portal ślubny

Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o.

Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o. Wczesne wykrycie zaburzeń rozwojowych jest warunkiem wstępnym wczesnej pomocy w zapobieganiu wystąpieniu wtórnych powikłań u dzieci. Na przykład, wczesna diagnoza upośledzenia słuchu pozwala rozpocząć szybkie wsparcie, dzięki czemu dziecko, bez utraty krytycznego okresu, opanuje mowę. Istnieje szereg warunków, na których budowane są dobre praktyki programów jakimi jest, wczesne wspomaganie rozwoju, uznane za najbardziej skuteczne w rozwoju niemowląt i dzieci. Akademia studiów podyplomowych zaprasza na kierunki, gdzie zdobędziesz wiedzę na ten i inne tematy.

Szczegóły strony podyplomowka.pl:

Podlinkuj stronę podyplomowka.pl:

Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 171

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyższa Szkoła Logistyki »

  Wyższa Szkoła Logistyki mieszcząca się w Poznaniu przy ul. Estkowskiego 6, zaprasza wszystkich maturzystów do skorzystania z oferty uczelni. Rekrutacja na naszą uczelnia odbywa się trzyetapowo. Po wypełnieniu formularza on-line i dostarczeniu wymaganych dokumentów do biura rekrutacji odbywa się tekst językowy. Przyporządkowanie do poszczególnych specjalności odbywa się po pierwszym roku studiów, na podstawie deklaracji i średniej ocen.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dance Avenue »

  Przedsiębiorstwo Dance Avenue jest gdańską Akademią Tańca. Placówka prowadzona jest przez wybitną choreografkę oraz tancerkę, panią Monikę Grzelak. Akademia prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie znajdują się kursy tańca takiego, jak Cha Cha, Hip-Hop, Jazz, Salsa, Tango, czy też taniec towarzyski i wiele innych. Lekcje i pokazy prowadzone są też w formacjach takich jak Projekt jazz The Unlimited.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korczak-praca-socjalna.pl »

  Strona przedstawia propozycję edukacyjną Wyższej Szkoły Pedagogicznej imienia Korczaka na kierunku studiów: praca socjalna. Studia mają charakter podyplomowy. Uczelnia dysponuje sześcioma oddziałami, w których można odbyć studia. Mieszczą się one między innymi w Warszawie oraz Katowicach. Na stronie znajduje się odnośnik do rekrutacji kandydatów, która jest prowadzona online oraz platformy e-learningowej. Dodatkowo, zamieszczono dane kontaktowe szkoły.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne »

  Studium Kształcenia Kadr to niepubliczna jednostka edukacyjna działająca na rynku od 20 lat. Fundamentem naszej firmy jest wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, stale podnosząca swoje umiejętność, dbając o jak najwyższy poziom przekazywanych treści.
  Naszym priorytetem jest wychowanie absolwentów w duchu moralnych zasad i odpowiedzialności za powierzone zadania. Pragniemy, aby wiedza i postawy wyniesione z naszej Uczelni były zgodne ze standardami w nowym świecie. Mnogość kierunków pozwala naszym słuchaczom pozyskiwać wiedzę z zakresu własnych zainteresowań i pasji. Dążymy do tego aby nasi absolwenci byli ludźmi o silnej motywacji zawodowej.
  Misją SKK jest umożliwienie osobom dorosłym, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uzyskanie wiedzy niezbędnej do zdobycia odpowiedniego miejsca zatrudnienia oraz wdrażanie do samokształcenia, samodzielności czy twórczości. Nasi słuchacze, mają możliwość rozwijania swoich uzdolnień oraz zainteresowań poprzez szereg zajęć praktycznych.
  Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci którzy na stałe wpisali SKK jako godnego partnera i doskonałe wsparcie w budowaniu potencjału firmy i zatrudnionej w niej kadry. Lubimy wyzwania, wyzwalamy kreatywność, jesteśmy gotowi na Twoje wezwanie.
  Przyłącz się do nas!
  Oferujemy:
  • szkoły policealne 1-roczne,
  • szkoły policealne 2-letnie,
  • kursy zawodowe,
  • kwalifikacyjne kursy zawodowe,
  • studia podyplomowe
  • liceum i technikum
  • Szkolenia dla nauczycieli

  Obecnie prowadzimy zajęcia w większości polskich miast. Nasze placówki znajdują się w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie i Łodzi. Ponadto posiadamy oddziały zamiejscowe w Poznaniu oraz Gdańsku.
  „Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej stosowanie. Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co robisz. ” – Les Giblin
  Nie czekaj, już dziś zdobądź wiedze, którą wykorzystasz!

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Policealna Warszawska Szkoła Medyczna »

  Policealna Warszawska Szkoła Medyczna jest niepubliczną placówką kształcącą między innymi kandydatów do zawodów takich jak asystentka i higienistka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej, technik masażysta, opiekun medyczny oraz opiekun w domu pomocy społecznej.
  Zajmujemy miejsce w pierwszej piątce najlepszych szkół medycznych w Polsce.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku »

  Interesują Cię kierunki medyczne i chciałbyś z tą dziedziną związać swoją przyszłość? Sprawdź ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, która proponuje swoim słuchaczom szeroki zakres kierunków studiów, który obejmuje między innymi kosmetologię, fizjoterapię, ratownictwo medyczne, biotechnologię oraz pielęgniarstwo. Wyższa Szkoła Medyczna ma w swojej ofercie również studia podyplomowe.

  Data dodania: 18 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Pracujesz jako psychoterapeuta lub możesz zaczynasz przygodę z tą dziedziną? Skorzystaj z Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, które od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Polsce - Akademia Polonijna »

  Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy studentów w różnych obszarach zainteresowań, zdając sobie sprawę, jak wielką zaletą jest wszechstronność. Oferujemy doskonałe warunki studiów, centra sportowe oraz służby medyczne na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja częstochowskiej uczelni jest dodatkowym atutem. Otoczenie dwóch parków i nowoczesna architektura obiektu stanowią potwierdzenie tego, że Akademia Polonijna to miejsce, które stwarza sprzyjające warunki do zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy. Zapraszamy serdecznie na jeden z naszych kierunków, między innymi: pielęgniarstwo, fizjoterapię czy nawet studia online!
  www.ap.edu.pl

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Larat Ld Sp. z o.o. »

  W kwestii dostępnych u nas rozwiązań na pewno przekonasz się szybko jak wiele zyskasz, gdy postawisz na nasze szkoły policealne. Wieloletnie doświadczenie, perfekcyjnie przygotowana kadra i zawsze merytoryczny, bardzo wysoki poziom kształcenia. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia szczegółów na stronie.

  Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • SAN - Społeczna Akademia Nauk Kraków »

  Społeczna Akademia Nauk to uczelnia niepubliczna charakteryzująca się wysokim poziomem nauczania. Jednak to nie wszystko! Na naszych studentów czekają interesujące, cykliczne wydarzenia pozauczelniane, różnego rodzaju warsztaty oraz imprezy okolicznościowe. Nie wahaj się i jeszcze dziś zajrzyj na stronę san. edu. pl.

  Data dodania: 22 06 2018 · szczegóły wpisu »