiały dydaktyczne, które zostają przygotowane w taki sposób, by uczniów przygotowywać do nauki umożliwiającej podjęcie takich działań, w ramach których aktywność uczniów będzie zgodna z założeniami klucza.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: