portal ślubny

Maszyny do recyklingu metali

Maszyny do recyklingu metali Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą maszyn do recyklingu metali. Nożyce do złomu produkujemy od trzech pokoleń. Nasza tradycja oparta jest na jakości. Pragniemy dostarczyć Państwu produkt który jest niezawodny, prosty w obsłudze i bardzo skuteczny

Szczegóły strony www.recyklingmaszyny.pl:

Podlinkuj stronę www.recyklingmaszyny.pl:

Maszyny do recyklingu metali

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 582

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koparka Kraków »

  Firma Elia z Krakowa to firma usługowa. Zakres usług firmy Elia z Krakowa to wykopy pod fundamenty, wykopy pod ogrodzenia i wiele innych. Jeśli potrzebna ci koparka to bez wahania skorzystaj z usług firmy Elia z Krakowa.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MCM PROJECT Sp. z o.o. »

  MCM PROJECT Sp. z o. o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowy hal. Oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy hal magazynowych, produkcyjnych, hal dla rolnictwa a także chłodni, mroźni, hal usługowych, sportowych i innych obiektów przemysłowych. Działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Przez 17 lat naszej działalności uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych w systemie dostawy i montażu oraz Generalnego Wykonawstwa.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • MMW Szalunki »

  Oferujemy w ciągłej sprzedaży dźwigary H20 w cenie 20, 60zł/mb produkcji Polskiej w długościach: 1, 50m;1, 90m;2, 45m;2, 65m;2, 90m;3, 30m;3, 60m;3, 90m;4, 50m., ale różne długości też na zamówienie pod klienta. Dźwigary są wykonywane na grubszym łączniku(łącznik z DESKI 3-warstwowej) co pozwala przenosić większe obciążenia. Posiadam również stemple 3m;3, 20m;3, 40m;3, 60m;4, 0m i 5m lakierowane i ocynkowane; blaty, głowice, trójnogi, płyny, ankry. Zapraszam do współpracy.

  Zapewniamy transport do klienta:Polska, Unia Europejska

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Turek Tartak Suche deski, więźba dachowa »

  Umiejscowiony w Iwkowej Tartak Turek oferuje klientom tarcicę mokrą i suchą. Tarcica dostępna jest z drzew iglastych oraz liściastych, ponadto sprzedawana jest też kantówka budowlana wysokiej jakości, co potwierdziło już swoimi opiniami wielu zadowolonych klientów. Tartak specjalizuje się ponadto w suszeniu drewna oraz impregnowaniu go metodą zanurzeniową. Swoją działalność tartak prowadzi od 1982 roku.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dombud »

  Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą Dombud, która to przede wszystkim wykonuje usługi budowlane. Tzn. może postawić Państwu dom, wybudować hotel, oczyszczalnię ścieków, budynek instytucji publicznej, ale równie dobrze znaczną część jej działalności stanowi stawianie hal stalowych. Wszystko odbywa się całkiem szybko, a co najważniejsze, profesjonalnie.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo Świderek Paweł »

  Trudnimy się realizacją wszelkich usług związanych z wykończeniem wnętrz i ich remontami. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i profesjonalne narzędzia. Układamy glazury, mozaiki, kamień, malujemy, tapetujemy, montujemy i podłączamy urządzenia sanitarne, murujemy, podwieszamy sufity, układamy panele, parkiety, kładziemy wykładziny i wykonujemy mnóstwo innych usług.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kunszt Konserwacja zabytków »

  Nasza Pracownia Rzemiosł Artystycznych „Kunszt” specjalizuje się w rekonstrukcji rzeźby kamiennej i drewnianej oraz produkcji elementów detalu architektonicznego, ale wykonaliśmy także setki innych projektów korzystając z naszej wiedzy, wiedzy ekspertów i naszych możliwości technologicznych oraz umiejętności. Polecamy się.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce »

  Gwarantujemy, że każdy kto skorzysta z naszych usług dotyczących wody będzie w pełni zadowolony. Od ponad 30 lat zajmujemy się realizacją tych usług. Możemy pochwalić się posiadaniem przedstawicielstw na terenie całego świata. Przykładowym zakresem usług jakie realizujemy jest projektowanie, zarządzanie i inne usługi dotyczące wodami gruntowymi. Dbamy o to aby każda usługa przez nas wykonywana stała na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Schody i platformy stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży schodów każdego typu. Szczególnie swoją ofertę kierujemy do dużych firm przemysłowych, ponieważ posiadamy zaplecze i doświadczenie do produkcji schodów ewakuacyjnych, spiralnych, kontenerowych, technicznych, przemysłowych a także modułowych. Nasza firma cieszy się świetną opinią na rynku Polskim jak i zagranicznym. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe projekty, gotowe projekty hal, budowa hal - pkbpw.pl »

  Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji stalowych, głównie hal, oraz kompleksową realizacją budynków wg. własnych rozwiązań. W ofercie posiadamy gotowe projekty hal magazynowych, gospodarczych, usługowych w bardzo dobrej cenie.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »