portal ślubny

Budownictwo przemysłowe Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Maszyny do recyklingu metali »

  Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą maszyn do recyklingu metali. Nożyce do złomu produkujemy od trzech pokoleń. Nasza tradycja oparta jest na jakości. Pragniemy dostarczyć Państwu produkt który jest niezawodny, prosty w obsłudze i bardzo skuteczny

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwytaki do koparek »

  Chwytaki przeładunkowe służą do szybkiego transportu i manipulacji materiałem. Mogą być stosowane przy przeładunku kruszywa, węgla i piasku. Chwytak jest prostą i nieskomplikowaną konstrukcją. Od ponad dwudziestu lat naszą specjalizacją są urządzenia przeładunkowe.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo Świderek Paweł »

  Trudnimy się realizacją wszelkich usług związanych z wykończeniem wnętrz i ich remontami. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i profesjonalne narzędzia. Układamy glazury, mozaiki, kamień, malujemy, tapetujemy, montujemy i podłączamy urządzenia sanitarne, murujemy, podwieszamy sufity, układamy panele, parkiety, kładziemy wykładziny i wykonujemy mnóstwo innych usług.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki taśmowe do stali nierdzewnej »

  Nasza firma posiada w ofercie dziesięć typów szlifierek taśmowych przeznaczonych do szlifowania żeliwa i stali. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Jesteśmy przekonani o jakości oferowanych wyrobów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. »

  ALSTAL jest największą firmą budowlaną działającą na terenie polski. Od 2009 firma przekształciła się w Grupę Budowlaną. ALSTAL świadczy głównie usługi z zakresu budownictwa ogólnego oraz w sferze produkcji hal i konstrukcji stalowych. Firma funkcjonująca na rynku od ponad 40 lat może się poszczycić wieloma udanymi realizacjami obiektów zarówno dla klientów indywidualnych, samorządów czy instytucji publicznych.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu Świdnica, firma budowlana, domy Świdnica »

  Firma PPHU CHMURA w swojej ofercie budowlanej posiada m. in. budowa domów jednorodzinnych, przeprowadzanie remontów, wypożyczalnie sprzętu budowlanego….
  Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu zdobywanym dzięki współpracy z wieloma znanymi firmami z kraju i z zagranicy, od 1990 roku działamy w branży budowlanej.
  Od początku swej działalności dynamicznie zmierzamy do rozwoju naszej firmy wraz technologii budowlanych i postępem techniki. Nasza firma indywidualnie podchodzi do potrzeb rynku i Klienta.
  Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której kwalifikacje zawodowe są systematycznie podnoszone dzięki specjalistyczne kursy i szkolenia.
  Oferta przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową obsługę budownictwa.
  Świadczymy usługi w zakresie:
  - budowa domów jednorodzinnych
  - budowa wielorodzinnych domów
  - budowa hal produkcyjnych
  - ocieplanie budynków
  - roboty wykończeniowe oraz układanie glazury
  - montowanie okien i drzwi
  - więźby dachowe
  - wynajem koparki
  - transport piasku
  Twoja firma budowlana w Świdnicy

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antykor s.c. »

  Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ANTYKOR S. C. posiada certyfikaty ISO 9001:2008, 14001:2004 i 18001:2004. Świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie wykonywania powłok antykorozyjnych konstrukcji stalowych. Zabezpieczane powierzchnie są wcześniej dokładnie czyszczone metodą strumieniowo-ścierną.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • MCM PROJECT Sp. z o.o. »

  MCM PROJECT Sp. z o. o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowy hal. Oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy hal magazynowych, produkcyjnych, hal dla rolnictwa a także chłodni, mroźni, hal usługowych, sportowych i innych obiektów przemysłowych. Działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Przez 17 lat naszej działalności uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych w systemie dostawy i montażu oraz Generalnego Wykonawstwa.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Torbud PHU »

  Firma Torbud zajmuje się budowaniem oraz modernizowaniem torów kolejowych. W jej ofercie znaleźć można między innymi takie prace jak: układanie torów, montowanie aparatury przeznaczonej do sterowania czy rozbieranie torowisk. Dodatkowo, firma specjalizuje się w wykonywaniu robót i prac ziemnych, chociażby takich jak utwardzanie gruntu, prowadzenie wykopów czy budowanie nasypów przeznaczonych dla kolejnictwa.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fachowihydraulicy.pl »

  Warszawska firma hydrauliczna prezentuje szeroki wachlarz świadczonych usług na stronie internetowej Fachowihydraulicy. pl. Usługi świadczone przez firmę dotyczą nie tylko naprawy cieknącego kranu, ale również i całych instalacji hydraulicznych, w tym zarówno w budynkach prywatnych, jak też i należących do firm czy korporacji. Firma działa też w ramach całodobowego pogotowia hydraulicznego na terenie całej Warszawy.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BUDMIX Sp. z o.o. »

  Firma Budmix oferuje profesjonalną termomodernizację nieruchomości, metodą blow – in. Dodatkowo, zajmuje się ocieplaniem stropów należących do piwnic. W tym celu stosowany jest system Granterm. Klient może zamówić również czyszczenie elewacji nieruchomości oraz jej późniejsze zabezpieczenie przed szkodliwą działalnością grzybów. Budmix specjalizuje się także w usuwaniu azbestu oraz jego utylizacji.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory równoległe w windach dla niepełnosprawnych »

  W dużych platforma dla niepełnosprawnych są często stosowane do układów sterowania transformatory równoległe.
  Pracą równoległą transformatorów nazywa się taką pracę, w czasie której transformatory pobierają energię ze wspólnych szyn zbiorczych i na wspólne szyny energię oddają. Schemat po¬łączenia równoległego transformatorów jedno i trójfazowych.
  Aby transformatory przewidziane do pracy równoległej prawidłowo i ekonomicznie ze sobą współpracowały, trzeba:
  a) żeby w czasie biegu jałowego transformatorów połączonych ze sobą równolegle w uzwojeniach wtórnych nie płynęły żadne prądy zwane wyrównawczymi.
  b) żeby obciążenie rozkładało się proporcjonalnie do mocy trans¬formatorów,
  c) żeby prądy obciążenia transformatorów były ze sobą w fazie. Wymagania te będą spełnione, jeśli:

  transformatory będą zbudowane na te same napięcia znamio¬nowe i będą miały
  a) jednakowe przekładnie z dokładnością do 0, 3%,
  b) napięcia zwarcia transformatorów będą jednakowe z dokład¬nością do 10%,
  c) stosunek mocy znamionowej transformatorów nie będzie więk¬szy niż 3 : 1,
  d) transformatory będą należały do tej samej grupy połączeń,
  e) transformatory zostaną prawidłowo połączone z szynami zbior¬czymi (jednoimienne zaciski przyłączone do tych samych szyn zbiorczych).
  Jeżeli uzwojenia stron pierwotnych transformatorów, spełniających powyższe warunki, przyłączymy do wspólnych szyn, a uzwojenia stron wtórnych pozostawimy na razie otwarte, to napięcia stron wtórnych będą sobie równe co do wartości i zgodne co do fazy na jednakoimiennych zaciskach. W tym stanie można zamknąć wyłącznik, jeżeli sprawdzono przy tym właściwe przyłączenie zacisków do poszczególnych szyn układu windy dla niepełnosprawnych. W przypadku ścisłego zachowania powyższych warunków, po połączeniu stron wtórnych nie popłyną w nich oczywiście żadne prądy wyrównawcze.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • PHU Paro s.c. Jan Sikora, Jarosław Sikora »

  Firma budowlana Paro z Krakowa od kilkunastu lat oferuje swym klientom różnego rodzaju usługi na terenie Krakowa oraz województwa małopolskiego. W ramach jej usług dostępna jest między innymi obsługa administracyjna, finansowo-księgowa, organizacja bieżącej konserwacji obiektu, obsługa techniczna, czy też utrzymywanie czystości obiektu oraz terenów przyległych. Już teraz na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji o ofercie.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane PK-BUD »

  Nasza instytucja realizuje prace remontowe, budowlane, dociepleniowe i adaptacyjne. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, zapleczy socjalno-biurowych, a także wykonywaniem remontów ogólnobudowlanych. Ponadto kosztorysujemy roboty budowlane i wykonujemy pokrycia dachowe w technologii VEDAG.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koparka Kraków »

  Firma Elia z Krakowa to firma usługowa. Zakres usług firmy Elia z Krakowa to wykopy pod fundamenty, wykopy pod ogrodzenia i wiele innych. Jeśli potrzebna ci koparka to bez wahania skorzystaj z usług firmy Elia z Krakowa.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Nieruchomości »

  Kancelaria majątkowa zajmująca się wykonywaniem wyceny nieruchomości na podstawie zlecenia od klienta. Firma dokonuje wyceny mieszkań i domów, głównie jako podstawy do uznania zabezpieczenia wierzytelności przy kredytach hipotecznych. Dodatkowo, profesjonalny i doświadczony rzeczoznawca majątkowy dokonuje również wyceny obiektów gospodarczych, lokali użytkowych czy działek rekreacyjnych oraz mieszkalnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kartago Bartłomiej Maryniak »

  Ewerest proponuje swoje usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia budynków, rur, filtrów i pokrewnych im elementów. W swoje pracy wykorzystuje urządzenia markowych firm, których jest licencjonowanym przedstawicielem. Firma serwisuje urządzenia, wykonuje prace na wysokościach oraz dostarcza sprzęt do automatycznych myjni.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • INTERRA Geologia »

  Przedsiębiorstwo INTERRA zlokalizowane w Poznaniu oferuje pełen zakres specjalistycznych usług z zakresu geologii i geotechniki. Zajmujemy się kompleksową obsługą geologiczną inwestycji budowlanych (domki jednorodzinne, inwestycje komercyjne, drogi itd. ). Wykonujemy wiercenia i sondowanie, badamy i rozpoznajemy parametry gruntu. Oferujemy również pomiary źródeł wody, badania laboratoryjne oraz specjalistyczne usługi geotechniczne.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DKBUD: Bramy i ogrodzenia - Namysłów, Opolskie »

  DKBUD: Bramy i ogrodzenia posesyjne oraz przemysłowe firm: Wiśniowski i Plast-Met. Sprzedaż, montaż i serwis gwarancyjny bram i ogrodzeń - bramy garażowe namysłów! zapraszamy DKBUD: Bramy i ogrodzenia posesyjne oraz przemysłowe firm: Wiśniowski i Plast-Met. Sprzedaż, montaż i serwis gwarancyjny bram i ogrodzeń - bramy garażowe namysłów! zapraszamy

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dombud »

  Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą Dombud, która to przede wszystkim wykonuje usługi budowlane. Tzn. może postawić Państwu dom, wybudować hotel, oczyszczalnię ścieków, budynek instytucji publicznej, ale równie dobrze znaczną część jej działalności stanowi stawianie hal stalowych. Wszystko odbywa się całkiem szybko, a co najważniejsze, profesjonalnie.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe - nowa strona:

Adres: