portal ślubny

Budownictwo Kategoria: Budownictwo

Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jantar Okna Drzwi Wejściowe Stolarka Budowlana »

  Od 1994 roku jesteśmy związani z branżą stolarską. Od początku działamy nieprzerwanie na terenie całego kraju, a od 2010 roku stale współpracujemy z zagranicznymi firmami jak Castorama, Obi, Byggern, Maxboo, Coop, MegaFlis, Jula, Sphinks jak i mniejszymi pośrednikami. Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu.

  Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jeremias Sp. z o.o. »

  Jeremias jest firmą specjalizującą się w produkcji nowoczesnych kominów nierdzewnych dla domów i obiektów przemysłowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować szeroki wybór produktów o różnorodnej specyfikacji, takich jak jednościenne i dwuścienne systemy kominowe, ognioodporne szachty czy przyłącza do kominków.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo, kostka brukowa - Gorzów Wielkopolski, lubuskie »

  Od lat zajmujemy się projektowaniem kostki brukowej na terenie Grodziska Wielkopolskiego i okolic. W ramach usługi proponujemy indywidualne doradztwo. Nasi projektanci wykonują pomiary oraz spersonalizowany projekt koncepcyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki wizualizacji projektu w 2D lub 3D jesteśmy w stanie pokazać, jak będzie prezentowała się kostka brukowa na wybranym obszarze. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Możliwość konsultacji i doboru odpowiedniego materiału to gwarancja satysfakcjonującego efektu w końcowej fazie naszych usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • TS-KONCEPT - Nowoczesna wizja budownictwa »

  Firma TS-koncept powstała z myślą o świadczeniu usług budowlanych na najwyższym poziomie, między innymi takich jak: kompleksowa budowa domów, wykończenia domów, elewacje, układanie kostki, instalacja ogrodzeń, sadzenie ogrodów i wiele innych ( więcej informacji znajdą państwo w naszej ofercie ). Towarzyszymy Państwu na każdym etapie budowy domu – od projektu aż do pełnego wykończenia nieruchomości oraz terenów wokół. W ramach naszej oferty obejmującej miejscowości na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego odciążamy klientów nie tylko w pracach projektowych, koncepcyjnych i planistycznych ale również oferujemy usługi obejmujące wykończenia, rozbudowy i modernizacje budynków. Nasi specjaliści z najwyższą dbałością o szczegóły zajmą się Państwa domem, ogrodem i przyległościami. Dzięki dużemu doświadczeniu i kadrze, która stale podnosi swoje kwalifikacje, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. budowa nowoczesnych domów o wysokim standardzie wymaga właśnie takich specjalistów dlatego w pracy wykorzystujemy innowacyjne metody i najnowocześniejsze zdobycze technologii budowlanej. Wymagającym klientom oferujemy oryginalne wykończenia, budowę domów pasywnych czy niestandardowo zaprojektowane dachy. Proponujemy Państwu również skorzystanie z licznych udogodnień, np. pomp ciepła czy fotowoltaiki.

  Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gamma »

  Zajmujemy się w naszej firmie wykonywaniem między innymi systemów osłon okiennych takich jak rolety w kasetach, z prowadnicami, plis na okna standardowe, dachowe. W naszej firmie zajmujemy się również wykonaniem dla klientów kompleksowej obsługi. Dotyczy to wykonania między innymi realizowania bezpłatnego pomiaru. Zapewniamy również profesjonalny oraz szybki montaż poszczególnych systemów osłon okiennych.

  Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Termoizolacje Aluthermo »

  Zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu termoizolacji charakteryzują się elastyczną zabudową oraz prostym montażem, jak i aplikacją do wielu kształtów izolowanych powierzchni. Refleksyjna izolacja ma cienką warstwę dzięki temu zastosowana może być we wszelkich obszarach wymagających termicznej izolacji podczas ocieplania podłogi czy stropów. Materiały izolacyjne działają na zasadzie ograniczenia cieplnego przewodzenia. Izolacja Dzięki strukturze wielowarstwowych ekranów, pokrytych zabezpieczonym przed utlenianiem aluminium, posiadającym hermetycznie zamknięte pęcherzyki suchego powietrza nie pochłania ciepła, jednocześnie odbijając promieniowanie cieplne.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sufity podświetlane, sufity Barrisol - Efekt »

  Jeśli masz swoje ulubione zdjęcie bądź wizję, podobają Ci się nowoczesne rozwiązania oraz grafiki koniecznie nam je pokaż. Możemy je wydrukować oraz zamontować na Twoim suficie bądź ścianie oraz dodatkowo podświetlić. Dzięki temu zdjęcie zyska jeszcze bardziej nietuzinkowy charakter a przy tym synchronizuje się z Tobą. Obecna technologia nadruku daje możliwość dowolnej aranżacji dla każdego wnętrza. Nasza ekipa potrafi zamontować dowolny nadruk na każdym rodzaju sufitu. Ponadto nadruk może zostać wykonany na całej powierzchni bądź odrębnym fragmencie. Do danego rodzaju sufitu stosowana jest technologia UV oraz ECO – SOLVENT. Nasza firma na rynku prosperuje od dwunastu lat, nieustannie dążąc do rozwoju zarówno pod względem wiedzy jak i techniki. Pragniemy, aby każdy z naszych klientów uzyskał to co stworzyła jego wyobraźnia.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Elite Crete Systems Poland Sp. z.o.o. »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie produkowania a także dystrybuowania między innymi systemów i aplikacji dla posadzek komercyjnych, domowych, przemysłowych. Możemy w naszej firmie http://elitecretesystems. pl/pl/ oferować szeroki asortyment dostępnych systemów. Jednocześnie możemy zapewnić aplikacje do posadzek do zastosowania w szerokim zakresie miejsc jak mieszkania, domy.

  Data dodania: 24 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Thermic ISM - Indywidualne Stacje Mieszkaniowe »

  Thermic ISM - nowoczesne instalacje grzewcze do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Technologia i ekonomika na najwyższym poziomie dla każdego.  

  ISM THERMIC to nowa generacja stacji mieszkaniowych do przy­­gotowania ciepłej wody użyt­kowej i rozdziału ciepła w mieszkaniu. Łączy w sobie zalety indywidualnych instalacji c. o. w mieszkaniach z decentralnym przygotowaniem ciepłej wody użytkowej w lokalu użytkownika.
  ISM THERMIC jest indywidualnym, przypadającym na jeden lokal, elementem systemu mieszka­niowego zasilanym poprzez dwuprzewodową sieć wewnętrzną z niskotemperaturowego źródła ciepła – węzła ciepłowniczego, kotłowni gazowej lub olejowej. System grzewczy może być rów­nież wspomagany odnawialnymi źródłami energii.
  System z wykorzystaniem stacji ISM THERMIC eliminuje centralne przygotowanie ciepłej wody, obniża w sposób znaczący koszt jej dostawy i cyrkulacji w budynku. Upraszcza technologię źró­dła ciepła i system rozprowadzenia. Optymalizuje jednorazowe koszty inwestycyjne w połączeniu z cyklicznymi wydatkami eksploatacyjnymi.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. »

  Szukasz producenta najwyższej jakości płyt betonowych? W takim razie, z pewnością spojrzysz z uwagą na dostępne u nas rozwiązania. Gwarantujemy, że będzie to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają naprawdę unikalnej jakości w obszarze takich produktów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szereg rozwiązań, które gwarantują pełne zadowolenie.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: