portal ślubny

Budownictwo przemysłowe Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Maszyny do recyklingu metali »

  Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się wytwarzaniem i sprzedażą maszyn do recyklingu metali. Nożyce do złomu produkujemy od trzech pokoleń. Nasza tradycja oparta jest na jakości. Pragniemy dostarczyć Państwu produkt który jest niezawodny, prosty w obsłudze i bardzo skuteczny

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwytaki do koparek »

  Chwytaki przeładunkowe służą do szybkiego transportu i manipulacji materiałem. Mogą być stosowane przy przeładunku kruszywa, węgla i piasku. Chwytak jest prostą i nieskomplikowaną konstrukcją. Od ponad dwudziestu lat naszą specjalizacją są urządzenia przeładunkowe.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo Świderek Paweł »

  Trudnimy się realizacją wszelkich usług związanych z wykończeniem wnętrz i ich remontami. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i profesjonalne narzędzia. Układamy glazury, mozaiki, kamień, malujemy, tapetujemy, montujemy i podłączamy urządzenia sanitarne, murujemy, podwieszamy sufity, układamy panele, parkiety, kładziemy wykładziny i wykonujemy mnóstwo innych usług.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki taśmowe do stali nierdzewnej »

  Nasza firma posiada w ofercie dziesięć typów szlifierek taśmowych przeznaczonych do szlifowania żeliwa i stali. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Jesteśmy przekonani o jakości oferowanych wyrobów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu Świdnica, firma budowlana, domy Świdnica »

  Firma PPHU CHMURA w swojej ofercie budowlanej posiada m. in. budowa domów jednorodzinnych, przeprowadzanie remontów, wypożyczalnie sprzętu budowlanego….
  Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu zdobywanym dzięki współpracy z wieloma znanymi firmami z kraju i z zagranicy, od 1990 roku działamy w branży budowlanej.
  Od początku swej działalności dynamicznie zmierzamy do rozwoju naszej firmy wraz technologii budowlanych i postępem techniki. Nasza firma indywidualnie podchodzi do potrzeb rynku i Klienta.
  Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, której kwalifikacje zawodowe są systematycznie podnoszone dzięki specjalistyczne kursy i szkolenia.
  Oferta przedsiębiorstwa obejmuje kompleksową obsługę budownictwa.
  Świadczymy usługi w zakresie:
  - budowa domów jednorodzinnych
  - budowa wielorodzinnych domów
  - budowa hal produkcyjnych
  - ocieplanie budynków
  - roboty wykończeniowe oraz układanie glazury
  - montowanie okien i drzwi
  - więźby dachowe
  - wynajem koparki
  - transport piasku
  Twoja firma budowlana w Świdnicy

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. »

  ALSTAL jest największą firmą budowlaną działającą na terenie polski. Od 2009 firma przekształciła się w Grupę Budowlaną. ALSTAL świadczy głównie usługi z zakresu budownictwa ogólnego oraz w sferze produkcji hal i konstrukcji stalowych. Firma funkcjonująca na rynku od ponad 40 lat może się poszczycić wieloma udanymi realizacjami obiektów zarówno dla klientów indywidualnych, samorządów czy instytucji publicznych.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antykor s.c. »

  Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ANTYKOR S. C. posiada certyfikaty ISO 9001:2008, 14001:2004 i 18001:2004. Świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie wykonywania powłok antykorozyjnych konstrukcji stalowych. Zabezpieczane powierzchnie są wcześniej dokładnie czyszczone metodą strumieniowo-ścierną.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fachowihydraulicy.pl »

  Warszawska firma hydrauliczna prezentuje szeroki wachlarz świadczonych usług na stronie internetowej Fachowihydraulicy. pl. Usługi świadczone przez firmę dotyczą nie tylko naprawy cieknącego kranu, ale również i całych instalacji hydraulicznych, w tym zarówno w budynkach prywatnych, jak też i należących do firm czy korporacji. Firma działa też w ramach całodobowego pogotowia hydraulicznego na terenie całej Warszawy.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kartago Bartłomiej Maryniak »

  Ewerest proponuje swoje usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia budynków, rur, filtrów i pokrewnych im elementów. W swoje pracy wykorzystuje urządzenia markowych firm, których jest licencjonowanym przedstawicielem. Firma serwisuje urządzenia, wykonuje prace na wysokościach oraz dostarcza sprzęt do automatycznych myjni.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Torbud PHU »

  Firma Torbud zajmuje się budowaniem oraz modernizowaniem torów kolejowych. W jej ofercie znaleźć można między innymi takie prace jak: układanie torów, montowanie aparatury przeznaczonej do sterowania czy rozbieranie torowisk. Dodatkowo, firma specjalizuje się w wykonywaniu robót i prac ziemnych, chociażby takich jak utwardzanie gruntu, prowadzenie wykopów czy budowanie nasypów przeznaczonych dla kolejnictwa.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • BUDMIX Sp. z o.o. »

  Firma Budmix oferuje profesjonalną termomodernizację nieruchomości, metodą blow – in. Dodatkowo, zajmuje się ocieplaniem stropów należących do piwnic. W tym celu stosowany jest system Granterm. Klient może zamówić również czyszczenie elewacji nieruchomości oraz jej późniejsze zabezpieczenie przed szkodliwą działalnością grzybów. Budmix specjalizuje się także w usuwaniu azbestu oraz jego utylizacji.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Nieruchomości »

  Kancelaria majątkowa zajmująca się wykonywaniem wyceny nieruchomości na podstawie zlecenia od klienta. Firma dokonuje wyceny mieszkań i domów, głównie jako podstawy do uznania zabezpieczenia wierzytelności przy kredytach hipotecznych. Dodatkowo, profesjonalny i doświadczony rzeczoznawca majątkowy dokonuje również wyceny obiektów gospodarczych, lokali użytkowych czy działek rekreacyjnych oraz mieszkalnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PHU Paro s.c. Jan Sikora, Jarosław Sikora »

  Firma budowlana Paro z Krakowa od kilkunastu lat oferuje swym klientom różnego rodzaju usługi na terenie Krakowa oraz województwa małopolskiego. W ramach jej usług dostępna jest między innymi obsługa administracyjna, finansowo-księgowa, organizacja bieżącej konserwacji obiektu, obsługa techniczna, czy też utrzymywanie czystości obiektu oraz terenów przyległych. Już teraz na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji o ofercie.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • MCM PROJECT Sp. z o.o. »

  MCM PROJECT Sp. z o. o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowy hal. Oferujemy Państwu usługi w zakresie budowy hal magazynowych, produkcyjnych, hal dla rolnictwa a także chłodni, mroźni, hal usługowych, sportowych i innych obiektów przemysłowych. Działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Przez 17 lat naszej działalności uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych w systemie dostawy i montażu oraz Generalnego Wykonawstwa.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koparka Kraków »

  Firma Elia z Krakowa to firma usługowa. Zakres usług firmy Elia z Krakowa to wykopy pod fundamenty, wykopy pod ogrodzenia i wiele innych. Jeśli potrzebna ci koparka to bez wahania skorzystaj z usług firmy Elia z Krakowa.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • INTERRA Geologia »

  Przedsiębiorstwo INTERRA zlokalizowane w Poznaniu oferuje pełen zakres specjalistycznych usług z zakresu geologii i geotechniki. Zajmujemy się kompleksową obsługą geologiczną inwestycji budowlanych (domki jednorodzinne, inwestycje komercyjne, drogi itd. ). Wykonujemy wiercenia i sondowanie, badamy i rozpoznajemy parametry gruntu. Oferujemy również pomiary źródeł wody, badania laboratoryjne oraz specjalistyczne usługi geotechniczne.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. TECHNET - PRZEMYSŁAW MAREK »

  Dążymy do wykonania powierzonych nam prac w możliwie najkrótszym terminie z dbałością o najwyższą jakość wykonania w trosce o zadowolenie klienta.
  Od początku działalności firmy Technet jest to jej najwyższa wartość.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory równoległe w windach dla niepełnosprawnych »

  W dużych platforma dla niepełnosprawnych są często stosowane do układów sterowania transformatory równoległe.
  Pracą równoległą transformatorów nazywa się taką pracę, w czasie której transformatory pobierają energię ze wspólnych szyn zbiorczych i na wspólne szyny energię oddają. Schemat po¬łączenia równoległego transformatorów jedno i trójfazowych.
  Aby transformatory przewidziane do pracy równoległej prawidłowo i ekonomicznie ze sobą współpracowały, trzeba:
  a) żeby w czasie biegu jałowego transformatorów połączonych ze sobą równolegle w uzwojeniach wtórnych nie płynęły żadne prądy zwane wyrównawczymi.
  b) żeby obciążenie rozkładało się proporcjonalnie do mocy trans¬formatorów,
  c) żeby prądy obciążenia transformatorów były ze sobą w fazie. Wymagania te będą spełnione, jeśli:

  transformatory będą zbudowane na te same napięcia znamio¬nowe i będą miały
  a) jednakowe przekładnie z dokładnością do 0, 3%,
  b) napięcia zwarcia transformatorów będą jednakowe z dokład¬nością do 10%,
  c) stosunek mocy znamionowej transformatorów nie będzie więk¬szy niż 3 : 1,
  d) transformatory będą należały do tej samej grupy połączeń,
  e) transformatory zostaną prawidłowo połączone z szynami zbior¬czymi (jednoimienne zaciski przyłączone do tych samych szyn zbiorczych).
  Jeżeli uzwojenia stron pierwotnych transformatorów, spełniających powyższe warunki, przyłączymy do wspólnych szyn, a uzwojenia stron wtórnych pozostawimy na razie otwarte, to napięcia stron wtórnych będą sobie równe co do wartości i zgodne co do fazy na jednakoimiennych zaciskach. W tym stanie można zamknąć wyłącznik, jeżeli sprawdzono przy tym właściwe przyłączenie zacisków do poszczególnych szyn układu windy dla niepełnosprawnych. W przypadku ścisłego zachowania powyższych warunków, po połączeniu stron wtórnych nie popłyną w nich oczywiście żadne prądy wyrównawcze.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane PK-BUD »

  Nasza instytucja realizuje prace remontowe, budowlane, dociepleniowe i adaptacyjne. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, zapleczy socjalno-biurowych, a także wykonywaniem remontów ogólnobudowlanych. Ponadto kosztorysujemy roboty budowlane i wykonujemy pokrycia dachowe w technologii VEDAG.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczucka Lucyna »

  Naszą specjalnością są roboty ziemne oraz zagospodarowanie terenu z użyciem specjalistycznych maszyn budowlanych. Oferujemy usługi koparką, koparko-ładowarką, wywrotkami, spycharkami. Kopiemy fundamenty, wykonujemy wykopy pod przyłącza, zajmujemy się rozbiórkami i wyburzeniami budynków. Nasza oferta obejmuje również niwelację i zagęszczanie terenu, wywóz piasku oraz transport materiałów do 12 ton. Usługi świadczymy w Grudziądzu oraz na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe - nowa strona:

Adres: