portal ślubny

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind Łódzka firma Komodo została założona w 2002 roku. Choć od tamtego roku nie minęło zbyt dużo czasu, w tym okresie firma zapracowała na swoją dobrą opinię, jaką może się poszczycić na rynku polskim.
Główną specjalnością firmy Komodo są urządzenia dźwigowe różnego rodzaju. Oferta firmy jest wyjątkowo bogata, co oznacza, że każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie. W ofercie można znaleźć takie opcje jak montaż wind, w tym także windy dla niepełnosprawnych, a także dźwigi elektryczne lub dźwigi hydrauliczne.

Na dodatek firma Komodo zajmuje się nie tylko instalacją różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do transportu pionowego, ale także pomaga w ich serwisowaniu. Oznacza to, że nawet jeżeli dojdzie do nagłej awarii windy lub dźwigu, firma zawsze jest gotowa, aby użyczyć swojej ekspertyzy i naprawić nagłą usterkę. W swojej kadrze pracowników firma zatrudnia samych specjalistów, którzy mogą pochwalić się rozległą wiedzą techniczną. Sprawia to, że pracownicy firmy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji!

Firma Komodo działa od wielu lat w tej samej siedzibie, która umieszczona jest przy ulicy Złotno 41 w Łodzi. Żaden klient, czy to nowy czy też były, na pewno nie będzie miał problemu ze znalezieniem danych kontaktowych do firmy. Tym samym złożenie nowego zlecenia jest wyjątkowo łatwym zadaniem przy współpracowaniu z firmą Komodo.
Jej profesjonalizm i skuteczność sprawiają, że firma Komodo posiada długą listę zadowolonych klientów, którzy mogą poświadczyć o jej kompetencjach.

Szczegóły strony www.komodo-windy.pl:

Podlinkuj stronę www.komodo-windy.pl:

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transformatory równoległe w windach dla niepełnosprawnych »

  W dużych platforma dla niepełnosprawnych są często stosowane do układów sterowania transformatory równoległe.
  Pracą równoległą transformatorów nazywa się taką pracę, w czasie której transformatory pobierają energię ze wspólnych szyn zbiorczych i na wspólne szyny energię oddają. Schemat po¬łączenia równoległego transformatorów jedno i trójfazowych.
  Aby transformatory przewidziane do pracy równoległej prawidłowo i ekonomicznie ze sobą współpracowały, trzeba:
  a) żeby w czasie biegu jałowego transformatorów połączonych ze sobą równolegle w uzwojeniach wtórnych nie płynęły żadne prądy zwane wyrównawczymi.
  b) żeby obciążenie rozkładało się proporcjonalnie do mocy trans¬formatorów,
  c) żeby prądy obciążenia transformatorów były ze sobą w fazie. Wymagania te będą spełnione, jeśli:

  transformatory będą zbudowane na te same napięcia znamio¬nowe i będą miały
  a) jednakowe przekładnie z dokładnością do 0, 3%,
  b) napięcia zwarcia transformatorów będą jednakowe z dokład¬nością do 10%,
  c) stosunek mocy znamionowej transformatorów nie będzie więk¬szy niż 3 : 1,
  d) transformatory będą należały do tej samej grupy połączeń,
  e) transformatory zostaną prawidłowo połączone z szynami zbior¬czymi (jednoimienne zaciski przyłączone do tych samych szyn zbiorczych).
  Jeżeli uzwojenia stron pierwotnych transformatorów, spełniających powyższe warunki, przyłączymy do wspólnych szyn, a uzwojenia stron wtórnych pozostawimy na razie otwarte, to napięcia stron wtórnych będą sobie równe co do wartości i zgodne co do fazy na jednakoimiennych zaciskach. W tym stanie można zamknąć wyłącznik, jeżeli sprawdzono przy tym właściwe przyłączenie zacisków do poszczególnych szyn układu windy dla niepełnosprawnych. W przypadku ścisłego zachowania powyższych warunków, po połączeniu stron wtórnych nie popłyną w nich oczywiście żadne prądy wyrównawcze.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • INTERRA Geologia »

  Przedsiębiorstwo INTERRA zlokalizowane w Poznaniu oferuje pełen zakres specjalistycznych usług z zakresu geologii i geotechniki. Zajmujemy się kompleksową obsługą geologiczną inwestycji budowlanych (domki jednorodzinne, inwestycje komercyjne, drogi itd. ). Wykonujemy wiercenia i sondowanie, badamy i rozpoznajemy parametry gruntu. Oferujemy również pomiary źródeł wody, badania laboratoryjne oraz specjalistyczne usługi geotechniczne.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Renova Sprzedaż, wynajem rusztowań »

  Renova jest firmą, która zajmuje się produkowaniem rusztowań lekkich oraz hal stalowych. Hale tworzone są na podstawie dostarczonych projektów. Dodatkowo, jest dystrybutorem rusztowań przejezdnych aluminiowych Evolution i Krause. Firma prowadzi ponadto wypożyczalnię rusztowań. Używane w niej rusztowania mogą również zostać zakupione. Renova współpracuje z funduszami leasingowymi, dzięki czemu możliwy jest leasing produktów.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • 4B Budownictwo »

  Gama usług naszej firmy jest bardzo obszerna i obejmuje usługi inżynierskie, budowlane i alpinistyczne. W ofercie między innymi nadzór techniczny na budowach, świadectwa energetyczne, kosztorysy, ekspertyzy i opinie techniczne dotyczące budynków i robót budowlanych. Ponadto zajmujemy się kompleksową budową domów, przeprowadzamy całościowe remonty, wykonujemy prace dekarskie oraz prace na wysokościach. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce »

  Gwarantujemy, że każdy kto skorzysta z naszych usług dotyczących wody będzie w pełni zadowolony. Od ponad 30 lat zajmujemy się realizacją tych usług. Możemy pochwalić się posiadaniem przedstawicielstw na terenie całego świata. Przykładowym zakresem usług jakie realizujemy jest projektowanie, zarządzanie i inne usługi dotyczące wodami gruntowymi. Dbamy o to aby każda usługa przez nas wykonywana stała na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Target Budownictwo - roboty ziemne Poznań, roboty drogowe Poznań, roboty sieciowe wodociągi Poznań »

  Target Budownictwo- firma zajmująca się robotami ziemnymi, sieciowymi oraz drogowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać nasze usługi budowlane na najwyższym poziomie. Nasz zespół projektantów oraz inżynierów pracuje na najwyższym poziomie dzięki czemu nasze usługi są konkurencyjne cenowo oraz wykonywane w terminie. Działamy w systemie ''Zaprojektuj i wybuduj". Jesteśmy liderem w swojej branży budowlanej. Nasze referencje od firm dla których pracowaliśmy oraz pracujemy mówią za Nas.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dozbud Development »

  Zapraszamy na stronę dowbud. pl. Jesteśmy firmą deweloperską, która działa na terenie Warszawy i okolic. Na naszej witrynie możesz znaleźć informacje o naszych aktualnych ofertach, lecz także zapoznać się z naszym dotychczasowym dorobkiem. Zajmujemy się realizacją inwestycji zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUGOWY - ŚLUSARSKI Henryk Majda »

  Potrzebujesz garaż z blachy? Firma producent-garazy. com to czołowy producent garaży blaszanych, które produkuje, dowozi oraz montuje je na miejscu u użytkownika. Firma proponuje wysokiej próby garaże za niską kwotę, co sprawia niezwykła uznanie wśród klientów. Wytwórca oferuje swoje usługi na terenie województwa np. małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz wielu innych. Na stronie internetowej da się odnaleźć dokładny zakres, na jakim bywają proponowane usługi, a także dużą propozycję garaży. Firma do każdego konsumenta podchodzi indywidualnie. Wytwórca proponuje garaże blaszane, dwuspadowe i drewnopodobne. Doświadczeni pracownicy firmy oddadzą garaż w ciągu godziny.

  Data dodania: 03 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U Galemar »

  Nasze przedsiębiorstwo Galemar jest miejscem, w jakim mogą Państwo zamówić dla siebie niezwykle wysokiej jakości granit. Zapewniamy zarówno czysty surowiec, jak i również produkty i ozdoby wykonane z granitu. Proponowany przez nas surowiec to znakomita okazja do stworzenia takich produktów, jak rzeźby, meble kamienne, fontanny czy figurki zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • hale namiotowe producent »

  Nie jesteście sobie w stanie wyobrazić i znaleźć lepszego podmiotu wykonującego hale namiotowe producent i projekty. Zapewnimy znakomitą współpracę w dobrej atmosferze przy zachowaniu znakomitej jakości pracy i satysfakcji naszego klienta.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »