portal ślubny

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind Łódzka firma Komodo została założona w 2002 roku. Choć od tamtego roku nie minęło zbyt dużo czasu, w tym okresie firma zapracowała na swoją dobrą opinię, jaką może się poszczycić na rynku polskim.
Główną specjalnością firmy Komodo są urządzenia dźwigowe różnego rodzaju. Oferta firmy jest wyjątkowo bogata, co oznacza, że każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie. W ofercie można znaleźć takie opcje jak montaż wind, w tym także windy dla niepełnosprawnych, a także dźwigi elektryczne lub dźwigi hydrauliczne.

Na dodatek firma Komodo zajmuje się nie tylko instalacją różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do transportu pionowego, ale także pomaga w ich serwisowaniu. Oznacza to, że nawet jeżeli dojdzie do nagłej awarii windy lub dźwigu, firma zawsze jest gotowa, aby użyczyć swojej ekspertyzy i naprawić nagłą usterkę. W swojej kadrze pracowników firma zatrudnia samych specjalistów, którzy mogą pochwalić się rozległą wiedzą techniczną. Sprawia to, że pracownicy firmy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji!

Firma Komodo działa od wielu lat w tej samej siedzibie, która umieszczona jest przy ulicy Złotno 41 w Łodzi. Żaden klient, czy to nowy czy też były, na pewno nie będzie miał problemu ze znalezieniem danych kontaktowych do firmy. Tym samym złożenie nowego zlecenia jest wyjątkowo łatwym zadaniem przy współpracowaniu z firmą Komodo.
Jej profesjonalizm i skuteczność sprawiają, że firma Komodo posiada długą listę zadowolonych klientów, którzy mogą poświadczyć o jej kompetencjach.

Szczegóły strony www.komodo-windy.pl:

Podlinkuj stronę www.komodo-windy.pl:

KOMODO Serwis i Konserwacja Wind

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Budowa domu Świdnica, firma budowlana, domy Świdnica »

  Firma PPHU CHMURA w swojej ofercie budowlanej posiada m. in. budowa domów jednorodzinnych, przeprowadzanie remontów, wypożyczalnie sprzętu budowlanego….
  Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu zdobywanym dzięki współpracy z wieloma znanymi firmami z kraju i z zagranicy, od 1990 roku działamy w branży budowlanej.
  Od początku swej działalności dynamicznie zmierzamy do rozwoju naszej firmy wraz technologii budowlanych i postępem techniki. Nasza firma indywidualnie podchodzi do potrzeb rynku i Klienta.
  Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której kwalifikacje zawodowe są systematycznie podnoszone dzięki specjalistyczne kursy i szkolenia.
  Oferta przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową obsługę budownictwa.
  Świadczymy usługi w zakresie:
  - budowa domów jednorodzinnych
  - budowa wielorodzinnych domów
  - budowa hal produkcyjnych
  - ocieplanie budynków
  - roboty wykończeniowe oraz układanie glazury
  - montowanie okien i drzwi
  - więźby dachowe
  - wynajem koparki
  - transport piasku
  Twoja firma budowlana w Świdnicy

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory równoległe w windach dla niepełnosprawnych »

  W dużych platforma dla niepełnosprawnych są często stosowane do układów sterowania transformatory równoległe.
  Pracą równoległą transformatorów nazywa się taką pracę, w czasie której transformatory pobierają energię ze wspólnych szyn zbiorczych i na wspólne szyny energię oddają. Schemat po¬łączenia równoległego transformatorów jedno i trójfazowych.
  Aby transformatory przewidziane do pracy równoległej prawidłowo i ekonomicznie ze sobą współpracowały, trzeba:
  a) żeby w czasie biegu jałowego transformatorów połączonych ze sobą równolegle w uzwojeniach wtórnych nie płynęły żadne prądy zwane wyrównawczymi.
  b) żeby obciążenie rozkładało się proporcjonalnie do mocy trans¬formatorów,
  c) żeby prądy obciążenia transformatorów były ze sobą w fazie. Wymagania te będą spełnione, jeśli:

  transformatory będą zbudowane na te same napięcia znamio¬nowe i będą miały
  a) jednakowe przekładnie z dokładnością do 0, 3%,
  b) napięcia zwarcia transformatorów będą jednakowe z dokład¬nością do 10%,
  c) stosunek mocy znamionowej transformatorów nie będzie więk¬szy niż 3 : 1,
  d) transformatory będą należały do tej samej grupy połączeń,
  e) transformatory zostaną prawidłowo połączone z szynami zbior¬czymi (jednoimienne zaciski przyłączone do tych samych szyn zbiorczych).
  Jeżeli uzwojenia stron pierwotnych transformatorów, spełniających powyższe warunki, przyłączymy do wspólnych szyn, a uzwojenia stron wtórnych pozostawimy na razie otwarte, to napięcia stron wtórnych będą sobie równe co do wartości i zgodne co do fazy na jednakoimiennych zaciskach. W tym stanie można zamknąć wyłącznik, jeżeli sprawdzono przy tym właściwe przyłączenie zacisków do poszczególnych szyn układu windy dla niepełnosprawnych. W przypadku ścisłego zachowania powyższych warunków, po połączeniu stron wtórnych nie popłyną w nich oczywiście żadne prądy wyrównawcze.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ap7 Sp. z o.o. »

  Firma ap7 z Krakowa oferuje swym klientom pomoc w sprzedaży, kupnie lub wynajmie domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych oraz gospodarczych. Ponadto firma ta odpowiada także za realizację projektów budowlanych nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Na co dzień współpracuje ona z wieloma rzeczoznawcami sądowymi, inwestorami, geodetami. Warto już sprawdzić jej pełną ofertę na firmowej stronie www.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windy towarowe »

  Marka ELWIND posiada na swoim koncie ponad 25-letnie doświadczenie w branży, rozwijając się i kompletując zespół wykwalifikowanych fachowców. Firma specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu wind osobowych oraz towarowych. Prowadzi także produkcje specjalnych platform dla osób niepełnosprawnych, zarówno w wariancie pionowym jak i ukośnym (przyschodowym). Wszystkie projekty wykonywane są w zależności od konstrukcji budynku i wymagań klienta. Elwind prowadzi także modernizacje gotowych już rozwiązań dźwigowych i wind osobowych.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • SUAiD Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych »

  Nie ma wątpliwości, że skorzystanie z usług naszej firmy będzie doskonałym sposobem na rozwiązanie wszelkich problemów z dźwigami osobowymi. Montaż, modernizacja, serwisowanie, projekt i realizacja – od początku do końca. Na dźwigach znamy się jak mało kto, zachęcamy d współpracy, wystarczy, że skontaktujecie się z nami.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blaszaki.pl »

  Świat Garaży to oferta zakupu bram, wiat oraz garaży bezpośrednio od producenta. Proponujemy bramy garażowe uchylne, podnoszone do góry, lub otwierane na boki, garaże blaszane w zabudowie szeregowej, hale magazynowe, oraz wiaty rolnicze na maszyny lub artykuły, dedykowane dla rolnictwa. Wyróżnia nas jakość oraz cena.

  Data dodania: 11 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • AG-BET Agata Hąc »

  Jeśli interesuje Cię wystawienie na swojej posesji garażu żelbetowego, to już dzisiaj sprawdź doskonałą ofertę na agbet. com. pl. Proponujemy Ci doskonałej jakości garaże, które przywieziemy i postawimy w ciągu jednego dnia. Z nami oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze. Z nami garaż postawisz na swoim podwórku bardzo szybko i równie szybko będziesz mógł go wykorzystać tak, jak tylko chcesz. Wysoka jakość wykonania, doskonała technologia – to gwarancja jakości. Zaufało nam mnóstwo klientów, więc spokojnie możesz dołączyć do tego grona już teraz.

  Data dodania: 02 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy, Odbiór mieszkania Warszawa »

  Firma MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane Mirosław Kruczyński pełni nadzory w zakresie kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, wykonuje przeglądy techniczne budynków, ekspertyzy i oceny techniczne, oceny stanu technicznego przed zakupem oraz odbiory mieszkań i budynków, a także świadectwa energetyczne.

  W przypadku budowy doradzimy, które etapy warto skontrolować i pomożemy w rozwiązaniu wątpliwości technicznych.
  Zaufało nam już wielu inwestorów, którzy rzetelność naszych usług potwierdzili wystawieniem referencji!

  Jako Kierownik Budowy - prowadzimy wiele budów budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych oraz hal przemysłowych i magazynowych.

  Jako Inspektor Nadzoru - występujemy w roli niezależnej osoby od strony Inwestora, najczęściej gdy kierownik budowy jest od strony wykonawcy robót i nie ma gwarancji pełnej jakości robót budowlanych.

  Wykonujemy przeglądy budynków zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego. Kontrole okresowe realizowane są dokładne, w dobrej jakości na podstawie przeprowadzanej wizji lokalnej, po czym sporządzamy profesjonalne protokoły wraz z dokumentacją fotograficzną oraz w formie elektronicznej uwzględniające opis występujących nieprawidłowości, szczegółowe zalecenia i stopień pilności wykonania prac.

  Dokonujemy odbiorów mieszkań, budynków, ocen stanu technicznego przed zakupem. Podczas odbioru wskazujemy wady budynku lub mieszkania niezgodne z Polskimi Normami, przepisami i umową podpisaną ze sprzedającym. Pozwala to uniknąć później dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. Na zakończenie sporządzamy protokół.

  W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
  mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412
  miroslaw.kruczynski@wp.pl
  www.mirbud-nadzory.pl
  Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie kierownikbudowy2. oferteo. pl

  Pozdrawiam,
  Mirosław Kruczyński

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Supico - systemy ogrodzeniowe »

  Jeśli szukasz wysokiej jakości ogrodzeń leśnych, zgrzewalnych bądź sprawdzonych siatek ogrodzeniowych i bram, odwiedź stronę SUPICO. Firma zajmuje się produkcją siatek oraz paneli ogrodzeniowych, które zapewniają długotrwałą ochronę np. przed zwierzętami leśnymi. SUPICO do produkcji wykorzystuje nowoczesne technologie, które pozwalają utworzyć nowoczesne bramy i siatki. Firma sprzedaje swoje produkty także w Litwie, Szwecji, Łotwie i Niemczech. Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Schody i platformy stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży schodów każdego typu. Szczególnie swoją ofertę kierujemy do dużych firm przemysłowych, ponieważ posiadamy zaplecze i doświadczenie do produkcji schodów ewakuacyjnych, spiralnych, kontenerowych, technicznych, przemysłowych a także modułowych. Nasza firma cieszy się świetną opinią na rynku Polskim jak i zagranicznym. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »