portal ślubny

Języki obce Podkategoria: Języki obce

1 · 2 · następna strona »
 • PBS Piotr Białecki Szkoła Językowa Poznań »

  Open School oferuje profesjonalne kursy językowe z wielu rożnych języków, dla dorosłych młodzieży oraz dzieci. Wykwalifikowani lektorzy doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych uczniów. Dzieci podstawy języka angielskiego poznają już od 7 roku życia. Dzięki temu dzieci będą mogły płynnie posługiwać się językiem obcym przed osiągnięciem pełnoletności. Kursy językowe w tym miejscu prowadzone są też dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Mały Rynek Sp. z o.o »

  Szkoła językowa Mały Rynek oferuje kursy grupowe, zajęcia indywidualne, obozy językowe i kursy zagraniczne. Nasza szkoła istnieje od 1992 roku i jest usytuowana przy ul. Podzamcze 26 w Krakowie. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego, czeskiego, rosyjskiego i chińskiego. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Przygotowujemy i przeprowadzamy egzaminy TELC.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • dianaszadna.pl »

  www.dianaszadna.pl jest to strona www szkoły językowej. Szkoła ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to szkoła z tradycjami i z doświadczeniem. Szkoła ta to przede wszystkim profesjonalność i fachowość. Zasadniczym misją szkoły jest oczywiście przekazać jak najwięcej wiedzy swoim uczniom. Szkoła ta jest prywatną szkołą. Dzięki najlepszym metodom oraz formom nauczania szkoła słynie z bardzo szybkich kursów, po których każde uczeń zna język obcy i bardzo dobrze się nim posługuje. Znajomość języka obcego w obecnych czasach to podstawa, nie należy więc się wahać f trzeba rozpocząć naukę.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Speed Szkoła Języka Angielskiego »

  Usługi szkoły językowej proponującej kursy angielskiego dedykowane dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, a także moduły nauki angielskiego dla przedsiębiorstw. Uczycie się Państwo angielskiego od native speakerów. Od pierwszego dnia przełamujecie bariery językowe. Dodatkowy plus naszej szkoły językowej to aplikacja Talkman pozwalająca na swobodne mówienie w obcym języku. Obecnie mamy promocję – w cenie kursu iPad z aplikacją Talkman.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Forum »

  Firma Euro Forum zajmuje się kompleksową realizacją szkoleń oraz projektów unijnych. Na rynku działamy już od 12 lat i staramy się dostarczać jakościowe materiały dydaktyczne, platformy e-learningowe oraz prowadzimy szkołę języków obcych. Dla dzieci w naszej ofercie mamy ciekawe i nowoczesne zajęcia z robotyki.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Toruń »

  Nowoczesna szkoła językowa International House umożliwia swoim kursantom naukę angielskiego w systemie on-line, pozwalając na odbycie kursu bezpośrednio przez internet. Prowadzi również tradycyjne kursy językowe dla dzieci i dorosłych, a także profesjonalne kursy dla firm, ułatwiając międzynarodową komunikacje. Szkoła zajmuje się także przygotowywaniem do egzaminu Cambrige oraz organizowaniem kursów za granicą, pozwalając na szybkie i skuteczne oswojenie się z językiem angielskim.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Bydgoszcz »

  International House to międzynarodowa organizacja, która specjalizuje się w nauczaniu języków obcych. Marka prowadzi kursy także w Polsce, ucząc języka angielskiego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Szkoła oferuje kursy o różnym poziomie zaawansowania i dla różnych grup wiekowych. Zajmuje się także szkoleniem pracowników dla firm i organizuje kursy internetowe. Dla zainteresowanych istnieje możliwość odbycia kursu za granicą. International House oferuje także językowe obozy językowa dla młodzieży.

  Data dodania: 24 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • ESKK – kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne »

  Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego (ESKK) specjalizuje się w nauczaniu na odległość. W ofercie kursy 18 języków obcych, także internetowe. Do popularnych kursów angielskiego czy kursów niemieckiego, dołączyły także kursy zawodowe, hobbystyczne i internetowe.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm »

  Lingopro to:

  Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków.

  Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń językowych i audytów kompetencji językowych

  Działamy na terenie całej Polski

  Oferujemy:

  Szkolenia językowe dla firm
  Tłumaczenia pisemne i ustne
  Audyty kompetencji językowych
  Weryfikacja kompetencji językowych w procesie rekrutacji
  Zajęcia w systemie on-line
  E-learning

  Zapraszamy do kontaktu:
  www. lingopro. pl

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • UPT Michał Wituła »

  Sprawdź koniecznie bogatą ofertę kursów w naszej szkole językowej. W naszym centrum uczymy języka hiszpańskiego i angielskiego, ale także niemieckiego oraz katalońskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanej przez nas oferty. Szybko dostrzeżesz, że będzie to dla Ciebie doskonała propozycja, sprawdź już dziś.

  Data dodania: 09 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • ABC Montessori Education »

  Już dziś zapoznaj się z ofertą, jakie daje przedszkole niepubliczne konstancin. Zapewniamy, że niepubliczne przedszkole konstancin to nie tylko sam angielski, ale przede wszystkim nauka przez zabawę. Dzieci uczą się u nas gotować, grać w szachy, grać na pianinie, muzykować, tańczyć. Zapraszamy do przedszkola!

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zagraniczne kursy językowe »

  Nauka języków obcych za granicą jest o wiele bardziej skuteczna niż szkolna edukacja. Oferujemy profesjonalne, wyjazdowe kursy językowe, na których w krótkim czasie pomożemy Ci opanować obcy język i damy możliwość na wykorzystanie go w praktyce. Organizujemy kursy prawie na całym świecie, łącząc edukacje z turystyką i poznawaniem nowych kultury. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Znajdujące się w Warszawie Niepubliczne Przedszkole Słoneczko powstało 1 września 1998 roku. Zapewnia profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Speakingo - Grzegorz Kuśnierz »

  Angielski SPEAKINGO to sprawdzony sposób na naukę języka opartą na bezpośredniej metodzie łączącej doświadczenie w nauczaniu z nowymi technologiami. Dzięki czemu student szybko i sprawnie przyswoi pożądaną wiedzę i nauczy się mówić. Atutem oferty jest atrakcyjna cena i możliwość dopasowania czasu nauki do swoich potrzeb.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Bambino »

  Potrzebny Ci sprawdzony żłobek prywatny w Warszawie? Wybierz naszą placówkę – Bambino przy ul. Tołstoja. Zapraszamy tutaj dzieci od 5 miesięcy do 3 lat. U nas możesz być pewien, że Twoje dziecko ma zapewnioną rzetelną i profesjonalną opiekę przez cały czas. Zapewniamy zabawy edukacyjne, stałą uwagę dla Twojego dziecka oraz troskę o rozwój malucha.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magic Fish Agnieszka Olszewska »

  Magic Fish jest przedszkolem o profilu językowo-artystycznym, które zaprasza do zapisów dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą placówką, zachęcamy do odwiedzin naszej strony, gdzie znajdziecie szereg cennych informacji na temat autorskiego programu, który wykorzystujemy w pracy oraz naszej kadrze.

  Data dodania: 03 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mentis - Dwujęzyczna prywatna szkoła podstawowa Warszawa Białołęka »

  Mentis to Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa. Szkoła przykłada wiele starań, aby jej podopieczni swobodnie komunikowali się w języku obcym oraz wspiera uczniów w budowaniu pewności siebie w atmosferze szacunku i zaufania.

  Data dodania: 31 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Języki obce w SJO Akcent - Zapraszamy na zajęcia! »

  Kurs języka angielskiego (Poznań) dostosuj poziom do swojej wiedzy, dzięki Szkole Językowej Akcent. Lektorzy, którzy udzielają lekcji w naszym zespole są doświadczonymi nauczycielami – profesjonalizm oraz kreatywność to cechy, które nas wyróżniają. Toeic kurs – przygotuj się na niego i osiągnij sukces w szybkim tempie. SJO Akcent to również miejsce odpowiednie dla siebie, ale też i dla Twojego dziecka. Zaplanuj (poznań) półkolonie dla swojej pociechy. Sprawdź również nasze letnie kursy językowe. Zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • The Dream |Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu dla dorosłych, dzieci »

  Kursy języka angielskiego w grupach maksymalnie 4-osobowych! ❤ Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu The Dream prowadzi zajęcia dla dorosłych, studentów, dzieci, firm oraz przez Skype. Native speakerzy z USA i Australii gwarantują swobodną atmosferę i konwersacje! Kurs języka angielskiego w The Dream możesz...

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Siedlce Euroschool »

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na skutecznej nauce języków obcych. Jesteśmy w gronie najpopularniejszych szkół językowych w regionie i z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że nie jest to kwestia przypadku. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja doświadczonej i wykwalifikowanej kadry dydaktycznej (poza tym są także nowoczesne techniki nauczania i komfortowe warunki do pracy).

  Data dodania: 10 08 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Języki obce

Języki obce - nowa strona:

Adres: