portal ślubny

Ogrody Harasimowicz Architektura Krajobrazu

Ogrody Harasimowicz Architektura Krajobrazu Pragniemy zachęcić do zapoznania się z firmą ogrodniczą o nazwie Harasimowicz Architektura Krajobrazu. Zajmujemy się w niej - na terenie Torunia oraz okolic, przede wszystkim zakładaniem ogrodów, systemami nawadniania, wykonywaniem ścieżek, altan czy murów, do tego znaleźć można w naszej ofercie oświetlenia ogrodowe, pielęgnację drzewostanów, wycinkę drzew i krzewów czy chociażby sprzedaż grysów.

Szczegóły strony www.ogrod-swiatkamienia.com:

Podlinkuj stronę www.ogrod-swiatkamienia.com:

Ogrody Harasimowicz Architektura Krajobrazu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 528

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • baau.pl »

  Pracownie architektoniczne cechują się nieprawdopodobnie specjalistycznym podejściem, a dodatkowo różnorodnymi ofertami. Zakresy usług firm architektonicznych są bardzo duże tak jak np. w korporacji Kinastowski i należą do nich na przykład. : projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, willi, rezydencji, budynków biurowych, bloków mieszkalnych, hoteli, wieżowców oraz kilka, wiele innych budowli. Klient, który składa zamówienie na dany projekt posiada niewątpliwie w tym względzie wiele do powiedzenia, ponieważ to on decyduje o stylu w jakim projekt będzie wyprodukowany, on podaje wytyczne, a ponadto prezentuje spersonalizowane wszystkie wątpliwości dotyczące danego projektu.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i okolicach - GREEN SOLUTIONS »

  Firma GREEN SOLUTIONS zajmuje się architekturą krajobrazu, czyli projektowaniem ogrodów, ich zakładaniem oraz pielęgnacją.

  PROJEKTOWANIE OGRODÓW:
  GREEN SOLUTIONS wykonuje kompleksowe projekty ogrodów i automatycznych systemów nawadniania, aranżuje zieleń na tarasach i balkonach, dobiera elementy małej architektury ogrodowej, czyli w trzech słowach planuje ogród od A do Z.

  ZAKŁADANIE OGRODÓW:
  Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów w Poznaniu i okolicach, czyli wykonywaniem rabat, trawników z rolki oraz sianych, zakładaniem systemów nawadniania, budową oczek wodnych, montażem elementów małej architektury, pracami ziemnymi itp.

  PIELĘGNACJA OGRODÓW:
  GREEN SOLUTIONS zajmuje się na terenie Poznania i okolic różnego rodzaju usługami ogrodniczymi, w tym m. in. typową pielęgnacją ogrodów - koszeniem trawników, ich aeracją, wertykulacją oraz nawożeniem, pieleniem rabat, przycinaniem drzew i krzewów, formowaniem żywopłotów, opryskami grzybo- i owadobójczymi, a także renowacją zaniedbanych trawników i ogrodów.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony - http://www. greensolutions. com. pl

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • KM-Construction »

  Oferujemy km-construction. plwykonywanie ocen stanu technicznego, ekspertyzy budowlane, modernizacje istniejących już budynków, projekty przebudowy, rozbudowy oraz inne zmiany. W naszej ofercie znajdą Państwo również projekty zabezpieczeń oraz wzmocnień dla wszelkiego rodzaju budynków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gras s.c. Grubecki B.J. »

  Firma GRAS działa w branży ogrodniczej. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Projektujemy nie tylko przydomowe ogrody i ogródki, ale także zieleń miejską, przestrzeń przed obiektami komercyjnymi, balkony, tarasy, zbiorniki wodne itp. Nasza oferta obejmuje przygotowanie terenu pod zieleń i posadzenie roślin. Ponadto proponujemy koszenie trawników, nawożenie i nawadnianie roślin, przycinanie drzew, krzewów oraz żywopłotów.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Grabina Żaneta Miros »

  FHU Grabina to firma ze Starych Babic, która od wielu lat dostarcza swoim klientom z Warszawy i okolic wydajne drewno kominkowe. Bazujemy na takich drzewach jak olchy, buki, dęby, sosny, jesiony i graby, starając się, by cechowały się maksymalnie wydłużonym czasem spalania. Klientom oferujemy też usługi dodatkowe: koszenie trawników, pielęgnację żywopłotów, sprzątanie ogrodów, odśnieżanie, drobne rozbiórki i usługi transportowe.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Ogrodów Szczecin - Wiktor Kłyk »

  Firma Zielony Dizajn Wiktor Kłyk oferuje Państwu kompleksowe wykonanie ogrodów. Projektem zajmujemy się od fazy początkowej koncepcji aż do regularnej pielęgnacji zrealizowanego ogrodu.
  Podczas pracy dbamy o to, aby możliwie najlepiej poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Aby jak najlepiej dopasować rośliny przeprowadzamy analizę kwasowości gleby oraz badamy nasłonecznienie.
  O jakości naszych usług świadczą opinie wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Greenpartner - Aranżacja projektowanie i urządzanie ogrodów »

  Greenpartner jest firmą ogrodniczą z tradycjami - Agnieszka Mroczek, właścicielka, pochodzi z rodziny z tradycjami ogrodniczymi oraz posiada wykształcenie w tym kierunku.
  Nasza działalność dzieli się na dwie główne gałęzie - projektowanie ogrodów i realizacja koncepcji. Zajmuje się także zakładaniem ogrodów według dostarczonych projektów. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • CORNUS-OGRODY »

  Zakładanie i projektowanie ogrodów zostaw profesjonalistom. Zamów już dziś (o ile mieszkasz w Łodzi lub okolicach) firmę Cornus Ogrody, która specjalnie dla ciebie zaprojektuje przepiękne ogrody, a później pomoże ci je założyć! Wejdź na ich stronę http://cornus-ogrody. eu i przepadnij w jednej chwili!

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody: Projektowanie, Zakładanie, Pielęgnacja – BioArt Lublin, Łódź »

  Profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, zakładaniem, oraz pielęgnacją ogrodów. Zakładamy w ogrodach również: nawadnianie, oczka wodne, rzeki, kasakady, stawy kąpielowe, ściany zielone. Pielęgnujemy także rośliny doniczkowe w domach i biurach.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Róż Hyżowie | sadzonki róż - krzewy róż - róże cięte »

  Róże to najpiękniejsze kwiaty, które doceniane są na całym świecie. To również najpopularniejsze kwiaty. Róże cięte wręczane są przy wielu okazjach. Jeżeli marzą Wam się własne krzewy róż w ogrodzie, to znajdziecie je właśnie w naszej szkółce róż. Jako profesjonaliści zapraszamy Was do naszej firmy - Szkółka Róż Hyżowie gdzie możecie nabyć sadzonki róż wielu odmian. Oferujemy Wam najpiękniejsze i zdrowe róże. Sprzedaż krzewów róż prowadzimy również online, przez nasz sklep internetowy. Mamy dla Was róże miniaturowe, parkowe, pnące, rabatowe, wielkokwiatowe oraz wiele innych. Mamy nadzieje, że zawitacie do naszej firmy.

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »