portal ślubny

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind Łódzka firma Komodo została założona w 2002 roku. Choć od tamtego roku nie minęło zbyt dużo czasu, w tym okresie firma zapracowała na swoją dobrą opinię, jaką może się poszczycić na rynku polskim.
Główną specjalnością firmy Komodo są urządzenia dźwigowe różnego rodzaju. Oferta firmy jest wyjątkowo bogata, co oznacza, że każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie. W ofercie można znaleźć takie opcje jak montaż wind, w tym także windy dla niepełnosprawnych, a także dźwigi elektryczne lub dźwigi hydrauliczne.

Na dodatek firma Komodo zajmuje się nie tylko instalacją różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do transportu pionowego, ale także pomaga w ich serwisowaniu. Oznacza to, że nawet jeżeli dojdzie do nagłej awarii windy lub dźwigu, firma zawsze jest gotowa, aby użyczyć swojej ekspertyzy i naprawić nagłą usterkę. W swojej kadrze pracowników firma zatrudnia samych specjalistów, którzy mogą pochwalić się rozległą wiedzą techniczną. Sprawia to, że pracownicy firmy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji!

Firma Komodo działa od wielu lat w tej samej siedzibie, która umieszczona jest przy ulicy Złotno 41 w Łodzi. Żaden klient, czy to nowy czy też były, na pewno nie będzie miał problemu ze znalezieniem danych kontaktowych do firmy. Tym samym złożenie nowego zlecenia jest wyjątkowo łatwym zadaniem przy współpracowaniu z firmą Komodo.
Jej profesjonalizm i skuteczność sprawiają, że firma Komodo posiada długą listę zadowolonych klientów, którzy mogą poświadczyć o jej kompetencjach.

Szczegóły strony www.komodo-windy.pl:

Podlinkuj stronę www.komodo-windy.pl:

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transformatory równoległe w windach dla niepełnosprawnych »

  W dużych platforma dla niepełnosprawnych są często stosowane do układów sterowania transformatory równoległe.
  Pracą równoległą transformatorów nazywa się taką pracę, w czasie której transformatory pobierają energię ze wspólnych szyn zbiorczych i na wspólne szyny energię oddają. Schemat po¬łączenia równoległego transformatorów jedno i trójfazowych.
  Aby transformatory przewidziane do pracy równoległej prawidłowo i ekonomicznie ze sobą współpracowały, trzeba:
  a) żeby w czasie biegu jałowego transformatorów połączonych ze sobą równolegle w uzwojeniach wtórnych nie płynęły żadne prądy zwane wyrównawczymi.
  b) żeby obciążenie rozkładało się proporcjonalnie do mocy trans¬formatorów,
  c) żeby prądy obciążenia transformatorów były ze sobą w fazie. Wymagania te będą spełnione, jeśli:

  transformatory będą zbudowane na te same napięcia znamio¬nowe i będą miały
  a) jednakowe przekładnie z dokładnością do 0, 3%,
  b) napięcia zwarcia transformatorów będą jednakowe z dokład¬nością do 10%,
  c) stosunek mocy znamionowej transformatorów nie będzie więk¬szy niż 3 : 1,
  d) transformatory będą należały do tej samej grupy połączeń,
  e) transformatory zostaną prawidłowo połączone z szynami zbior¬czymi (jednoimienne zaciski przyłączone do tych samych szyn zbiorczych).
  Jeżeli uzwojenia stron pierwotnych transformatorów, spełniających powyższe warunki, przyłączymy do wspólnych szyn, a uzwojenia stron wtórnych pozostawimy na razie otwarte, to napięcia stron wtórnych będą sobie równe co do wartości i zgodne co do fazy na jednakoimiennych zaciskach. W tym stanie można zamknąć wyłącznik, jeżeli sprawdzono przy tym właściwe przyłączenie zacisków do poszczególnych szyn układu windy dla niepełnosprawnych. W przypadku ścisłego zachowania powyższych warunków, po połączeniu stron wtórnych nie popłyną w nich oczywiście żadne prądy wyrównawcze.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • BUDMIX Sp. z o.o. »

  Firma Budmix oferuje profesjonalną termomodernizację nieruchomości, metodą blow – in. Dodatkowo, zajmuje się ocieplaniem stropów należących do piwnic. W tym celu stosowany jest system Granterm. Klient może zamówić również czyszczenie elewacji nieruchomości oraz jej późniejsze zabezpieczenie przed szkodliwą działalnością grzybów. Budmix specjalizuje się także w usuwaniu azbestu oraz jego utylizacji.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Sierzbud »

  Na stronie www. sierzbud. pl Deweloper Sierzbud prezentuje swoją ofertę nowych inwestycji mieszkalnych w Rumi. Deweloper Sierzbud: nowe mieszkania na sprzedaż Rumia| Domy i mieszkania Rumia, Gdynia | Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż Rumi i Gdynia. U nas kupisz tanie mieszkania i domy. Kup tanio nowy dom lub nowe mieszkanie w Gdyni lub w Rumi i mieszkaj tak jak lubisz - Sierzbud Deweloper Rumia - deweloperzy Rumia, Gdynia, Trójmiasto, woj. pomorskie zapraszają.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budrem »

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo możliwość zakupu mieszkań na nowo powstającym osiedlu Projekt Park. Budowa całego osiedla ma zostać ukończona w połowie 2016 roku. Osiedle dysponuje mieszkaniami o różnym metrażu, z jednakowo – wysokim standardem wykończenia. Okolica jest spokojna i cicha. Osiedle jest monitorowane i strzeżone. W ramach naszej oferty znajdą Państwo bezpłatne porady doradcy finansowego.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady Metalowe Siwek »

  Zakłady Metalowe Siwek oferują Państwu szeroki asortyment bram i ogrodzeń.
  W ofercie posiadamy wiele standardowych modeli bram wjazdowych, jednak realizujemy także indywidualne zamówienia.
  Oferta ogrodzeń obejmuje zarówno ogrodzenia panelowe (w kilku standardowych wymiarach), jak i wykonane z elementów kutych, giętych i spawanych.
  Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • DAS Company Sp. z o.o. »

  Das Company z Krakowa to spółka, której głównym obszarem działań jest sprzedaż różnego rodzaju namiotów użytkowych i przemysłowych. W ofercie firmy znaleźć można z łatwością namioty plastikowe, plandekowe, imprezowe, a także specjalistyczne namiotowe szklarnie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego sprowadzamy je wyłącznie od sprawdzonych i wartych zaufania producentów, z którym długo współpracujemy.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • PREGO Podnośniki Koszowe Piotr Gralka »

  W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem podnośników koszowych. Oferowane przez nas podnośniki zapewniają bezpieczną, komfortową i przyjemną pracę. Są idealne do wszelkich prac malarskich, remontowych, czyszczących, konserwatorskich i wszelkich innych, gdzie wysokość stanowi wyzwanie i często nie lada problem. Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty i ofertę skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k. »

  Sprawna winda to podstawa. Zadbaj o bezpieczeństwo użytkowników i wybierz sprawdzone urządzenia od firmy specjalizującej się w tej branży. Windy i dźwigi – montaż, dostawa, projekt. Modernizacja, remont, konserwacja istniejących dźwigów. Wykonanie dokumentacji dźwigów. Pełny zakres usług dostępny na stronie.

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Konteneró »

  Firma Modular Building Sp. z o. o. wynajmuje oraz sprzedaje kontenery różnego typu. Posiadamy w swojej ofercie ładne i zadbane kontenery dla przemysłu, budownictwa oraz handlu. Specjalizujemy się w wynajmie budynków modułowych jako biura sprzedaży czy jako miejsca użyteczności publicznej. Staramy się w 100% spełnić życzenia naszych Klientów.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • DT Izolacje - Pokrycie dachowe mazowieckie »

  DT – IZOLACJE Jarosław Chlewicki to przedsiębiorstwo usługowe, oferujące wykonawstwo izolacji dachów, tarasów i balkonów, wykonawstwo zadaszeń, a także renowację i remonty dachów, tarasów i balkonów. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno projektem, jak też jego realizacją. Działalność firmy obejmuje Warszawę oraz całe województwo mazowieckie.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »