portal ślubny

TS-KONCEPT - Nowoczesna wizja budownictwa

TS-KONCEPT - Nowoczesna wizja budownictwa Firma TS-koncept powstała z myślą o świadczeniu usług budowlanych na najwyższym poziomie, między innymi takich jak: kompleksowa budowa domów, wykończenia domów, elewacje, układanie kostki, instalacja ogrodzeń, sadzenie ogrodów i wiele innych ( więcej informacji znajdą państwo w naszej ofercie ). Towarzyszymy Państwu na każdym etapie budowy domu – od projektu aż do pełnego wykończenia nieruchomości oraz terenów wokół. W ramach naszej oferty obejmującej miejscowości na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego odciążamy klientów nie tylko w pracach projektowych, koncepcyjnych i planistycznych ale również oferujemy usługi obejmujące wykończenia, rozbudowy i modernizacje budynków. Nasi specjaliści z najwyższą dbałością o szczegóły zajmą się Państwa domem, ogrodem i przyległościami. Dzięki dużemu doświadczeniu i kadrze, która stale podnosi swoje kwalifikacje, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. budowa nowoczesnych domów o wysokim standardzie wymaga właśnie takich specjalistów dlatego w pracy wykorzystujemy innowacyjne metody i najnowocześniejsze zdobycze technologii budowlanej. Wymagającym klientom oferujemy oryginalne wykończenia, budowę domów pasywnych czy niestandardowo zaprojektowane dachy. Proponujemy Państwu również skorzystanie z licznych udogodnień, np. pomp ciepła czy fotowoltaiki.

Szczegóły strony ts-koncept.pl:

Podlinkuj stronę ts-koncept.pl:

TS-KONCEPT - Nowoczesna wizja budownictwa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • P.H.U Nieruchomości »

  Kancelaria majątkowa zajmująca się wykonywaniem wyceny nieruchomości na podstawie zlecenia od klienta. Firma dokonuje wyceny mieszkań i domów, głównie jako podstawy do uznania zabezpieczenia wierzytelności przy kredytach hipotecznych. Dodatkowo, profesjonalny i doświadczony rzeczoznawca majątkowy dokonuje również wyceny obiektów gospodarczych, lokali użytkowych czy działek rekreacyjnych oraz mieszkalnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty domów w nowoczesnym standardzie Multi-Comfort znajdziesz na naszej stronie internetowej. Domy ekologiczne to doskonałe rozwiązanie, ponieważ możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy i pomóc środowisku.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tools 4You »

  Oferta firmy „Tools 4You” skierowana jest przede wszystkim do zakładów przemysłowych zajmujących się produkcją elementów metalowych oraz pracami związanymi z obróbką skrawaniem. Opisywane przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą narzędzi skrawających, ręcznych, spawalniczych, elementów ściernych, złącz i wielu innych przydatnych produktów. Oferowana jest również pomoc w wyborze odpowiednich narzędzi dopasowanych do konkretnego zakresu prac.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budrem »

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo możliwość zakupu mieszkań na nowo powstającym osiedlu Projekt Park. Budowa całego osiedla ma zostać ukończona w połowie 2016 roku. Osiedle dysponuje mieszkaniami o różnym metrażu, z jednakowo – wysokim standardem wykończenia. Okolica jest spokojna i cicha. Osiedle jest monitorowane i strzeżone. W ramach naszej oferty znajdą Państwo bezpłatne porady doradcy finansowego.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • ap7 Sp. z o.o. »

  Firma ap7 z Krakowa oferuje swym klientom pomoc w sprzedaży, kupnie lub wynajmie domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych oraz gospodarczych. Ponadto firma ta odpowiada także za realizację projektów budowlanych nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Na co dzień współpracuje ona z wieloma rzeczoznawcami sądowymi, inwestorami, geodetami. Warto już sprawdzić jej pełną ofertę na firmowej stronie www.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. »

  Strona internetowa zgkprzytyk. pl to przede wszystkim: usługi komunalne, instalacje sanitarne, oraz oczyszczalnia ścieków. Zakład Gospodarki Komunalnej w Przytyku dba o solidne i rzetelne wykonywanie każdej usługi użyteczności publicznej. Realizujemy zadania w zakresie: transportu drogowego towarów, gospodarki komunalnej, robót remontowych oraz instalacyjnych.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inż-Geo Rafał Kaczmarczyk »

  INŻ-GEO to firma geodezyjna ze Szczecina, która działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Oferuje Państwu profesjonalne usługi geodezyjne - pomiary, mapy do celów projektowych, etc. Wszystko jest szybkie, precyzyjne oraz terminowe. Na stronie można dowiedzieć się więcej o geodezji, usługach geodezyjnych, naszej firmie, etc. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windy towarowe »

  Marka ELWIND posiada na swoim koncie ponad 25-letnie doświadczenie w branży, rozwijając się i kompletując zespół wykwalifikowanych fachowców. Firma specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu wind osobowych oraz towarowych. Prowadzi także produkcje specjalnych platform dla osób niepełnosprawnych, zarówno w wariancie pionowym jak i ukośnym (przyschodowym). Wszystkie projekty wykonywane są w zależności od konstrukcji budynku i wymagań klienta. Elwind prowadzi także modernizacje gotowych już rozwiązań dźwigowych i wind osobowych.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Prawobrzeże »

  Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości / działki na prawobrzeżnym Szczecinie, po prostu odwiedź stronę internetową Biura Nieruchomości Magnolia. Trzeba przyznać jednoznacznie, że nasza wyszukiwarka sprawia, iż znalezienie oferty odpowiadającej Państwa oczekiwaniom nie powinno stanowić jakiegokolwiek problemu, zajmie dosłownie moment.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy, Odbiór mieszkania Warszawa »

  Firma MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane Mirosław Kruczyński pełni nadzory w zakresie kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, wykonuje przeglądy techniczne budynków, ekspertyzy i oceny techniczne, oceny stanu technicznego przed zakupem oraz odbiory mieszkań i budynków, a także świadectwa energetyczne.

  W przypadku budowy doradzimy, które etapy warto skontrolować i pomożemy w rozwiązaniu wątpliwości technicznych.
  Zaufało nam już wielu inwestorów, którzy rzetelność naszych usług potwierdzili wystawieniem referencji!

  Jako Kierownik Budowy - prowadzimy wiele budów budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych oraz hal przemysłowych i magazynowych.

  Jako Inspektor Nadzoru - występujemy w roli niezależnej osoby od strony Inwestora, najczęściej gdy kierownik budowy jest od strony wykonawcy robót i nie ma gwarancji pełnej jakości robót budowlanych.

  Wykonujemy przeglądy budynków zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego. Kontrole okresowe realizowane są dokładne, w dobrej jakości na podstawie przeprowadzanej wizji lokalnej, po czym sporządzamy profesjonalne protokoły wraz z dokumentacją fotograficzną oraz w formie elektronicznej uwzględniające opis występujących nieprawidłowości, szczegółowe zalecenia i stopień pilności wykonania prac.

  Dokonujemy odbiorów mieszkań, budynków, ocen stanu technicznego przed zakupem. Podczas odbioru wskazujemy wady budynku lub mieszkania niezgodne z Polskimi Normami, przepisami i umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć później dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. Na zakończenie sporządzamy protokół.

  W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
  mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412
  miroslaw.kruczynski@wp.pl
  www.mirbud-nadzory.pl
  Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie kierownikbudowy2. oferteo. pl

  Pozdrawiam,
  Mirosław Kruczyński

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »